Resume from October 2, 2019

Пугач Александр Викторовичь

Руководитель, 20 000 UAH

Full-time.

Age:
30 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Additional information

Пугач Олександр Вікторович
Телефон: [open contact info](look above in the "contact info" section)
e-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section)
Вік: 30 років (06.12.1988 р.н.)
ДОСВІД РОБОТИ:

•2016 - 2019 р. – Старший адміністратор інтер'єрної фотостудії.
Автоматизував та покращив робочі процеси, якісно підвищив рівень сервісу, якість роботи з клієнтами та партнерами, що неодноразово було ними відмічено. Якісно навчав персонал, приділяючи особливу увагу вихованню позитивного ставлення до клієнтів та роботи в цілому. Брав участь у проєктуванні та розробці інтер'єрів для знімальних павільйонів. Провів оптимізацію звітності, що дало змогу краще контролювати та оцінювати роботу студії.

•2014 - 2016 р. - Керівник ресторану.
Контролював усі робочі процеси та роботу закладу загалом. Брав участь формуванні стратегічних рішень для розвитку мережі ресторанів. Під час навчання та корекції роботи персоналу ставив особливий акцент на рівень сервісу та обсяги продажів, що дозволило підвищити фінансові показники ресторану. Підвищив рівень касової дисципліни та фінансової відповідальності, що забезпечило зменшення помилок та час обробки звітності.

•2012 - 2014 р. - Адміністратор ресторану.
Відповідав за навчання та роботу персоналу. Розробляв та організовував різноманітні івенти. Працював безпосередньо з клієнтами, допомагав організовувати заходи для великої кількості людей.

•2011 - 2012 р. - Керівник відділу Нова Пошта.
•2008 - 2010 р. - Адміністратор ресторану в комплексі відпочинку.
•2007 - 2008 р. - Строкова служба у Збройних Силах України.
•2006 - 2007 р. - Дизайнер. Оператор ПК фотостудії.

ПРО СЕБЕ:

У роботі спрямований на результат, тому вважаю, що непотрібно виправдовувати не виконані завдання, а докласти більше зусиль, щоб досягти поставлених цілей.
Я уважний до деталей, що допомагає мені швидко приймати правильні рішення на основі зібраної інформації. Також, хочу зазначити, своє терпіння та цілеспрямованість, вважаю, що саме ці якості допомагають мені краще навчатися, готувати та навчати нових колег нашій справі.
Люблю читати, мені подобається художня література, і я дуже ціную книги з психології та саморозвитку. Взагалі, вважаю, що потрібно розвиватися різносторонньо, не заганяти себе в рамки зони комфорту, а отримувати новий досвід, знання і ділитися ними з іншими людьми.
У колективі я створюю приємну, позитивну атмосферу, не дозволяю розвиватися конфліктам та непорозумінням. У колегах ціную відповідальність, ініціативність та гарне почуття гумору.


ОСВІТА:

•КНТЕУ. Факультет економіки, менеджменту та права. Кафедра маркетингу. Реклама та зв'язки з громадськістю.
•ВТЕІ КНТЕУ. Готельно-ресторанна справа.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: