Resume from October 14, 2019 PRO

Слободянюк Ростислав Иванович

Lawyer, 15 000 UAH

Full-time.

Age:
24 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email, Facebook and LinkedIn.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Jurisconsult

from 09.2017 to 12.2018 (1 year 3 months)
СПОРТ ТЕХНОЛОГІЯ, Київ (Будівництво об'єктів спортивної інфраструктури)

Професійні обов’язки: оформлення договірних відносин із контрагентами, ведення переговорів, оптимізація системи менеджменту юридичних завдань, підготовка проектів законодавчих актів, написання офіційних документів, дослідження, аналіз законодавства, підготовка довідкових матеріалів та висновків, управління юридичними ризиками.


Education

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Юридичний, Право інтелектуальної власності, Київ
Higher, from 09.2013 to 06.2019 (5 years 9 months)

Магістр права
Право інтелектуальної власності


Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent
  • English — advanced
  • French — beginner

Additional information

Сьогодні більшість організацій вважають, що їхня мета — нарощення капіталу та максимізація прибутку у поточному звітному періоді, а цінностями стають “зростання”, “слідування передовим стандартам” тощо. Я хочу працювати для проекту, який має візію та впроваджує світоглядні зміни; який керується принципами глибокого розуміння сенсу, довіри та важливості вкладу кожного учасника у загальну справу.
Моєю метою є робота над тим, аби організації транслювали цінності в суспільство, втілюючи їх у принципах роботи та продукції; допомога у формуванні лідерів, які беруть відповідальність за людей, а не за числа; аби працівники мали безпечне корпоративне середовище, в межах якого володіють мотивацією та можливостями для розвитку. Я вірю в те, що привнесення сенсу у повсякденну роботу кожної людини — одне з найбільших благ, забезпечення якого має першочергове значення.
Тому, я шукаю можливостей для покращення комунікаційних навичок, дослідження корпоративних середовищ та корпоративної культури, ціннісно-орієнтованого менеджменту, навичок побудови зовнішніх та внутрішніх комунікацій та сторітелінгу.
У моїй професійній діяльності я виявляю навички планування, логічного та послідовного формулювання завдань, методичність та уважність у їх виконанні, неабиякі навички аргументації та переговорів, налагодження внутрішніх комунікацій, а також вміння швидко приймати рішення під впливом мінливих обставин.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Resumes in categories
Resumes by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: