Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 8 квітня 2024 Вище за середню

Sales, Lead Generation Manager

40 000 грн, Fix + %

OrdenTop
Послуги для населення та бізнесу; 50–250 співробітників

Дистанційна робота

Повна зайнятість, неповна зайнятість. Досвід роботи від 1 року.

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
Ответственность Работа с клиентами Креативность Продажи Лидогенерация Холодные продажи Упорство Техническая поддержка пользователей Работа с заказчиками
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

The OrdenTop team (ordentop.com) is looking for Sales/ Lead Generation manager of translation and other digital services.

Remote work from anywhere in Ukraine or other countries, both full and part-time jobs are possible!

Responsibilities:

  • looking for new clients;
  • work with the existing client base;
  • customer support;
  • no cold calling :)

Requirements:

  • sales experience 1+ year;
  • English intermediate+;
  • any gender and age;
  • sociability, perseverance, positivity, creativity.

Terms:

  • both full and part-time employment is possible;
  • free schedule;
  • remote work;
  • fixed rate + %.

We are ready to start cooperation with a suitable candidate as soon as possible.

Thanks for your time!

Looking forward to your resume :)

Схожі вакансії

Менеджер з продажу (телефонні дзвінки, Lead generation), Junior Sales manager
25 000 – 35 000 грн, Choice, Дистанційно

IT Sales Manager, Lead generation
Cubex, Дистанційно

Менеджер з холодних продажів (Presales, Lead Generation)
8 000 – 15 000 грн, CallsApp Ukraine, Дистанційно

Менеджер з продажу, лідогенератор
20 000 – 35 000 грн, Буянов В.П., ФОП, Дистанційно

Менеджер з продажу, лідогенератор (B2B)
10 000 – 15 000 грн, Na Chasi Agency, Дистанційно

Усі схожі вакансії