Оксана

Head of Marketing Department

Considering positions: Head of Marketing Department, Marketing, Brand Leader, Head of Product Marketing, Керівник напрямку СТМ, Private Label Manager, Head of E-commerce Content, Head of Partnerships, Marketing, Marketing Project Lead, Керівник проєкту, Маркетолог, Менеджер по продукту
Employment type: full-time
Age: 44 years
City: Kyiv
Considering positions:
Head of Marketing Department, Marketing, Brand Leader, Head of Product Marketing, Керівник напрямку СТМ, Private Label Manager, Head of E-commerce Content, Head of Partnerships, Marketing, Marketing Project Lead, Керівник проєкту, Маркетолог, Менеджер по продукту
Employment type:
full-time
Age:
44 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Head of product marketing

from 01.2025 to now (1 year)
KIVI TV Global (Розробник та виробник смарт телевізорів та аксесуарів), Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

•Побудова оптимальної структури продуктової маркетинг-функції — розподіл ролей і процесів в умовах обмежених ресурсів.
•Інтеграція маркетингу в процеси тестування та розробки продуктів — споживчі опитування, валідація концепцій, підтримка R&D на ранніх етапах.
•Створення системи e-commerce контенту — повна готовність пакету за 1–2 місяці до запуску, включаючи локалізацію для 10+ країн.
•Розробка нового бренду — дослідження українських і європейських споживачів (платформи типу Lyssna), неймінг, позиціонування, дизайн упаковки.
•Побудова крос-промоекосистеми між продуктами.
•Систематизація всіх маркетингових матеріалів — впорядкування баз, контроль якості, прозорий доступ для партнерів.
•Організація участі бренду у міжнародних виставках — підготовка контенту та презентацій для Canton Fair (Китай) та IFA Berlin (Німеччина).
•Управління продуктовим позиціонуванням і ключовими повідомленнями — формування ціннісної пропозиції та контроль її послідовності в усіх каналах комунікації.

Head of local marketing

from 03.2023 to 01.2025 (1 year 11 months)
KIVI TV Global (Розробник та виробник смарт телевізорів та аксесуарів), Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

•Розробка та реалізація глобальної маркетингової стратегії з адаптацією до локальних ринків.
•Побудова сталих операційних процесів із партнерами для регулярної взаємодії та зростання продажів.
•Організація міжнародних івентів (IFA Berlin 2023, 2024) для презентації продуктів і посилення присутності бренду на європейському ринку.
•Повний цикл продакшену та масштабування конверсійного контенту для e-commerce: A/A+ картки, лендінги, фотокаруселі, інтер’єрні візуали, відео, відгуки — з адаптацією під локальні ринки.
•Лонч нових продуктових лінійок на міжнародних ринках.
•Побудова тристоронніх партнерств із ритейлерами та стримінговими платформами в Україні, Польщі, Болгарії та країнах Балтії.

Head of Marketing Department (Бренд ERGO)

from 08.2016 to 08.2022 (6 years)
YUGCONTRACT — №1 дистриб’ютор техніки та електроніки, Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

•Лідерство та формування команди для досягнення стратегічних бізнес-цілей.
•Розробка та впровадження національних маркетингових стратегій; успішний запуск лінійки смарт телевізорів ERGO.
•Створення студії відеовиробництва для ефективної презентації продукції бренду.
•Запуск технічної підтримки 24/7 для користувачів бренду.
•Репозиціонування категорії "навушники" та запуск нової лінії TWS.
•Впровадження мобільного додатку для системи лояльності продавців та навчання. Покращення показників залученості та продажів.
•Редизайн сайту та запуск e-commerce платформи для прямої взаємодії з кінцевим споживачем.
•Розробка та впровадження онлайн-навчання для торгової команди та партнерів.
•Організація трьох міжнародних B2B-поїздок до Туреччини за участю 100 + партнерів — посилення стратегічних відносин і зростання продажів.

Senior Brand Manager

from 02.2013 to 08.2016 (3 years 7 months)
TERRA FOOD GROUP — Лідер на ринку молочної продукції в Україні, Київ (Харчова промисловість)

•Розвиток трьох ключових брендів у портфелі компанії.
•Зростання частки ринку на 15% у сегменті твердих сирів та сирних продуктів.
•Топ-3 позиція на ринку плавлених сирів із приростом продажів +20% під час ринкового спаду.
•Досягнення цільових KPI для стратегічних брендів компанії.
•Оптимізація портфеля: акцент на натуральних сирах і фасованій продукції.
•Лонч бренду Ферма з національною рекламною кампанією (#1 у наливних, #2 у брускових плавлених сирах у Modern Trade).
•Ребрендинг ТМ Вапнярка, Тульчинка з подальшим запуском високомаржинальних продуктів.

Brand Manager

from 07.2007 to 01.2013 (5 years 7 months)
KOMO Ukraine — №1 на ринку марочного сиру в Україні, Луцьк (Харчова промисловість)

•Збільшення частки ринку та зміцнення лідерства у категорії натуральних сирів із стабільним зростанням продажів.
•Позиціонування КОМО як інноваційного бренду з виразною ринковою ідентичністю.
•Ребрендинг та реалізація 6 національних кампаній для підвищення впізнаваності та закріплення нового позиціонування.
•Розробка та запуск нових продуктів, включно з унікальним для українського ринку сиром «Горіховий».

Senior Marketing Manager

from 10.2006 to 06.2007 (9 months)
ЕКО маркет — Всеукраїнська мережа супермаркетів, Київ (Роздрібна торгівля)

•Побудова команди з 6 регіональних менеджерів для підтримки операційного ритму під час експансії мережі.
•Відкриття 15 нових точок із VIP-активаціями, що забезпечило високий трафік, приріст AOV та стабільні продажі після запуску.
•Впровадження спільної промостратегії з партнерами для сезонних кампаній, що посилила співпрацю та дала довгострокове зростання.

Marketing Manager

from 09.2004 to 09.2006 (2 years)
ТзОВ «Корпорація ПАККО» (мережа супермаркетів та гіпермаркетів), Луцьк (Роздрібна торгівля)

•Координація відкриттів 10 супермаркетів і гіпермаркету, залучення селебріті підвищення трафіку.
•Запуск бутикових та дитячих зон, підвищення клієнтської лояльності.
•Управління ціноутворенням і продажами рекламних послуг на території супермаркетів
•Розробка стратегії оренди, укладання договорів, збільшення прибутковості.
•Проведення сезонних промоакцій і залучення партнерів для підвищення ефективності.

Education

Волинський національний університет імені Лесі Українки (Луцьк)

Право — Master’s Degree (2003–2006), Історія — Master’s Degree (1998–2003), Луцьк
Higher, from 1998 to 2006 (8 years)

Language proficiencies

English — above average

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: