Resume from November 28, 2021 PRO

Кравченко Сергей

Механік

Full-time.

Age:
47 years
City:
Yampil (Sumy Region)

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

In order to open contacts, you must sign in or register as an employer. Access contacts starting at UAH 390.


Work experience

Головний механік/заступник технічного директора

from 05.2012 to 11.2019 (7 years 6 months)
ПрАТ «Свеський насосний завод», Свеса (Машинобудування)

Забезпечення безперебійної, технічно правильної експлуатації і надійної роботи обладнання та інженерних систем для повноцінного функціонування об'єкта. Контроль експлуатації інженерних комунікацій (систем енергопостачання, водопостачання, водовідведення, вентиляції, пожежно-охоронної сигналізації, опалення), забезпечення підготовки до опалювального сезону, моніторинг стану інженерних систем і обладнання, оперативне усунення виявлених несправностей, робота з контролюючими та комунальними службами, забезпечення необхідною технічною документацією експлуатованої системи і устаткування.
Утримання устаткування в працездатному стані на необхідному рівні точності. Парк обладнання дуже великий: токарні, фрезерні, шліфувальні, карусельні, розточувальні, заточувальні, відрізні, ленто-пильні, верстати з ЧПУ, преса, ножиці, крани, кран-балки, тельфера, компресора. Обладнання ливарного цеху: дробомет, бігуни змішуючі, формувальні машини, стрічкові конв устаткування в працездатному стані на необхідному рівні точності. Парк обладнання дуже великий: токарні, фрезерні, шліфувальні, карусельні, розточувальні, заточувальні, відрізні, ленто-пильні, верстати з ЧПУ, преса, ножиці, крани, кран-балки, тельфера, компресора. Обладнання ливарного цеху: дробомет, бігуни змішуючі, формувальні машини, стрічкові конвеєри, печі.
Організація розробки планів (графіків) оглядів та профілактичних ремонтів устаткування згідно з положеннями системи планово-попереджувального ремонту, твердження цих планів і контроль їх виконання, забезпечення технічної підготовки виробництва.
Організація роботи з обліку наявності та руху устаткування, складання і оформлення технічної і звітної документації. Участь в складанні заявок на придбання нового обладнання. Проведення інвентаризації виробничих основних засобів.
Керівництво розробкою нормативних матеріалів по ремонту устаткування, витраті матеріалів на ремонтно-експлуатаційні потреби, складання кошторисів на проведення ремонтів, оформленням заявок на придбання матеріалів і запасних частин, необхідних під час експлуатації устаткування.
Організація міжремонтного обслуговування, своєчасний і якісний ремонт і модернізація обладнання, робота з підвищення його надійності і довговічності, забезпечення раціонального використання матеріалів на виконання ремонтних робіт.
Визначення обладнання яке вимагає капітального ремонту, встановлення черговості проведення ремонтних робіт. Контроль над якістю ремонту виробленого силами ремонтного цеху. Забезпечення контролю запасних частин вироблених в ремонтному цеху.
Участь в експериментальних, налагоджувальних та інших роботах з упровадження та освоєння нової техніки, у випробуваннях устаткування, у прийманні нового та відремонтованого устаткування.
Участь у вивченні причин підвищеного зносу устаткування, його простоїв, розслідуванні аварій, розробці та впровадженні заходів щодо їх ліквідації та запобігання.
Керівництво працівниками відділу і підрозділами, які здійснюють ремонтне обслуговування обладнання.


Education

Харківський Державний Політехнічний Університет

Машинобудівний факультет, інженер-механік за фахом «Гідропривод, гідравличні машини та гідропневмоавтоматика», Харків
Higher, from 1991 to 1996 (4 years 10 months)


Professional and other skills

  • Computer skills
    Досвідчений користувач.
  • Слюсар, електрик, сантехнік, електрозварювальник. (20 years of experience)
    Fluent, I currently use it.

Additional information

Посвідчення водія категорії "В".


More resumes of this candidate

Candidates at categories

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: