Ваші друзі або знайомі-іноземці хочуть допомогти Україні, та не знають, як і де саме це зробити? Поділіться з ними посиланням на сайт Help Ukraine Now.

На ньому зібрано всі перевірені способи допомоги: посилання на гуманітарну допомогу, допомогу дітям, постраждалим від війни, армії, інформацію про те, як долучитися до мирних демонстрацій за кордоном тощо.

Сайт має міжнародну версію та мовні версії для мешканців різних країн. Вибирайте найбільш підхожу для ваших іноземних друзів та діліться нею.

Також посилання на сайт можна опублікувати в соцмережах, щоб про нього дізналося якнайбільше людей.

Тримаймося, допомагаймо, прямуймо до перемоги разом. Слава Україні!



101 коментар

Анатолий Виногродский, Украинское машиностроение, проектно-конструкторское бюро, ООО 18.03.2022, 11:19
Українцям потрібні, ліки, зброя, тепловізори, квадпрокоптери і моральна підтримка
Елена Годзинская 21.03.2022, 12:22
Украинцам нужен мир а не оружие.
Мария Билоус 21.03.2022, 19:16
Нам нужно оружие
Svetlana Ushakova 22.03.2022, 08:56
👍🙏❤️
Сергей Зеленько 22.03.2022, 14:52
Нам потрібна перемога, а для перемоги потрібна зброя, сучасна зброя.
Олена Сільченко 31.03.2022, 10:55
Дуже потрібні. Перемога близько!
Слава Україні!
Наталья Литвиненко 23.03.2022, 22:13
Сейчас нам нужно много оружия!!!
Сергій Білий 02.04.2022, 16:25
Оружие и нужно для установления Мира
Олександра Біла 11.04.2022, 20:17
Нам потрібна перемога, а для перемоги потрібна зброя, сучасна зброя.
Veronica Grudzynska 18.03.2022, 11:59
Добавте туди всі зоопарки та притулки для тварин про які всі забули, будь ласочка!🙏
Валентин Рагушкин 18.03.2022, 12:00
Хочу тихо жити, а не ховатись від ракет ворогів
Галина Романовська, Романовская Г.И., ФЛП 18.03.2022, 12:06
Допоможіть закрити небо, щоб не помирали наші люди - збереження життя людини , адже це найважливіше !
Евгений Комов, Воздушый мир 18.03.2022, 12:22
Подскажите международный сайт который поддерживает людей выехавших заграницу. В ту же Польшу.

А то выехать выехали, а сейчас не жилья, не работы, не языковых курсов.

Многие клиенты иностранцы нехотчт поддерживать военных. Но с радостью поддержат раненных и беженцев.
Елена Головко 18.03.2022, 16:36
На вокзалах в каждом большом городе Польше есть волонтеры, которые помогают беженцам. Вы к ним обращались? Краков и Варшава уже не принимают беженцев.
Світлана Мулька 20.03.2022, 12:08
Варшава і Вроцлав не приймають біженців, але у кожному місці на вокзалах та автовокзалах, працюють волонтери і допомагають з житлом!
Елена Зуйкова, Провокация, ЧП 18.03.2022, 12:24
Допоможіть нам виграти цю війну! Проти України! проти людяності! Проти цивілізованного світу! Допоможіть нам отримати зброю! Підтримайте нас!
Константин горшенин, Частное лицо горшенин Константин Петрович 18.03.2022, 13:20
Мы рады любой помощи. На жаль я инвалид 1й группы и не могу бить агрессора собственноручно. Спасибо всем за поддержку.
Александр Осиповский 18.03.2022, 13:31
Закройте пожалуйста небо над Украиной.
Вячеслав Гемель 18.03.2022, 13:47
Закройте пожалуйста небо над Украиной.
Константин Лукачук 18.03.2022, 14:17
Що це за сайт на англійській мові, нічого не зрозуміло.
Андрій Кокоць 18.03.2022, 14:40
Це німецький сайт. Mobile.de
Андрій Кокоць 18.03.2022, 14:17
Доброго дня мене звати Андрій, маю час і бажання возити українців з важких областей, але не маю можливості на придбання цього авто. Потрібна допомога щоб купити та доправити до україно-польського кордону і передати мені,якщо є така можливість. Дякую. https://m.mobile.de/fahrzeuge/details.html?action=parkItem&id=334719076
Олег, SPA Massage 18.03.2022, 14:19
We are at war in our country. This is a fundraiser for animals. Please post this link on your page.

https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=4TNU85UNH6VAJ
Володимир Лесин 18.03.2022, 14:26
Слушна інформація-пропозиція. Все буде Україна!
Андрій Кокоць 18.03.2022, 14:49
Дякую. Чекаю.
Сергій Білий 18.03.2022, 14:43
Не може Захід закрити небо, дайте сучасні ПВО (зброю) і наш Василь сам закриє небо не тільки над Україною.
Дмитрий Яременко 18.03.2022, 15:03
Храбрецы воюют с российским фашизмом. Мы благодарим за то, что приютили наших жен и детей! Мы извиняемся за тех, кто не имеет совести и благодарности среди украинских беженцев, нам стыдно за них.
Спасибо за помощь!
Володимир Яцун 18.03.2022, 15:04
А як переглянути цей сайт на українській мові?
Дмитро (модератор Work.ua) 18.03.2022, 15:12
Володимире, оскільки сайт розрахований на іноземців, то переглянути його українською не можна.
Андрій Кокоць 18.03.2022, 15:13
Дякую Дмитре.
Андрій Кокоць 18.03.2022, 15:28
Дякую Володимир,чекатиму.
Артём Лупик 23.03.2022, 08:01
А Хроме если стоит нормальная версия - предлагает перевести страницу автоматом.
Артем Масловатий, Маркінформ 1, ТОВ 18.03.2022, 15:35
Ви круті.
Дякую за позицію!
Боремося!
Андрій Кокоць 18.03.2022, 15:38
Слава Україні!!!
Андрій Дмитришин 18.03.2022, 15:45
Потрібно добитись повного закриття польсько білоруського кордону щоб повністю припинити торгівлю з росією не на словах а на ділі .
Андрій Кокоць 18.03.2022, 15:49
Дякую за допомогу.
Игорь Уткин 18.03.2022, 15:52
Дайте работу с жильем одесса
Игорь Уткин 18.03.2022, 15:52
Либо только работу жилье не надо
Дмитро (модератор Work.ua) 18.03.2022, 15:54
Игорь, искать работу в комментариях к статьям малоэффективно, лучше всего это делать так:
1. Перейдите в раздел «‎Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. В запросе укажите должность, на которой хотите работать, например, «‎Бухгалтер» и нажмите «‎Найти вакансии».
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересуют.

Успешного поиска работы!
Игорь Уткин 20.03.2022, 02:45
У меня приходит рассылка но трубку не кто не берет может я враг народа , так дайте спички врагов народа.
Максим Пичугин 18.03.2022, 16:11
У меня ещё нету иноземных друзив, я только прибыл с Николаева.
Андрій Кокоць 18.03.2022, 16:14
Бажаю успіху.
Котелевская Юлия Викторовна, Котелевская Ю.В., ФЛП (Двери, магазин) 18.03.2022, 16:38
Залишились без роботи та без коштів взагалі, допоможіть з роботою та житлом. Зараз знаходимся в м. Житомир, переїдемо в будь яку країну де буде робота плата та житло.
Игорь Уткин 22.03.2022, 10:05
Вы одна нашёл парня во Львове но но хочет наверное масаж
Валерiя Лисенко 18.03.2022, 18:04
Выпрашивать милость я не собираюсь.Нормальный человек если видит потребность другого в помощи- помогает.А вот к Вашему сайту у меня огромная претензия- да у меня инвалидность и пенсия 2300, а теперь ещё она и на двоих ( не считая двух котов).я искала работу на Вашем ресурсе много лет- результат хуже некуда.Вы и Ваш ресурс не ориентированы на помощь людям попавшим в тяжёлое положение.
Валерий Ткачук 18.03.2022, 18:25
Нацбанк України зафіксував розсилку електронних шахрайських листів, у яких нібито від імені НБУ українців просять переказати кошти на допомогу ЗСУ у криптовалюті
❗️Зафіксовано дві такі фейкові адреси:
❌helpukraine@bank.gov.ua
❌helpukrainearmy@bank.gov.ua

Національний банк України
🔺 НЕ розсилає електронні листи громадянам
🔺 НЕ збирає кошти на допомогу у криптогаманці

Нагадаємо
✅Перерахувати кошти на допомогу Українській Армії можна тут https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces
✅Кошти на допомогу громадянам, які потерпають від війни тут https://bank.gov.ua/ua/about/humanitarian-aid-to-ukraine

❗️Будьте обережні! Допомагайте лише через перевірені організації та використовуйте лише перевірені рахунки!
Лара Чалик 18.03.2022, 19:11
Я хочу помогать Украине.Я могу делать уколы.И очень вкусно готовить.Я буду делать это бесплатно.Хочу помочь нашей Украине и нашим Воинам!!!!
Ольга Сергиенко 18.03.2022, 20:15
Зупинити вогонь.Зупинити війну. Вирішити спірні питання. - Оце допомога.
Дмитрий Оныкий 18.03.2022, 20:43
Що сказати? ХТО знає той розуміє!
Данилюк Евгений Валентинович, Pretender 18.03.2022, 20:44
Шиємо бронежилети потібно гроші на оплату. Тканини, зарплатні, комунальних
+3080503135771 сергій
Ирина Малгамова 18.03.2022, 20:48
Я украинка и горжусь этим.Обращаюсь ко всем людям этой планеты,которые против войны.Нам нужна любая помощь:армии,детям,беженцам.Но самое главное-это закрытое небо .Нам нужно достучаться до политиков,у которых на первом месте бизнес и деньги. СЛАВА УКРАИНЕ !!!
Оксана Гладух 18.03.2022, 20:50
Very nice!
Андрій Кокоць 19.03.2022, 09:46
Дякую за допомогу.
Юра Якір 18.03.2022, 21:19
I will close email
Лілія Шлюфина 18.03.2022, 21:52
Закрити небо! Нас знищують!
Алексей Тимченко 18.03.2022, 22:51
Вот сижу в парадном дома на Ушинского в Киеве не могу придумать как прорваться в Сумы чтоб помочь своим друзьям держать оборону,денег нет чтоб купить хоть как-то старенький автомобиль для того чтобы доехать на нём. В мой город не ходит сейчас транспорт никакой. ЧТО ДЕЛАТЬ И КАК БЫТЬ???
Володимир Яцун 19.03.2022, 08:07
Обратитесь к волонтёрам, водителей им не хватает. Дадут машину, загрузят добром и пожелают счастливой пути! Если такого не будет, значит наше радио ничем не лучше Путинского телеящика...
Игорь Уткин 22.03.2022, 10:07
Как киев без работы или есть какая-то работа
Lilia Shumlianska 19.03.2022, 00:22
Доброго вечора, ми з України!!! У цей складний час,коли у нашій країні настала біда,ви не байдужі і не покинули нас,дякую вам!!!!
Денис Вощинников Алексеевеч 19.03.2022, 00:50
Тільки зараз я зрозумів шо такє воля , свобода, freedom.якого греця я буду танцювати під дудку дяді вови,дажє не танцювати а получати пєзьдюхів від його псів у скафандрах. ЗА СВОЮ СВОБОДУ Я БУДУ ГРИЗТИ ЗУБАМИ ІХНІ ШИЙІ ЗАПЛИВШІ ЖИРОМ....... БО ТІЛЬКИ ЗАРАЗ Я ЗРОЗУМІВ ДЄ МОЯ РІДНА НЕНЬКА............СЛАВА УКРАЇНІ .-. - . - .ГЕРОЯМ СЛАВА
Иван Теп, Аст 19.03.2022, 00:54
Русский военный корабль , иди на х*й
Илона Шакеева 19.03.2022, 07:01
Допоможіть Україні закрити небо
Костянтин Попков 19.03.2022, 07:21
Дякую! Допоможіть Україні закрити небо та надати літаки для знищення техніки окупантів вздовж Маріуполя!
Светлана Колодий 19.03.2022, 08:15
Героям Слава🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Светлана Колодий 19.03.2022, 08:17
Шукаю роботу в Німеччені, в Бремене, чи Бременхафене
Протасова Александрина, Studio Alisa (Протасова, ФОП) 19.03.2022, 10:03
Очень важно рассказать всем новости про нашу Украину.
Важно, что бы они слышали это от нас .
Артем Долженко 19.03.2022, 10:11
Знайдіть мир в собі і мир прийде в цій світ.
Александр Трошин 19.03.2022, 11:34
СРОЧНО !
ПРОСИМ МЕЖДУНАРОДНОЙ ПОМОЩИ от ВОЛОНТЕРОВ и тем кому ВАЖНА победа над русским фашизмом !!!!
Для В/Ч ........ спецназначения г.Кропивницкий НАДО :
- разгрузки , под магазин 5,45 мм - 200 шт
- бинокли 8*ми кратные - 30 шт
- радиостанции МОТОРОЛЛА модель - 4400 , 4800 - 30 шт
- ствольные коробки с планками пикатини - 413 шт
- колиматорные прицелы (под бой патрона 5,45 и 7,62 мм) - 413 шт
- GPS туристические навигаторы, для отметки объектов на рельефе местности ( 5 шт)

Уполномоченный от В/Ч ...... (в последующем готовы предоставить официальное письмо от командования)
Трошин Александр моб.+38050 500 18 81
Алексей Тимченко 19.03.2022, 15:58
Если есть авто и оно без надобности и на ходу дайте мне его а я отдам в Сумах его в тер оборону или армию,посмотрю кому нужнее,мне на нём доехать из Киева в Сумы а войнам пригодиться для обороны т.к.любая помощ делает нас сильные . тел.+380951024793 Да поможет нам Бог!!!
Владислав Островский 19.03.2022, 16:17
Помогите Украине остановить войну !
Дима Пытлык 19.03.2022, 17:03
Закройте небо.
Владимир Тарабаров, Союз Инвалидов 19.03.2022, 17:22
Якось недовірливо все в вас вишлядає. Краще допомагатиму напряму через Приватбанк та іїхні заклики. Все буде Украііно.
Максим Степанов 20.03.2022, 06:28
Здравствуйте. А как по-другому попросить помощи, если в нашей области ничего не работает? Это уже называется "стучусь во все двери"!
Вадим Казак 19.03.2022, 19:06
Я бы блд рассказал иноземным друзьям, но они особенно и не интересуются. А вам бы объективно позволять работодателя м ставить зарплату . А то они пишут от и до , а по факту ни то ни хyz.
Olena Marin 20.03.2022, 00:06
А як знайти посилання? На сайт захожу, але немає функції поширення посиланням та копіювання.
Дмитро (модератор Work.ua) 21.03.2022, 09:28
Олено, ось посилання на сайт https://helpukrainenow.info
Петро Шеремета 20.03.2022, 07:17
Вже майже місяць маньяк путін убиває українців а єс сша оон церква байдуже спостерігають як гинуть діти та тисячі дорослих. Самий більший гріх це байдужіть до людського горя.
Петро Шеремета 20.03.2022, 07:47
Допожіть Україні зупинити війну.
Саша Коваленко 20.03.2022, 09:50
Актуальные работы для простого рабочего
Елена Нечистик 20.03.2022, 22:12
Ми вже розповідали і наші родичі з Америки пересилали гроші на нашу армію
Дмитро Сайноженко 20.03.2022, 23:03
Please close sky over Ukraine! Stop war! Stop Putin! Stop Russia!
Александр Марченко 21.03.2022, 06:48
Хто з міста Кривий Ріг, можете приєднатися до нашого волонтерского руху "Разом до Перемоги".Ми допомагаємо нашім добровільцям та ЗСУ з 2014 року. Кому цікаво, телефонуйте 0675146910.
Ания Мазитова, Башагрофин, ООО 21.03.2022, 11:25
Наши казахские сердца и души вместе с вами, дорогие украинцы!!! Все наши молитвы за вас!!!!
Олег Мандалак 21.03.2022, 22:22
🛑Молитесь за мир во всем мире❗
Инна Туривная 21.03.2022, 22:52
Помогите нам закрыть небо над Украиной!!!!
Виноградова Оксана, ВМКЦ ДПСУ м. Одеса 22.03.2022, 07:16
Боже допоможи, мпасти Украiну🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Алина, Эмбер Интернешнл 22.03.2022, 08:07
Доброго дня, а як можливо отримати допомогу?
Откидач Надежда Петровна, Київський університет імені Бориса Грінченка 22.03.2022, 09:35
Тримаймося, допомагаймо, прямуймо до перемоги разом. Слава Україні!
Повалий Тоня, Povaliy 22.03.2022, 10:54
А я предупреждал.
Євсєєва Ольга, Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, КНП МОР 22.03.2022, 15:55
Мої родичі і друзі з Канади, Великої Британії, Польщі, Португалії надсилають гуманітарну допомогу і гроші для нашої Перемоги. Але їх дивує скільки тонн грузу направлено і скільки коштів, а в нас є села є люди, які не мають цієї допомоги. Постало питання куди все дівається?
Юра Якір 22.03.2022, 19:46
I don’t want this
Євсєєва Ольга, Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, КНП МОР 22.03.2022, 15:57
Сайт ау! Ми пишемо українською. Чого туту все російською? Ми що в расєє? Чи туди хочемо? Нема в нас російської мови
Игорь Уткин 23.03.2022, 09:17
Провокатор когда жрать нечего не будет забудешь про языковой барьер и ещё будешь совать конфету и радоваться хот его есть
Дмитро (модератор Work.ua) 23.03.2022, 09:59
Ольго, Work.ua — проєкт з глибоко проукраїнською позицією, але ми не погоджуємося з думкою, що прояв патріотизму — це лише говорити українською, або що російськомовні українці менші патріоти.
Гадаємо, що не варто зараз зачіпати мовне питання, щоб не давати росії приводу заявляти, що в Україні «ущемляют русскоязычное население».
Яна Зимина 22.03.2022, 22:17
Дякуємо Вам за підтримку вашу !!!!!!! За те що помагаєте нам!!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Михайло Крисько, United Work 24.03.2022, 12:07
ЯК І ЧИМ МОЖНА ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ СЬОГОДНІ
Сьогодні весь світ підтримує Україну у несправедливій війні з Росією. Багато хто з іноземців прагне допомогти українцям не лише словом, а й ділом, тому ми розповідаємо, як це зробити!
1. Перераховувати кошти на потреби української армії та закладів охорони здоров’я
Якщо ви бажаєте підтримати Україну фінансово, є декілька способів зробити це: через спеціальні рахунки для допомоги закладам охорони здоров’я та підтримки ЗСУ або через громадські ініціативи та фонди: «Повернися живим», «Армія SOS»та «Крила Фенікса». Третій шлях — перерахувати криптовалюту на підтримку української армії.
2. Підтримка організацій, які надають гуманітарну допомогу
Oxford University Ukrainian Society зібрав список організацій, які займаються підтримкою цивільних громадян та армії України. Документ постійно оновлюється та доповнюється. Організацією гуманітарної допомоги також займаються ініціативні групи у різних містах Європи, наприклад у Каннах, Франкфурті та Барселоні.
3. Прихистити українців
Якщо ви готові прийняти у себе біженців з України, заповніть цю анкету або доєднуйтеся до груп у своїй країні, повний перелік якихможна знайти тут.
4. Боротьба на інформаційному фронті
Поширюйте правдиву інформацію про те, що відбувається в Україні, допомагайте знаходити та блокувати брехливі фейки, публікуйте пости у соціальних мережах та впливайте на публічних особистостей та політиків у своїй країні, а також за кордоном.
5. Підписання петицій
На сайті Open Petition запустили петицію до НАТО з вимогою закрити повітряний простір над Україною. Також ви можете знайти петицію до Президента США із закликом налаштування гуманітарних авіапоставок до України. Незалежно від вашого громадянства ви можете підписати прохання припинити будь-які стосунки з російськими компаніями та визнати режим Путінавійськовим злочином, а для громадян та резидентів Великобританії є звернення з проханням надати будь-яку необхідну воєнну допомогу для захисту України.
6. Антивоєнний протест
Доєднуйтеся до протестів проти війни у своєму місті, іншому населеному пункті. Детальну інформацію можна знайти на сайтах проєктів Stand With Ukraine і Stop Putin, на сторінках facebook – Stop the war in Ukraine.

Mishel Krs
Аліна Пащ 24.03.2022, 23:07
Думаю що скоро потрібно буде необхідність в товарах для відбудови житла або для будування тимчасового житла ( армійські намети , матраци ,спальні мішки і тощо)
Аліна Пащ 24.03.2022, 23:07
Думаю що скоро потрібно буде необхідність в товарах для відбудови житла або для будування тимчасового житла ( армійські намети , матраци ,спальні мішки і тощо)
Виталий Павленко 25.03.2022, 06:43
Поставте себе на наше місце! Будьте як один кулак!!!✊
Инна Фильтанович 27.03.2022, 11:13
Спасибо за подсказку!