Resume from January 4, 2022

Дудка Володимир Дмитрович

Спеціаліст служби безпеки

Full-time, part-time, remote.

Age:
46 years
City:
Sumy

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and address.

In order to open contacts, you must sign in or register as an employer. Access contacts starting at UAH 390.


Additional information

Дудка Володимир Дмитрович, 1975 року народження. Освіта вища, Сумський Національний аграрний університет, інженер механік. Мешкаю у м. Суми Телефон: [open contact info](look above in the "contact info" section). E-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section).
З 1996 року по 2016 рік служба в органах внутрішніх справ на різних посадах, із них більше 5 років на керівних посадах. В червні 2016 року звільнений на пенсію за вислугою років.
З серпня 2016 до листопада 2018 року в компанії ТД «Берег Партнер-Центр» керівник службы безпеки. Займався перевіркою потенційних клієнтів з метою усунення можливих ризиків під час укладання договорів. Здійснював всебічну перевірку працівників компанії та контроль за їх діяльністю.
У період з травня 2019 до січня 2021 року в посаді администратора ТОВ «ДЖАЙТ», ТОВ «Венко», ТОВ «Велью інжинірінг» (монтаж сонячних електростанцій) займався організацією своєчасного забезпечення будівництва необхідними матеріалами, устаткуванням, спецтехнікою та транспортом. Розробляв графіки маршрутів переміщення транспорту та обладнання, роботи спецтехніки. Організовував та контролював роботу складу, розробляв та вів табелі обліку роботи працівників, спецтехники, проводив регулярні звірки із контрагентами, проводив інвентаризацію обладнання. Вів перемовини та укладав договори щодо надання в оренду обладнання, контролював їх виконання.


More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates


Candidates at categories
Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: