Resume from March 27, 2023

Діана

Юрист, помічник адвоката, спеціаліст з тендерів

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
24 years
City:
Chernivtsi

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.


Work experience

Юрист

from 06.2017 to now (5 years 11 months)
ТОВ "Чернівецький хлібокомбінат", Черновцы (виробник)

Договірна робота (складання договорів, протоколів розбіжностей, додаткових угод, аналіз проектів договорів на відповідність їх чинному законодавству і інтересам підприємства)
Ведення ділової переписки, підготовка відповідей на інформаційні запити та звернення громадян, запити контролюючих органів
Правовий аналіз справ: аналіз документів, первинна перевірка контрагентів, підготовка юридичних висновків про поточний стан і перспективність справ, розробка правової стратегії, підбір судової практики, збір необхідних документів (запити, заяви, скарги)
Робота в сфері зовнішньоекономічної діяльності: укладення договорів, контроль за їх виконанням, претензійно-позовна робота
Претензійно-позовна робота (підготовка та подача претензій, відповідей на претензії, позовних заяв,відзивів на позовні заяви, мирових угод, заяв в порядку наказного та окремого провадження, клопотань (в т.ч., про роз'яснення рішення суду), заперечень, відгуків, додаткових пояснень, апеляційних, касаційних скарг ), оскарження постанов судів.
Представництво у судах різної інстанції.
Підготовлення документів до виконавчих органів. Приймала участь у судових засіданнях різних юридичних напрямках (цивільне, адміністративне, економічне, кримінальне). Маю судову практику із фізичними особами, підприємствами, державними органами.
Здійснювала підготовку документів із реєстрації підприємства.
Пошук тендерів: реєстрація на майданчиках, формування пошуку тендерів по коду/ключових словах/організаторах/сумах.

Підготовка документації: вивчення документації торгів, за необхідності формування питання по документації/вимоги/скарги (публікація на майданчику), формування повного пакету документів учасника, своєчасне завантаження необхідних документів (моніторинг та за необхідності поповнення коштів на майданчику для участі у закупівлі).

Моніторинг протікання тендеру: участь у аукціоні, у разі визначення нас переможцями підготовка відповідного пакету документів (якщо згідно з документацією такий необхідний), у разі відхилення нашої пропозиції вивчення причин відхилення, визначення правомірності дій замовника - у разі необхідності формування скарги.

Моніторинг змін у законодавстві стосовно публічних закупівель (статті, вебінари, конференції, семінари з авторитетними спікерами).

Існує практика підняття ціни на 10% по договору про державні закупівлі згідно законодавства України.

Комунікація з відділами, які пов'язані з роботою фахівця з публічних закупівель: комерційний директор, бухгалтер, регіональні менеджери.
У особистому досвіді більше 4 (чотирьох) років роботи з тендерними закупівлями та ЗУ "Про публічні закупівлі". У період із 2020 року по теперішній час, приймала участь у більше 47 тендерних процедурах, з них 28 виграшних.

Можливо розгляд роботи не повної зайнятості, якщо це потрібно для Роботодавця. Розгядаю гідну компанію (прохання компанії одноденки, не турбувати), яка готова працювати із спеціалістами.


Education

МІЖРЕГІАНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ЧЕРНІВЕЦЬКА ФІЛІЯ

Право, Черновцы
Higher, from 2019 to 2021 (2 years)

Наявність диплому магістр з права.

ЧНУ ім. Федьковича в м. Чернівці

Право, Черновцы
Specialized secondary, from 2017 to 2019 (2 years)

молодший спеціаліст, бакалавр


Knowledge and skills

MS Excel MS Word MS Office ЛІГА:ЗАКОН MS PowerPoint MS Access WordPad Prozorro

Language proficiencies

Ukrainian — fluent


Additional information

Наявність власного автомобіля для службових поїздок, конкретніше обговорення даної інформації на співбесіді.


Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: