Resume from October 17, 2019 PRO

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/5498742/

Економіст, діловод, менеджер, 13 000 UAH

Full-time, part-time.

City:
Kyiv

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Провідний економіст

from 08.2019 to now (2 months)
Фінанси і банк

Функціональні обов'язки: Консультація клієнтів щодо продуктів, послуг і тарифів Банку, продаж банківських продуктів; допомога в користуванні інформаційно-платіжними терміналами; відкриття депозитів (нац. валюта та іноземна валюта); відкриття та закриття рахунків фізичних осіб; перевипуск та видача карт; підключення до Mobil та web банкінгу; оформления страхових продуктів; заведення кредитних заявок. Підготовка та передача реєстрів в УПСЗН та ПФУ.

Старший контролер-касир

from 02.2019 to 08.2019 (6 months)
Ощадбанк, Киев (Фінанси і банк)

Функціональні обов'язки: Здійснення грошових переказів за системами "Швидка копійка", "Western union" та інші; консультація клієнтів щодо продуктів, послуг і тарифів Банку, продаж банківських продуктів; допомога в користуванні інформаційно-платіжними терміналами; відкриття депозитів (нац. валюта та іноземна валюта); відкриття та закриття рахунків фізичних осіб; перевипуск та видача карт; робота з POS - терміналом (видача та поповнення готівки); підключення до Mobil та web банкінгу; оформления страхових продуктів. Підготовка та передача реєстрів в УПСЗН та ПФУ.

Економіст 1 категорії

from 06.2018 to 02.2019 (8 months)
Ощадбанк, Киев (Фінанси і банк)

Функціональні обов'язки: Зустріч і консультація клієнтів щодо продуктів, послуг і тарифів Банку, продаж банківських продуктів; допомога в користуванні інформаційно-платіжними терміналами, банкоматами; управління чергою; забезпечення належного порядку в операційному залі; підключення клієнтів до Mobil та web банкінгу.


Education

ВМУРоЛ "Україна"

Правознавство, Киев
Higher, from 09.2010 to 03.2018 (7 years 6 months)


Additional education

  • Swift перекази (2019, 1 день)
  • Навички продажу банківських продуктів та стандарти обслуговування клієнтів (2019, 1 день)
  • Ефективна робота операційно-касового працівника (2019, 1 день)

Professional and other skills

Computer skills
Досвідчений користувач:MS Office (Word, Excel, Outlook, CRM, Paint), навички роботи з Internet (Google Chrome, Explorer, Opera) та іншим банківським програмним забезпеченням.


Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

Комунікабельність, пунктуальність, стресостійкість, відповідальність, вміння працювати в колективі, готовність до вивчення нового.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: