Resume from October 1, 2019

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/5665134/

Економіст власного виробництва

Full-time.

City:
Cherkasy

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Additional information

ТИМОШЕНКО
ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
Дата народження: 23.07.1969 р. н.
Адреса проживання: м.Черкаси
Моб.тел.[open contact info](look above in the "contact info" section)
e-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section)
Мета : отримати стабільну, добре оплачувану роботу на посаді інженера з нормування праці або технолога в харчовій промисловості, де я зможу реалізувати свій потенціал та використати минулий професійний досвід.
Очікуємий рівень заробітної плати від 7 тис. грн.
Професійна діяльність: маю 24-річний досвід роботи ( НАУКОВІ РОЗРОБКИ) в сфері нормування праці в харчовій та переробній промисловості
Досвід роботи:
лютий 2019 р.- листопад 1995 р. – Черкаський науково-дослідний центр продуктивності праці в АПК (НДЦ «Черкасиагропромпродуктивність»), старший науковий співробітник.
За період професійної діяльності на даному підприємстві пройшла кар’єрний ріст, починаючи з провідного фахівця до старшого наукового співробітника.
Функціональні обов’язки: Розробка норм праці у виробництві продуктів харчування в галузях АПК, паспортизація умов виробництва, моніторинг та аналіз цін в регіоні на основні види продуктів харчування, складання звітності.
Освіта: 2010 р.- Повна вища освіта, магістр. Уманський національний університет за спеціальністю «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» та здобула кваліфікацію магістра з технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів
Додаткова освіта:
березень-квітень 2014р.; травень-червень 2017 р.- курси підвищення кваліфікації «Продовольча безпека України, інновації та інвестиції в агропромисловому виробництві». Національний університет біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти.

Професійні навички:
— володіння комп’ютером (Windows, MS Office (Word, Exсel,); навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera);
— досвід ведення ділових переговорів;
— уміння працювати в команді;
— навички управління персоналом;
— підготовка регулярної звітності по ключовим показникам роботи;
— керівництво відділом (до 10 осіб).
Знання мов: українська — рідна; російська – рідна; англійська – зі словником.
Особисті якості: відповідальність, уважність до деталей, дисциплінованість, психологічна та фізична стійкість, пунктуальність, бажання вивчати все нове.
Додаткова інформація: одружена, готовність до понаднормового робочого часу та відряджень за умов додаткового стимулювання. Шкідливих звичок не маю. Маю відзнаки Міністерства АПК

30.08.2019р.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Resumes in categories
Resumes by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: