Resume from December 10, 2019

Дащенко Ігор

Спеціаліст з продажу

Full-time, part-time.

Age:
36 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Additional information

РЕЗЮМЕ
Дащенко Ігор ( 1983 р.н.)
Тел.: [open contact info](look above in the "contact info" section)
Освіта :
Вересень 2012 – Червень 2014. Національний університет біоресурсів і природокористування України. Факультет – правознавство. Кваліфікація - юрист.
Вересень 2005 - Червень 2006. Національний Аграрний Університет. Повна вища освіта за спеціальністю „Маркетинг”. Кваліфікація магістра з маркетингу.
Вересень 2004 - Червень 2005. Національний Аграрний Університет. Повна вища освіта за спеціальністю „Маркетинг”. Кваліфікація економіст-маркетолог.
Вересень 2000 - Червень 2004. Національний Аграрний Університет. Напрямок підготовки „Економіка і підприємництво”. Кваліфікація бакалавра з обліку і аудиту.
Досвід роботи :
З Березня 2007. Директор, керівник відділу з продажу будівельних матеріалів та металопрокату.
□ управління складом продукції, відділом збуту та експедицією;□ активний пошук клієнтів та побудова клієнтської бази, пошук постачальників та співпраця з ними;□ моніторинг ринку будівельних матеріалів та металопрокату;□ підбір персоналу;□ розміщення реклами та дослідження її ефективності;□ управління відділом транспортної логістики;□ дослідження діяльності конкурентів та ін.
Лютий 2007 – Березень 2007. Спеціаліст з продажу будівельних матеріалів ТОВ «Моноліт-1».
Липень 2006 – Листопад 2006. Стажування на підприємстві «+BEEF-NATURA+» (Швейцарія).
Липень 2005 – Жовтень 2005. Спеціаліст по реалізації сільськогосподарської продукції.
Професійні навички:
Досвід проведення переговорів, вміння підбирати, навчати, мотивувати персонал, проводити стратегічне планування, робити прогноз, організаторські навички, вміння делегувати повноваження та здійснювати контроль, уміння переконувати, здатність вибудовувати стабільні відносини з клієнтами, постачальниками, складання та укладання договорів, здатність до обробки значного обсягу інформації, знання техніки продажів, ведення і розширення клієнтської бази, контроль відвантаження та доставки товару, володіння комп’ютерними програмами та ін.
Особисті якості :
Відповідальність, вміння переконувати та знаходити спільну мову, комунікабельність, стриманість, спрямованість на результат, активність, працелюбність, здібність до швидкого навчання, активна життєва позиція.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Resumes in categories
Resumes by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: