Resume from February 5, 2023PRO

Анастасія

Продавець-консультант, менеджер з продажу, бухгалтер, економіст, 20 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
28 years
City of residence:
Rzhyshchiv
Ready to work:
Obukhiv, Remote, Rzhyshchiv, Ukrainka

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.


Work experience

Бухгалтер по заробітній платі

from 04.2018 to 07.2019 (1 year 3 months)
ПП Ресурсінвест-1, Київ (продаж металобрухту)

Нарахування авансів, зп, відпускних, лікарняних, відряджень, розрахункових. Звіти по виконавчим провадженням, ЄСВ, 1-ДФ, 1-ПВ звіт з праці, виконання завдань головного бухгалтера. А також ведення кадрового обліку, табелі для нарахування зп, накази, графіки відпусток, резерви відпусток, штатні розписи, заповнення трудових книжок, договори ЦПХ, акти виконаних робіт. Все, що стосується нарахування зп і кадрової справи!

Бухгалтер по заробітній платі

from 04.2015 to 04.2018 (3 years)
Відділ освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради, Ржищів (Освіта, наука)

Здійснювати прийом, аналіз, контроль та обрахунок табелів обліку робочого часу. Нарахування заробітної плати працівникам освіти, понад 200 чоловік. Видача довідок про заробітну плату за місцем вимоги. Здійснювати прийом і контроль правильності заповнення листків тимчасової непрацездатності, надання головному бухгалтеру зведених відомостей по виплаті заробітної плати та лікарняних. Подання заявки-розрахунку по листах непрацездатності у ФССУ, ведення меморіальних ордерів 5, 5/1, 5/2, 5/3. Здача звітів помісячної персоніфікації, форма 1-ДФ, 1-ПВ, ФСС з ТВП,1-ПО, звіт про нарахування зп у фінансове управління, надання інформації до головного управління та вищестоячих органів по мірі її надходження. Виконання доручень головного бухгалтера.


Education

Київський національний університет будівництва і архітектури

Економіка підприємства, Київ
Higher, from 2015 to 2017 (1 year 10 months)


Additional information

Маю досвід роботи тільки в сфері бухгалтерії, але хочу спробувати себе і в інших напрямках, тому якщо роботодавець матиме змогу та бажання навчити навикам майбутньої роботи - буду тільки ЗА 😊!Важливо! Досвіду роботи в 1с 8 не маю, працювала тільки в 7й версії програми.


More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: