Resume from October 16, 2019 PRO

Мороз Ігор Олександрович

Головний інженер проекту (будівництво, проектування)

Full-time, part-time, remote.

Age:
48 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Головний інженер проекту, керівник, власник підприемства

from 08.2008 to now (11 years 2 months)
ПП "Акротерій", Маріуполь (Проектування об'ектів цивільного, промислового, сільскогосподарьского та торгово - комунального призначення)

Власний бізнес, напрямок діяльності: архітектурно - будівельне проектування об'єктів цивільного, промислового, сільськогосподарського і торгово-комунального призначення, проектування систем газопостачання, зовнішні і внутрішні мережі низького і середнього тиску, інженерні мережі. Власні ліцензії на виконання даного виду діяльності, співпраця з проектними організаціями у вигляді виконання окремих етапів проектування. Великий досвід самостійної реалізації проектів під «ключ» (технічні умови, узгодження, експертизи). Співпраця з будівельними фірмами з авторського нагляду за об'єктами, що будуються і виробництвом робіт. У 2012 році отримано персональний кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника у напрямку - інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення механічного опору та стійкості, що дає право підпису проектної документації всіх стадій на рівні ГІП (головний інженер проекту).


Education

Донбаська Державна Академія Архітектури та Будівництва

Промислове та цивільне будівництво, інженер - будівельник, м. Макіївка
Higher, from 09.1989 to 07.1994 (4 years 10 months)

Спеціальність - «Промислове та цивільне будівництво», кваліфікація - інженер-будівельник; випускаюча кафедра - «Архітектура пропромислових і цивільних будівель». Диплом спеціаліста «Забезпечення безпечного стану будівель і споруд», дозвіл на проектування та експлуатацію систем газопостачання низького і середнього тиску. У 2012 році отримано персональний кваліфікаційний сертифікат інженера - проектувальника у напрямку - інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення механічного опору та стійкості, що дає право підпису проектної документації всіх стадій на рівні ГІП (головний інженер проекту).


Additional information

Особисті якості: чесність, цілеспрямованість, порядність, комунікабельність, старанність, здатність до прийняття самостійного рішення, прагнення до самовдосконалення та самоосвіти, вміння виважено аналізувати ситуацію і, виходячи з обставин, що склалися, знаходити оптимальне рішення.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: