Resume from February 28, 2024 File

Сергій

CFO

Age:
54 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Dnipro, Kyiv, Odesa

Contact information

The job seeker has entered a email.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Резюме
Уткін Сергій Миколайович
Бажана посада: Директор, фінансовий директор, керівник проекту
Стартовий дохід: 25000 грн.
Тип \ графік роботи: Повний робочий день; проектний формат

Особиста інформація
Телефон: +380.67.555.05.50
Електронна пошта: [open contact info](look above in the "contact info" section)
LinkedIn: http://[open contact info](look above in the "contact info" section)

Місто мешкання: Київ
Освіта: вища
Дата народження: 02.02.1970 р.
Сімейний стан: Поза шлюбом, є дитина

Досвід роботи:
З 08.2017 по даний час
Компанія: ТОВ Фінансово-правова підтримка, Київ
Посада: Співвласник
Функціональні обовязки:
Організація бізнесу. Компанія - кредитний брокер. Частка у компанії
30%. Фаза розвитку - стартап. Сфера відповідальності - незалежна
оцінка ризиків з метою отримання фінансування у банків та\або
приватних інвесторів проектів клієнтів компанії. Комунікація з банками,
сторонними експертами. Супроводження ІТ. Розвиток каналів продажу
(SMM).
Сайт компанії www.flsupport.com.ua

З 01.2005 по 02.2017
Компанії: Банки та компанії фінансового та нефінансового сектору,
Київ
Посада: Керівні посади у банках, інвестиційних та фінансових
компаніях
Функціональні обов'язки:
Організація та розвиток бізнесу у банках, фінансових та інвестиційних
компаніях. Організація та реорганізація окремих бізнес-процесів,
організація системи ризик-менеджменту. Досвід у реєстрації та запуску
операційної діяльності бізнесу з «0» (банки та фінансові компанії).
Досвід у організації управління фінансами, побудування складних
управлінських систем (управління ризиками, бюджетування,
фінансовий менеджмент та управлінська звітність, управління активами
та корпоративними правами груп компаній).
Досягнення:
Укрсоцбанк (2005) - одна з лучших систем управління ризиками у
комерційному банку (оцінка White&Case при due diligence);
ТАС Ессет Менеджмент (2006-7) - організація бізнесу КУА з "0", від
реєстрації КУА та інвестфондів під управлінням (AUM прибл. 10 міл.
долл. у екв.), операційна доходність прибл. 24% річних;
ПІО Глобал Україна (2007-8) - найменші втрати інвестфондів під
управлінням (AUM прибл. 2 міл. долл. у екв.);
ІНГ Банк Україна (2008-9) - формування портфелю роздрібних клієнтів
(овердрафт+депозити), бл. 200 клієнтів за 4 місяці роботи;
Авантбанк (2009) - реєстрація банку, первинне розміщення капіталу та
передпродажна підготовка;
ФК Юнівес (2010) - розробка системи бюджетування по видах бізнесу
(трейдинг ЦБ, управління активами) та схеми роботи з активами у СНД;
Банк Національний кредит (2012) - реорганізація управління ризиками
та портфелем проблемних активів (зменшено втрати по портфелю,
впроваджено систему управлінської звітності, впорядковані бізнес-
процеси);
Банк ДМ Банк (Вернум) (2014) та Банк Український капітал (2016) -
організація системи ризик-менеджменту, її часткова автоматизація (АБС
Б2), організація системи управлінської звітності, системи контролю
окремих операцій казначейства;
Трейдингова компанія (агросектор) (2017) - організація бек-офісу на
зразок банківського, оптимізація бізнес-процесів, організація системи
управління корпоративними правами та управлінської звітності.

Освіта
1) Учбовий заклад: КВВАІУ
Дата закінчення: 1992-07-01
Факультет: Авіаційне обладнання
Спеціальність: Радіоінженер
2) Учбовий заклад: КНЕУ
Дата закінчення: 1996-04-01
Факультет: Фінанси та кредит
Спеціальність: Банківський менеджмент, МВА

Іноземна мова та комп`ютерні навички
Aнглійська : intermediate
Рівень володіння комп`ютером: експерт
Компьютерні навички: всі офісні пакети +SQL, +банківські АБС (Б2, SR4,
Профікс), +JavaScript (вивчається)

Додаткова інформація
Комунікабельність, витриманість у стресових ситуаціях, вмію
працювати у команді. Маю навички stress-troubleshooting. Маю певні
знання у галузі психотерапії.

Заняття у вільний час (спорт, хобі): Любимий вид спорту — хокей
(вболіваю за Washington Capitals). Хобі - рус. більярд.
Сurriculum vitae

Sergiy Utkin

Desired position: CEO, CFO\ Deputy CFO, Head of projects
Start income: from UAH 25000.
Type \ schedule of work: Full-time; part-time; project format

Personal info
Cell: +380.67.555.05.50
E-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section)

Occupying: Ukraine, Kyiv
Education: high
Date of birth: 02.02.1970.
Martial status: divorced, have a child

Work experience:
From 08.2017 to date
Company: Financial & Legal Support llc, Ukraine, Kyiv
Position: Co-owner
Functional:
Business organization. The company is a loan broker. Personal ownership
30%. Phase of company development – start-up. Personal sphere of
responsibility is independent appraisal of commercial and credit risks for
getting up a funding from banks\ private investors for clients projects.
Mediation with banks, external experts, etc. IT support. Development of sales
channels, including SMM, SEO.
Company’s site www.flsupport.com.ua

From 01.2005 to date
Companies: Commercial banks and companies in fnancial and non-fnancial
sector, Ukraine
Positions: Lead positions (level a CEO \ deputy CEO and similar) in banks,
investment and fnancial companies. Specialization – business development,
risk management, anti-crisis management.
Functional:
Organization & development of business, business-processes, risk
management. Start-up management (banks and fnancial companies).
Organization of fnancial management, managerial systems (budgeting, FM,
managerial reports, asset management, management of subsidiaries).
Achievements:
Ukrsotsbank (2005) – one of the best risk-management system in Ukrainian
commercial banks (White&Case appraisal in due diligence process);
TAS Asset Management (2006 – 7) – organization of asset management
company and mutual investments funds from zero-stage. ROE approx. 24%
p.a., AUM approx. 10 mio USD;
PIO Global Ukraine (2007 – 8) – the smallest losses of investment funds
under management (AUM approx. 2 mio USD);
ING Bank Ukraine (2008 – 9) – retail clients portfolio forming for bank’s
branch (product: overdraft+deposits), approx. 200 clients for 4 months of
work;
Avant-bank (2009) – bank’s registration, 1st capital allocation, pre-sale
preparation;
FC Unives (2010) – budgeting system development by types of business
activity (securities trading, asset management) and business scheme for
securities trading in CIS;
National credit bank (2012) – reorganization of the risk management system,
toxic assets management (decreased LGD, improved managerial report
system, changed related business-processes);
Bank DM (now Vernum-bank) (2014) and Bank Ukrainian capital (2016) –
(re-)organization of the risk management system, it’s partial automatization,
managerial report system organization, treasury’s activities control system
organization;
Trading company (agricultural sector) (2017) – back-ofce system
organization similar as in banks, business-process optimization, organization
of management of subsidiaries and related managerial reports system (DCF,
internal VACC, P&L, ROE(A), etc.)

Education
1) Kyiv High Military Air-Engineering School
Finished: 1992
Faculty: Avionics
Specialty: Radio-engineer
2) Kyiv State Economic University
Finished: 1996
Faculty: Finance and loans, commercial banking
Specialty: Banking management, МВА

Languages and computer skills
English : intermediate
Computer: expert (all ofce packages +SQL, + banks operational systems
(B2, SR4, Profx), +JavaScript (learning in process)

Additional personal info
Communicability, stress-resistance, team-working skills, result-oriented.
Some experience in stress-troubleshooting. Some knowledges in
psychotherapeutic area.

Hobbies, etc: Sport – hockey (fan of Washington Capitals), car racing.
Hobby – russian billiard

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: