Наталія
Бухгалтер, 25 000 UAH
- Employment type:
- full-time
- Age:
- 51 years
- City:
- Ivano-Frankivsk
Contact information
The job seeker has entered a email.
Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.
You can get this candidate's contact information from https://www.work.ua/resumes/5457770/
Work experience
Бухгалтер
from 07.2019 to now
(6 years 1 month)
ФОП, Івано-Франківськ (Приватні особи)
Ведення ФОП 2 групи.Звіти, Зарплата.Накладні.Банк.Програми 1С, ексель, ворд, Медок,кадри.
Additional information
РЕЗЮМЕ
Петрів Наталія Стефанівна
Адреса проживання: м.Івано-Франківськ
Телефон: [
Електронна скринька: [
Дата народження: 13.01.1974 року
Сімейний стан: одружена
Діти: син Петрів Данило Романович (15.08.2014 р.)
Освіта:
В 1991-1996 роках навчання в Українському державному лісотехнічному університеті на економічному факультеті за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері» (денна форма ). Отримала диплом з відзнакою «Менеджер лісової промисловості і лісового господарства».
Досвід роботи:
З грудня 1997 по червень 2000 року працювала інспектором відділу доходів ПФУ у Львівській області в Франківського району.
З 2000 по 2007 рік працювала за кордоном.
З червня 2008 року працювала на посаді старшого контролера-ревізора відділу соціального захисту населення в Контрольно-ревізійному управлінні у Львівській області.
З червня 2010 року переведена на посаду провідного контролера-ревізора відділу контролю у сфері державних закупівель в Контрольно-ревізійному управлінні у Львівській області.
З жовтня 2012 року перевелась в Державну фінансову інспекцію в Івано-Франківській області у відділ інспектування у сфері послуг на посаду головного державного фінансового інспектора. В вересні 2013 року звільнилась за власним бажанням.
З серпня 2014 по 2017 рік перебувала у відпустці по догляду за дитиною.
З вересня по листопад 2015 року продавець в «Фоззі - Фуд».
З грудня 2015 по червень 2016 року працювала в Фінансова група «Абсолют Фінанс» касир в пункті обміну.
З січня 2017 року ведення обліку ФОП 2-ї групи без найманих працівників.
З березня 2018 року ведення обліку ФОП 2-ї групи з найманими працівниками.
Додаткова інформація:
-володію комп’ютером (Internet, Microsoft Word, Excel, 1C, M.E.Doc)
-володіння навичками роботи в Клієнт – банк.
-знання іноземних мов: англійська (розмовна), польська (розмовна).
-підготовка пакету документів «Пропозиції учасника» для подання в закупівлях та проведення торгів на площадці «Е-tender».
Особисті якості:
Відповідальність, уважність, організованість, здатність до швидкого практичного навчання, швидко та якісно виконую поставлені завдання, бажання працювати, наполеглива в досягненні цілі, комунікабельна, дипломатична, креативна.
Similar candidates
-
Бухгалтер
30000 UAH, Ivano-Frankivsk -
Бухгалтер
Ivano-Frankivsk -
Бухгалтер
Ivano-Frankivsk, Kyiv , more 2 cities -
Бухгалтер
Ivano-Frankivsk -
Бухгалтер
25000 UAH, Ivano-Frankivsk -
Бухгалтер, помічник бухгалтера
Ivano-Frankivsk