Resume from October 1, 2019

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/5737989/

Контент-менеджер, 7 000 UAH

Full-time.

City:
Vinnytsia

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

продавець-консультант

from 02.2017 to 09.2019 (2 years 7 months)
Книгарня "ТУТ", Вінниця (продаж книг)

Окрім продажу книг, у мої обов'язки входило вести сторінку книгарні у Фейсбуці та сайт. За час роботи нам вдалось вивести сторінку на 6 місце серед схожих сторінок. Також у мої обов'язки входило адміністрування магазину. За 2,5 роки вдалося збільшити продажі втричі. До моїх обов'язків ще входило створення дизайну.


Education

ВНТУ

Промислове і цивільне будівництво, Вінниця
Higher, from 09.2008 to 06.2013 (4 years 9 months)

Освіта дала мені можливість з легкістю освоювати нові програми. Можу працювати в ArchiCAD, створювати кошториси та проектувати будівлі, але довгий час не працювала в даній сфері.


Additional information

Люблю малювати, писати про книги, створювати щось цікаве та нове. Шукаю місце, де б могла стати частиною команди і допомагати їй розвиватись. Я - відповідальна, уважна і вкладаю душу у те, що роблю. Головне для мене у робочому просторі - це хороша атмосфера та згуртований колектив. Моє портфоліо: https://www.behance.net/LesyaLis


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: