Resume from November 24, 2019

Ольга

Кредитний менеджер, 5 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
36 years
City:
Kivertsi

Contact information

The job seeker has entered a email and address.

Work experience

Менеджер з кредитування

from 12.2017 to 12.2018 (1 year)
ТОВ ЦФР 'Кредит маркет', Ківерці (Економічна)

Обов'язки:надання кредитів, а також продаж товарів, додаткової страхівки.Досягнення: виконня поставлених планів.

Менеджер з продажу реклами

from 03.2008 to 08.2009 (1 year 5 months)
"Золоті сторінки", Луцьк (Продаж реклами)

Продаж реклами, залучення нових клієнтів, виконання плану.

Education

Волинський інститут економіки та менеджменту

Менеджмент організацій, менеджер-економіст., Луцьк
Higher, from 2005 to 2010 (4 years 9 months)

Language proficiencies

  • Russian — fluent
  • English — average

Additional information

Також працювала рекламним агентом у виданні "Золоті стирінки".Комунікативна, легко знаходжу спільну мову з людьми. Стресостійка, швидко всьому навчаюсь, люблю працювати з людьми.