Resume from February 25, 2021 PRO

Богдан

Продавець-консультант, адміністратор, 8 500 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
24 years
City of residence:
Lviv
Ready to work:
Lviv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and Instagram.

Work experience

Продавець-консультант

from 01.2020 to 05.2020 (4 months)
Kiddisvit, Львів (Магазин для дітей)

Обов’язки: продаж, консультація
Досягнення: продавець 1 класу( дійшов з 3)

Оператор-адміністратор

from 08.2019 to 12.2019 (4 months)
Космолот, Львів (Послуги для населення та бізнесу)

Education

Лдуфк

Сфера обслуговування, туризм, Львів
Unfinished higher, from 2017 to 2021 (3 years 10 months)

Additional education and certificates

Курси по трейдингу

2019, 1 місяць

Knowledge and skills

MS Excel MS Word MS Office SMM Трейдинг

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent
  • English — average
  • Polish — average

Additional information

Захоплення - smm, трейдинг, спорт, техніка.

Особисті якості - пунктуальний, відповідальний, вміння досягати цілей працюю в команді, стресостійкий , є бажання завжди чомусь навчатись , знаю чого хочу від життя.

Життєві принципи - ніколи не обманюю, завжди виконую те що обіцяю.

В пошуках роботи яка б мені приносила задоволення і прагнення працювати на результат.

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: