Олександр

IT-спеціаліст, 35 000 UAH

Employment type: full-time, part-time
Age: 23 years
City of residence: Kyiv
Ready to work: Remote
Employment type:
full-time, part-time
Age:
23 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Спеціаліст з моніторингу

from 09.2023 to 10.2025 (2 years 2 months)
Київстар, Дистанційно (Телекомунікації, зв'язок)

Займався моніторингом IT-інфраструктури у SCOM. Коригування/видалення/встановлення моніторингу різних пристроїв та метрик. Створення кастомного моніторингу.

Молодший фахівець IT-інфраструктури та IT-департаменту

from 03.2023 to 05.2023 (3 months)
Креді Агріколь, банк, Київ (Фінанси, банки, страхування)

Системний адміністратор

from 07.2021 to 09.2021 (3 months)
Комп'ютерна допомога, Київ (IT)

Виїзжав на різні замовлення ремонту/калібрування/встановлення/налаштування/підключення різної техніки (комп'ютери, ноутбуки, планшети, телефони, принтери). Завдання були різними: від налаштування новго пристрою (встановлення ОС) до заміни матриці.

Продавець-консультант

from 06.2021 to 07.2021 (2 months)
Алло, ГК (Торговля розничная / Retail), Київ (Роздрібна торгівля)

Перед продажою якогось продукту, ретельно вивчав його опис, можливості та властивості. Не боявся технічної документації або мануалів, які допомагають мені краще зрозуміти суть продукту.

Тестировщик / QA

from 08.2020 to 02.2021 (7 months)
Anomaly TEAM (IT), Дистанційно (IT)

Брав участь у тестуванні глобального моду STALKER. Anomaly, на базі двигуна STALKER. Call of Pripyat (X-Ray Engine).

QA engineer віддалено

from 07.2019 to 10.2019 (4 months)
ProRobert (IT), Дистанційно (IT)

Неофційно віддалено тестував CoD: Mobile. Спочатку збирав дані про статистику найбільш використовуваних мобільних пристроїв у Європі та США, потім збирав відомості про ОС та її версію, а вже потім приходив до тестування гри. Звичайно використовував емулятори (користувався в основному BlueStacks), на яких вибирав різні пристрої для тестування. Тестував різні аспекти, починаючи від продуктивності закінчуючи UI.

Education

Національний Траспортний університет

Комп'ютерні науки, Київ
Higher, from 2020 to 2024 (4 years)

Additional education and certificates

Тестировщик с нуля by Artem Rusav on YouTube

2022, 2 місяці

Дія. Цифрова освіта

1 день
Certificate

Дія. Цифрова освіта

1 день
Certificate

Language proficiencies

  • English — above average
  • Ukrainian — fluent
  • Slovak — above average

Additional information

Впевнений користувач ПК. Знаю російську та англійську мову (C1). Знаю на середньому рівні декілька мов програмування (C++, Java, Python, Pascal). Також знаю HTML і CSS. Теорію про QA, а також англійську мову, вчив самостійно за допомогою курсів та ресурсів в інтернеті. Практикував також самостійно. Брав участь в тестуванні глобального моду STALKER. Anomaly на платформі STALKER. Call of Pripyat. Маю досвід роботи з MySQL, Jira, DevolperTools in Chrome, Postman. Чітко розбираюсь в SDLC, REST API. Також маю досвід роботи з БД(розумію значення зв'язків та вмію керувати БД через SQL) і досвід роботи з Excel (вмію писати макроси у VBA).

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: