Люба
Оператор 1С, 20 000 UAH
Contact information
The job seeker has entered a phone number and email.
Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.
You can get this candidate's contact information from https://www.work.ua/resumes/5798440/
Work experience
Директор мережі магазинів
from 01.2024 to now
(2 years 2 months)
Аскор Україна, Тернопіль (Роздрібна торгівля)
Оператор 1с, касир
from 07.2021 to 06.2022
(1 year)
ТОВ "Ниан", Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)
Виписка накладних, формування пакету документів на відправку товару, звірка накладних, ттн по маршрутних листах, архів первинних документів.прийом грошових коштів від експедиторів з подальшим рознесення в програмі 1с
Касир, бухгалтер
from 01.2020 to 03.2021
(1 year 3 months)
ТОВ "ТД ІМПРЕРІАЛ", Київ (Оптова торгівля алкогольними напоями)
Ведення касових операцій.Проведення накладних.Рознесення витрат і приходів в 1С бухгалтерії.Проведення інвентаризації. Формування договорів з клієнтами.Формування актів звірок і звірка з постачальниками.Проведення прихідних і розхідних накладних.Нарахування і виплата з/п.формування місячних звітів по оборотах філіалу.Розрахунки з постачальниками.Оплата банківських і комунальних платежів.Закупівля канцелярії і господарських товарів.
Продавець консультант
from 07.2011 to 10.2019
(8 years 4 months)
ТОВ Аскор Україна, Тернопіль (Оптова і роздрібна торгівля алкогольними напоями)
Внесення нових позицій в базу 1С. Внесення контрагентів, націнка товару, прийом товару, внесення прихідних накладних в базу.контролювання строків реалізації продукції, викладка продукції.Прямі продажі клієнтам, знання асортименту і характеристик товару.Здача інкасації в банк. Ведення касової книги.Проведення інвентаризацій..Ведення і створення робочих сторінок Instagram, fecebook, з подальшим напрацюванням клієнтської бази.
Товарознавець
from 05.2009 to 04.2011
(2 years)
ТОВ "ОРВІС", Тернопіль (Роздрібна торгівля)
Оператор 1С
from 02.2006 to 04.2009
(3 years 3 months)
ТОВ "ОРВІС", Тернопіль (Роздрібна торгівля)
Education
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Полюя
Економіки та менеджменту, бухгалтер, Тернопіль
Higher, from 2017 to 2019 (2 years)
Additional information
Активна життєва позиція, цілеспрямованість, комунікабельність, здатність швидко навчатись нового, відповідальність,пунктуальність.
Similar candidates
-
Оператор 1C
Ternopil, Kyiv , more 5 cities -
Менеджер по роботі з клієнтами, оператор 1С, адміністратор
Ternopil -
Оператор 1С, товарознавець
20000 UAH, Ternopil -
Оператор 1C, обліковець
Ternopil -
Оператор 1C, продавець-консультант
Ternopil