Resume from October 2, 2019

Дышкант Вадим Васильевич

Журналист, 10 000 UAH

Full-time.

Age:
59 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and Facebook.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Additional information

ДИШКАНТ Вадим Васильович

E-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section)

ОСВІТА

У 1979 році закінчив Луцьке культурно-освітнє училище (спеціальність «режисура» – усі фахові предмети протягом 2.5 років вивчав і засвоював практично у Волинському музично-драматичному театрі ім. Т.Шевченка). Є досвід роботи актором на сцені Волинського театру.

У 1985 році закінчив Київський театральний інститут ім.. І.Карпенка-Карого (спеціальність – театрознавство, театральна критика).

ДОСВІД РОБОТИ

Працював завідуючим літературною частиною та помічником художнього керівника у театрах України: Чернівецький театр ім. О. Кобилянської,Тернопільський театр ім. Шевченка, Київський ТЮГ на Липках, Національний театр ім. І.Франка, Центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса.

Працював кореспондентом, заступником редактора, а згодом головним редактором газети «Пан + пані». У якості кореспондента співпрацював з такими виданнями: з газетами «Культура та життя», «День», «Дзеркало тижня», «Столичные новости», «Киевский телеграф», «Голос України», «Україна молода», «Деловая столица», «Власть и политика», «2000», «Независимая газета» та ін.; з журналами «Галицькі контракти», «История успешных компаний и людей», «Кінотеатр», «Країна», «Контрамарка»; з порталами newsru.com, gazeta.ua, veda.ru, hvylya.net та ін.

За три десятки років співпраці з різними виданнями України та Росії став автором сотень статей на теми мистецтва (перш за все, театру та кіно), на суспільно-політичні та релігійні теми. У 2006 році у видавництві «Философская книга» видав книгу «Жизнь в России: что об этом говорят религиозные лидеры». В результаті подорожей по Індії написав книгу «Божественная Индия» (книга-альбом на 620 сторінок).

Впродовж двох років (2000 - 2001) працював прес-секретарем Міжнародного театрального фестивалю «Мистецьке березілля» та проекту «Гранди мистецтва в Києві».

Вісім років (2005-2013) працював у відділі громадських зв’язків Центру індійсько-російської дружби (Москва), де окрім основної роботи – написання статей, зв’язки зі ЗМІ, – у якості режисера ставив вистави, знімав короткометражні фільми, які презентували Центр.

У якості кореспондента брав участь у міжнародних кіно- та театральних фестивалях України, Росії та Європи. Знімався в українських телесеріалах, не раз був учасником (у якості гостя чи експерта) різноманітних телепередач.

На театрознавчому факультеті Київського університету театру, кіно та телебачення ім. І.Карпенка-Карого впродовж двох років читав спецкурс лекцій з історії Східного театру.

Написав сценарій короткометражного фільму для Проекту «Батьки». Проект не був реалізований через брак коштів. Влітку 2015 року поставив виставу «Нестерпні люди» Йосефа Бар Йосефа на Камерній сцені Волинського театру ім. Т. Шевченка, весною 2017-го – виставу «Посттравматична рапсодія» Д. Корчинського, яка через призму нинішніх подій на Донбасі розповідає про різні періоди української історії.

СПЕЦІАЛЬНІ ЗНАННЯ ТА НАВИКИ:

Володіння мовами: українська, російська – досконало; англійська – базова
Володіння комп'ютером: упевнений користувач PC та Internet, Word, Bat;
Знання психології є побічним продуктом багаторічної роботи в сфері журналістики, театру та кіно.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ

досвід керівної роботи, організаторські здібності, цілеспрямованість, активність, відповідальність, креативність, комунікабельність, наполегливість, енергійність, тактовність, аналітичний склад розуму, бажання працювати на результат, уміння працювати в команді.

http://gazeta.dt.ua/history/grabli-ukrayinskoyi-istoriyi-_.html
http://hvylya.net/analytics/society/tretya-sila.html
https://glavcom.ua/columns/dyshkant/124636-igroki-ili-kak-ja-pytalsja-spasti-reputatsiju-hodorkovskogo.html
https://lib.memo.ru/book/6630


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Resumes in categories
Resumes by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: