Дмитро

Front-end developer, 15 000 UAH

Considering positions: Front-end developer, Html-верстальник, Помічник адміністратора систем, Системний адміністратор
Employment type: full-time, part-time
Age: 22 years
City of residence: Dnipro
Ready to work: Dnipro, Remote
Considering positions:
Front-end developer, Html-верстальник, Помічник адміністратора систем, Системний адміністратор
Employment type:
full-time, part-time
Age:
22 years
City of residence:
Dnipro
Ready to work:
Dnipro, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Front-end developer

from 07.2022 to 08.2022 (2 months)
Freelance, Дніпро (IT)

У межах невеликої команди я брав участь у створенні вебсайтів під ключ для замовників, яких залучав наш колега. Нашими ключовими задачами були розробка інтуїтивно зрозумілих і функціональних сайтів, що відповідають потребам користувачів та бізнес-цілям замовників.
Ми також активно використовували GitHub для управління проєктами та версіями коду. Частина наших проєктів доступна на платформі, де можна відстежити процес розробки, внесення змін і покращень, а також побачити готові рішення для декількох клієнтів.
З початком війни наша діяльність була припинена, оскільки частина команди змушена була переїхати за кордон або змінити місце роботи через складні умови. У зв'язку з цим проєкти були призупинені, а наша команда припинила свою діяльність.

Education

Національний технічний університет "Дніпровська Політехніка"

Факультет інформаційних технологій, 122 спеціальність - комп'ютерні науки, Дніпро
Higher, from 2024 to 2027 (3 years)

просп. Дмитра Яворницького, 19, Дніпро, Дніпропетровська область, 49005

ДКЗТТІ (Дніпровський фаховий коледж залізничного транспорту та транспортної інфраструктури)

Енергетика, 273, Дніпро
Specialized secondary, from 2019 to 2023 (4 years)

просп. Лесі Українки, 77А, Дніпро, Дніпропетровська область, 49006

Additional education and certificates

2021, 3.5 місяців, надам сертифікат у моєму Telegram або Viber
Certificate

Knowledge and skills

  • HTML
  • CSS
  • JavaScript
  • SASS
  • TailwindCSS
  • Npm
  • Gulp
  • Git
  • GitHub
  • Figma
  • Adobe Photoshop
  • Pixel Perfect

Language proficiencies

English — beginner

Additional information

Вітаю! Мене звати Дмитро, і я шукаю роботу на позицію Frontend Developer з можливістю стажування або intern/trainee.
Мене захоплює розробка веб-додатків, тому що я справжній ентузіаст у цій сфері, і вважаю це своїм покликанням.
Я ціную чистоту в коді і завжди прагну використовувати тільки те, що необхідно для досягнення результату. Чистий, зрозумілий і оптимізований код – це для мене не просто правило, а частина мого підходу до роботи. Я завжди намагаюсь створювати рішення, які не лише працюють, а й легко підтримуються і розвиваються.
Моя мета – не просто створювати красиві й функціональні сайти, а й постійно розвиватися, застосовувати найсучасніші технології і забезпечувати користувачам найкращий досвід. Мені подобається вирішувати задачі і бачити результат своєї роботи в реальному світі. Вірю, що кожен проєкт – це можливість для росту та нових досягнень. Якщо ви шукаєте відповідального, мотивованого розробника, я готовий стати частиною вашої команди!

Hard Skills:
HTML5: Створення семантичної розмітки, оптимізація для доступності та SEO.
CSS3: Flexbox, Grid, CSS-анімації, методологія БЕМ, адаптивна верстка з медіа-запитами.
JavaScript (Vanilla JS): Основи синтаксису, ES6+, робота з DOM, асинхронний JavaScript (Promises, async/await), Event Loop (Call Stack, Macrotask/Microtask queue).
CSS-фреймворки: TailwindCSS.
Препроцесори: SASS/SCSS.
Збірники: Vite.
Пакетні менеджери: npm.
Контроль версій: Git, GitHub.
Графічні редактори: Figma/Photoshop для інтеграції графічних елементів у процес верстки.

Soft Skills:
Аналітичне мислення: Швидко орієнтуюсь у нових завданнях, знаходжу ефективні рішення.
Уважність до деталей: Не ігнорую дрібниці — відступи, кольори, стани кнопок — все має виглядати і працювати так, як задумано.
Самостійність: Якщо є задача — я знайду спосіб її вирішити. Гуглити — це не сором, це інструмент.
Готовність до фідбеку: Відкритий до конструктивної критики для досягнення оптимальних результатів.
Командна взаємодія: Працював у міні-командах, звик синхронізуватися через Git.
Прагнення до самовдосконалення: Постійно навчаюся новим технологіям і методикам, аби покращувати свої навички та застосовувати найсучасніші підходи у своїй роботі.

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: