Resume from October 6, 2022PRO

Олександр

Менеджер з продажу, 30 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
36 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Kyiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates’ personal information, log in as an employer or sign up.


Work experience

ФОП

from 07.2019 to now (3 years 5 months)
КГ "Паркова Резиденція", Буча (Нерухомість)

Продаж елітної житлової нерухомості. Розміщення реклами, комунікація з клієнтами, перегляд, вибір та погодження проектів, нотаріальне та документальне супроводження угоди. Супроводження клієнтів по етапам будівництва. Кращий менеджер 2021 року.

Менеджер з продажу

from 09.2015 to 07.2019 (3 years 10 months)
АН "Гарант Експерт", Ірпінь (Нерухомість)

Купівля-продаж, оренда елітної житлової, комерційної нерухомості, земельних ділянок. Розміщення реклами, комунікація з клієнтами, перегляд, вибір та погодження проектів, нотаріальне та документальне супроводження угоди. Супроводження клієнтів по етапам будівництва. Співпраця по розширенню комерційної мережі магазинів "ЛотОк", Люксоптика, Львівська майстерня шоколаду, ММ "Добробут", Пузата Хата, Віlla, "АТБ-маркет" Кращий менеджер 2017,2019 року.

Головний податковий ревізор-інспектор 1-го рангу

from 08.2009 to 08.2015 (6 years)
Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків, Київ (Консалтинг, бухгалтерія, аудит)

Головний податковий ревізор-інспектор
супровід великих платників податків з ПДВ та податку на прибуток (консультування з нарахування та сплати податків, заповнення податкових накладних, реєстрів, звітності), проведення податкових перевірок з ПДВ та податку на прибуток.

Заступник начальника відділу

from 03.2008 to 08.2009 (1 year 5 months)
ТОВ "УкрТелемонт Груп", Харків (Телекомунікації, зв'язок)

Заступник начальника відділу розвитку.
Організація та легалізація будівництва станцій мобільного зв'язку, координування точок, земельне відведення ділянок під забудову, документальна легалізація об'єктів, укладання договорів.


Education

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

Економіка підприємства, Харків
Higher, from 2003 to 2008 (5 years)

Знання та навички в області економічного обґрунтування технічних, технологічних, організаційних і управлінських рішень, навички економічного моніторингу, їх впровадженням і виконання.

Основний акцент при цьому робиться на різних аспектах і особливостях ринкового господарювання, ціноутворення, маркетингу та менеджменту, економічного аналізу і планування, інвестиційного та інноваційного проектування, приватизації та реструктуризації підприємств, оцінки якості та конкурентоспроможності продукції, обґрунтуванні економічної ефективності господарських рішень.

Концептуальною основою підготовки є адекватне відображення прогресивних підходів до ведення бізнесу.Відчуття перспективних напрямків розвитку підприємства.


Additional education

Курс: Основи тестування ПЗ Qatestlab (Дати тренінгу: 31.05.2022 — 26.06.2022)


Professional and other skills

Computer skills
Впевнений користувач ПК (MS Word, MS Excel, Power Point, Ліга Закон) CRM. Snagit, MantisBT, TestLink, XMind.


Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent
  • English — beginner

Additional information

Цілеспрямований, відповідальний, комунікабельний, стійкий до стресових ситуацій, мобільний, вмію працювати в команді, ініціативний та з гарним почуттям гумору.


Similar candidates

All similar candidates


Candidates at categories

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: