З першого дня повномасштабного вторгнення Work.ua долучився до боротьби на всіх фронтах. Ще за день до 24 лютого компанія задонейтила 5 млн грн у фонд «Повернись живим» для допомоги армії. На дев’ятий день з початку війни ми вже мали власний волонтерський осередок і повністю спрямували сили на підтримання економіки країни, бізнесу, переселенців та ЗСУ.

Згодом ми зрозуміли: залучивши кошти з усіх нових оплат від роботодавців, допомагати армії вийде значно краще та ефективніше. Тому ухвалили рішення, що 25% від усіх оплат за послуги будуть систематично йти на потреби ЗСУ.

Минулий рік був важкий для бізнесу та економіки країни, і ми розуміємо, як складно вам було весь цей період. Тому хочемо подякувати вам, що були з нами та долучилися гривнею, яка є в кожній виконаній волонтерській задачі 💪

Ділимося, що зробили з вашою допомогою за 2022 рік.

Донейти

На честь 16-річчя Work.ua ми запровадили сміливу акцію «100% оплат — на ЗСУ». У ній взяли участь 1 406 компаній, разом із якими ми зібрали 4,1 млн грн на допомогу Україні.

Коли рф влаштувала масований ракетний обстріл України, наша команда дуже розлютилася та вирішила донейтити з подвоєною старанністю. За 2 години співробітники відправили пожертв від себе на 54 тис. грн, а компанія подвоїла цю суму й надіслала 111 тис. грн до 3 фондів.

У межах ініціативи «Допомагати людям» співробітники щорічно отримують додаткові гроші та мають на власний розсуд витратити їх на доброчинність. У 2022 році участь узяли 175 працівників і зробили 315 добрих вчинків на суму понад 175 тис. грн.

Ще ми запустили ініціативу для ейчарів — відраховували 250 грн на ЗСУ за кожне складання тесту з користування системою управління наймом. Участь узяли 6 733 ейчари, завдяки яким Work.ua задонейтив на ЗСУ 1 683 250 грн.

Впродовж 2022 року ми багато донейтили та долучилися до:

  • проєкту IT-спільноти Дніпра — збору коштів на надсучасний БпАК «Фурія» і передали на його купівлю 500 тис. грн;
  • придбання БПЛА для розвідки — передали 140 тис. грн;
  • проєкту «Народний Байрактар» — задонейтили 100 тис. грн;
  • великого збору на зграю «Валькірій» від COMFY та Фонду Сергія Притули — зробили фінальний внесок 500 тис. грн;
  • збору Монобанку спільно з UNITED24 і блогером Ігорем Лаченковим на «ловця іранських дронів» — задонейтили 500 тис. грн;
  • збору на дрони для полку «Азов» — 1 млн грн.

Але найнезвичайнішим «придбанням» став справжній бронетранспортер. Сергій Притула організував мегазбір на закупівлю британських бронетранспортерів Spartan для ЗСУ. Ми долучилися і додали 4 млн грн — повну вартість 1 «спартанця».

Авто

Ми розуміємо, що на лінії зіткнення є потреби, які необхідно закривати негайно. Це і стало нашим головним фокусом — швидка допомога тим, хто знаходиться на 0 лінії. Тому ми підтримували (і продовжуємо підтримувати) зв’язок з військовими та знаємо, у чому можемо допомогти найбільше.

З лютого до грудня 2022 року ми закупили та передали захисникам 63 авто. Кожна машина — це системний процес: ми знаходили, купували, домовлялися з СТО у Дніпрі, які фарбували та ремонтували ці авто. Через руки нашого завідувача господарства Івана Міхайлова пройшла більш ніж половина машин.

Окрім цього, допомагали бійцям коштами на придбання авто.

Військова екіпіровка та обладнання

Закуповували та відправляли каремати, спальники, пальне, генератори, біноклі, приціли, каски, окуляри, ремені, наколінники, ліхтарі, павербанки, батарейки, одяг, канцелярію, трекінгові черевики, телефони та багато інших необхідних нашим захисникам речей.

Загалом за 2022 рік Work.ua передав:

  • понад 240 бронежилетів;
  • понад 500 комплектів захисних плит;
  • кількасот рацій і 20 тепловізорів.

Інша допомога

У квітні волонтери Work.ua допомогли волонтерам із «КУСТ» організувати та відкрити у Дніпрі шелтер на 45 осіб для людей, які через війну вимушено покинули свої домівки. Від ідеї до її реалізації минуло всього 4 дні, й у своє тимчасове житло тоді заїхали перші мешканці.

З кінця лютого ми щотижня забезпечуємо продуктами жіночий монастир, який випікає булочки для поранених бійців ТрО. Також закупляли харчові продукти для фонду «Вершина добра».


Усі добрі справи цього року були б неможливі без вас! Завдяки роботодавцям та ейчарам, які продовжують давати роботу людям і розміщувати вакансії. Завдяки шукачам, які розміщують свої резюме та відгукуються на вакансії. Завдяки тому, що ви вибираєте Work.ua, реалізується й підтримка наших захисників та допомога Україні. Тож вриваємося у 2023 рік вдячними вам, загартованими, сміливими, готовими продовжувати боротьбу та зарядженими на Перемогу.

Слава Україні! 🇺🇦

Детальніше ознайомитися зі звітами за кожний місяць 2022 року: лютий-березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад.



82 коментарі

Роман Галатюк 19.01.2023, 11:51
Молодці так тримати. Слава Україні
Anti Show 19.01.2023, 12:15
Завжди знав, що ви круті.
Всім компаніям України треба орієнтуватись на те, як працює Реактор, та як вони побудували дружні трудові відносини в своєму колективі.
Якщо ти, як власник бізнесу, витягнув з власної кишені 42млн., то маєш повне право писати це усюди, будеш тільки лайки та подяки збирати!
Роман Ільючик 19.01.2023, 12:22
Дайте роботу.Я згоден.Донати це легко,якщо є за що...роботу вдома...а її немає....
Дмитро (модератор Work.ua) 19.01.2023, 12:25
Романе, якщо ви шукаєте роботу дистанційно, то зараз на сайті є понад 4 тисяч вакансій на віддалену роботу.
Щоб їх переглянути, будь ласка:
1. Перейдіть у розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
2. У рядку «Місто» оберіть «Дистанційно» і натисніть «Знайти вакансії»
Можливо, серед них є та, яка чекає саме на вас 😉
Тамара Хоменко 20.01.2023, 11:32
,👍
Александр Кушаковский 19.01.2023, 12:24
Ок. Гарно працюєте, молодці. Героям нашим слава. Навіки.
Виталий Пурик 19.01.2023, 12:26
Дуже приємно бачити та чути таку роботу!
Виталий Пурик 19.01.2023, 12:27
Чи є робота дома
Працювати готов та донатити!
Дмитро (модератор Work.ua) 19.01.2023, 12:33
Віталію, щоб знайти дистанційну роботу, будь ласка, зробіть так:
1. Перейдіть у розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
2. Вкажіть назву посади, яка вас цікавить, наприклад, «Менеджер з продажу», а у рядку «Місто» оберіть «Дистанційно» і натисніть «Знайти вакансії»
3. Відкрийте знайдені вакансії та відгукніться на ті, що вас зацікавлять.

Вдалого пошуку роботи!
Олена Шевченко 19.01.2023, 12:50
О дякую, також хотіла дистанційну знайти, ваша відповідь дрпогла.
Онищенко Зінаїда, ПриватБанк 19.01.2023, 12:45
Колеги,
Ви круті! Дякуємо за такий ВЕЛИЧЕЗНИЙ внесок в нашу ПЕРЕМОГУ!!!!!
Julia Kashuk 19.01.2023, 12:53
молодці! дякую за Вашу роботу!
Вадим Ларченко 19.01.2023, 13:11
Спасибо всем сотрудникам, особенно , Ивану Белому и Алексею Дядченко, за активное участие и огромной помощи от всего отдела разведки ПВК "Восток". Вместе нашей победе!
Анна Перевалова 19.01.2023, 13:15
Дякую за допомогу!!
Те що ви робите - дуже важливе для всієї країни!
З маленьких цеглинок будується будинок!!
Hesham Abo Elarabyy 19.01.2023, 13:33
Guys i looking for a job i.m student in Ukraine .. i love Ukraine from my heart .. all tell me to leave Ukraine but i said i can't cus i wanna live in Ukraine and i.m ready to fight for this country to death .. but i have no more mony for food and life .. what can i do .. i need really help
Дмитро (модератор Work.ua) 19.01.2023, 13:49
Looking for work in the comments under articles is ineffective. It's better to look for a job like this:
1. Go to the section "Find jobs": work.ua/jobs.
2. Specify position you want to work in, for example, "Translator" and click "Find jobs".
3. Open the found vacancies and respond to those that interest you.
Have a great job search!
Hesham Abo Elarabyy 19.01.2023, 14:00
I can speak (arabic) and (English) and ( Ukraine ) little
That enough or what
Roxana Karpenko 19.01.2023, 14:35
you can apply for volunteer job in the city you live or Kiev -. Probably, more chances, and explain them your situation - a personal contact is better. First, they can help you with the food/accomodation. Second, you can be really helpful. https://visitukraine.today/blog/168/volunteering-in-ukraine-list-of-opportunities
Hesham Abo Elarabyy 19.01.2023, 16:19
Ok i will try to find out .. thank u very much
Дмитро Пришупа 19.01.2023, 13:41
Доброго дня! Дуже дякую за все що ви робите для України! Мені як громадянину цієї держави дуже приємно бачити таких крутих співвітчизників, пишаюся вами, молодці!
Ілона Вінницька 19.01.2023, 13:53
Які ж ви круті 😍
Володимир Пасічнюк 19.01.2023, 14:08
Ви, молодці, я донатю, і шукаю роботу.
Дмитро (модератор Work.ua) 19.01.2023, 14:40
Володимире, дякуємо за ваш вклад у перемогу 😊
А шукати роботу найкраще так:
1. Перейдіть у розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
2. У запиті вкажіть посаду, на якій хочете працювати, наприклад «Водій», та натисніть «Знайти».
3. Відкрийте знайдені вакансії та відгукніться на ті, що вас зацікавлять.
Лiлiя Бондаренко 19.01.2023, 14:14
Все гарно виглядає під" благодійністю" але спонсорство вогнепальної техніки?! Звідки такі зв'язки!?Чи не є це роботою "чорного ринку зброї" ?! І подальше покарання тюремним заключенням?! За допомогу цивільним"дякую" ,а за збір коштів на зброю...як співучасть у нелегальних продажах техніки часів Другої Світової війни та війни у інших країнах- ходіть і бійтеся
Дмитро (модератор Work.ua) 19.01.2023, 15:00
Ліліє, на жаль, в країні війна. І дійсно, замість донейтів на благодійсність і розвиток, маємо збирати гроші на зброю, щоб мати шанс жити.
Але ми долучаємось до зборів лише від перевірених волонтерських організацій та фондів, які мають законні підстави, щоб проводити такі закупівлі.
Вадим Даниленко 19.01.2023, 14:18
Вы кому лапшу вешаете вы даже половину работадателей не проверяете и репутация у вас как в компании МКМ укр транса начальник по погоняле БОРОДА бывший [образа видалена модератором Work.ua] вы [образа видалена модератором Work.ua] как и он
Дмитро (модератор Work.ua) 19.01.2023, 15:38
Вадиме, нам немає сенсу писати неправду у таких новинах, адже це ніяк не наблизить нас до перемоги. А ось якщо наша новина надихне когось на дію або донейт, великий чи маленький, це вже матиме неабияку користь!
Щодо перевірки, то ми усі компанії перевіряємо на відповідність правилам сайту. Якщо ми зʼясовуємо, що компанія займається шахрайством, ми одразу припиняємо співпрацю з такою компанією. Тому, якщо ви знайшли сумнівну компанію, будь ласка, напишіть нам про це на [email protected] Ви допоможете нам стати краще 😉
Іван Сахрук 19.01.2023, 14:19
Молодці !
Светлана Ренькас 19.01.2023, 14:23
Ви - круті!
Спасибі за це!
Roxana Karpenko 19.01.2023, 14:31
Молодцы! Спасибо Вам! Надеюсь, что те, кто кричит все лгут и обманывают, увидят себя в зеркале.
Наталья Мотягина, Креди Агриколь, банк 19.01.2023, 14:34
Велика подяка Вам! Ви найкращі!
Микола Сидоренко 19.01.2023, 14:36
Тільки разом згуртовано ми і зможемо перемогти цю ординську моськовиту навалу! Слава Україні! Слава ЗСУ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Приймак Ніна, D.S., мережа аптек 19.01.2023, 14:43
Перемога за нами!
Ирина Москалец 19.01.2023, 15:04
Ми переможемо бо ми найкращі! Вам велика подяка і хай Бог Вас береже і дає міцного здоров'я! Ви найкращі! Слава Україні! Низький уклін і Слава ЗСУ та нашим рідним ГЕРОЯМ!
Евгений Рыбалко 19.01.2023, 15:25
Молодці, дякую!

Ми усі допомагаємо, як можемо

І я не осторонь.

Дуже приємний звіт)

І правильно, що відзвітувати

Зайва скромність лише шкодить

Слава Україні!
Дмитро (модератор Work.ua) 19.01.2023, 15:53
Євгенію, дякуємо вам за ваш вклад в перемогу, адже кожен донейт наближає нас до неї!
Ми теж вважаємо, що таким треба ділитись. Якщо хоч одну людину це надихне, то новина вже написана не даремно 😉
Олег Пархоменко 19.01.2023, 15:45
Доброго дня команда Work.ua, дуже дякую вам за ваш внесок в перемогу!
Арут Адамян 19.01.2023, 15:48
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Володимир Димніков 19.01.2023, 16:06
слава нації; разом до перемоги.
Игорь Михайлюк 19.01.2023, 16:08
Супер!
Евгений, Грин Культура 19.01.2023, 16:16
Дякуємо за ваш внесок! Разом переможемо!
Андрей Cидаш 19.01.2023, 16:17
Ви кльові, дякую Вам!
Сергій Столяр 19.01.2023, 16:19
Якщо можна допомогти моєму синові,він під Соледаром ДШВ ,постійно ломається машина.Буду низько кланятись.
Дмитро (модератор Work.ua) 19.01.2023, 17:35
Сергію, наш фокус зараз дійсно на тих, хто знаходиться на 0 лінії. Ми б хотіли допомогти усім, хто того зараз потребує, проте не можемо цього зробити, на жаль. Але віримо, що будь-яка допомога опосередковано допомагає кожному бійцю, наближаючи перемогу.
Сергей Ф 19.01.2023, 16:30
Нащо ви брешете та даєте старі фото Спартану?
Де ваш спартан панове? Надайте нове реальне фото, якщо воно у вас є.
Дмитро (модератор Work.ua) 20.01.2023, 11:02
Сергію, це фото — скріншот з відео Сергія Притули для розуміння, на що саме пішла наша допомога. Особисто ми його не фотографували і не купували, усі процеси відбувались через офіційний фонд.
Наша мета — зробити все, що можемо задля перемоги. А такі звіти показують, що разом ми можемо багато 🇺🇦
Возняк Наталія Анатоліївна, Луцька філія Волинського обласного центру зайнятості 19.01.2023, 16:54
Ви супер, приємно співпрацювати з командою, яка не лише обмежується професійною діяльністю, а й проводить таку значущу роботу, роботу яка важлива для нас усіх, заради миру, заради перемоги, заради України. Дякуємо Вам!!!
Александр Беликов 19.01.2023, 17:13
Молодці !!!
Богдан Михайлов 19.01.2023, 17:40
work.ua найкращі !

чудово що весь бізнес України,
заходячи на Ваш сайт може бачити такий надихаючий приклад !
**
перепрошую - спам в коментарях скрізь ,
а особливо в такій темі недоречний ;
просто витирайте.
Дмитро (модератор Work.ua) 19.01.2023, 18:03
Богдане, дякуємо вам 🙏
Щодо коментарів, ми намагаємось не видаляти їх, щоб кожен висловив свою думку. Звісно, якщо тільки вона не ображає або не шкодить іншим.
Юлія Пінчук 19.01.2023, 18:29
Дякуємо Вам!!!!! Разом переможемо!!!!!
Наталя Кучірка 19.01.2023, 18:42
Героям Нашим Слава💙💛💪🏻Разом ми Сила ще трошки терпіння Перемога за Нами Миру Всім нам українцям і поскоріше перемогти ворога всього Людства 👍🏻🙏🏻Work.ua Ви Молодці 👏🏻🇺🇦
Анна Ціра 19.01.2023, 20:09
Якщо визнаєш славу людини, то автоматично позбуваєшся місця в Україні.
Євгеній Розанов 19.01.2023, 21:37
Але ж Притула так і не привіз Спартани. Ви віддали гроші і що було потім?
Дмитро (модератор Work.ua) 23.01.2023, 17:59
Євгенію, Спартани обовʼязково привезуть і відзвітують. На жаль, такі контракти не реалізуються швидко, бо це логістика, експортні ліцензії, підготовка техніки і ще купа інших процесів.
Степан Ломакин 19.01.2023, 21:51
👍👍👋👃🇺🇦💪
Светлана Тащи 19.01.2023, 22:23
Дякуємо вам!
Ви найкращі! Успіхів вам!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Алексей Тарасов 19.01.2023, 22:49
Молодці !!!!
Николай, Aqua nice 20.01.2023, 05:57
Велика шана та повага гарному ,дружньому колективу WORK !!! Ви супер !!! Успіхів та всього самого найкращого всім Вам ! Слава Україні !!!
Олександр Єфімцев 20.01.2023, 07:47
Дуже вражає діяльність вашої команди. Дякую вам за все, що ви робите для перемоги. Слава Україні!
Оксана Фандуль 20.01.2023, 10:17
Прочитала Ваш звіт. Він вражає! Молодці керівництво та співробітники!!! Економічно складно багатьом, а точніше переважній більшості компаній в Україні, тому лише ті, хто по-справжньому вірить в світле майбутнє України здатні та такі вчинки як Ваша компанія!
Наталія Біла 20.01.2023, 10:31
Які ви молодці ! Дякуємо.
Людмила Коскіна 20.01.2023, 11:51
Дякую вам за вашу роботу, ви неймовірні!
Сергій Білошицький 20.01.2023, 19:52
Готовий волонтерити як водій. Всі категорії.
Наталя Василівна 20.01.2023, 20:12
Я пишаюсь Вами, Вашою роботою на благо країни, для наших ЗСУ. Молодці!!!
Роман Костогриз 21.01.2023, 08:32
Молодці! Дуже важливо, що додаєте звіти! Про гарні справи повинно знати суспільство! Це надихає інших та дає змогу зрозуміти, що багато людей працюють на перемогу! Якщо мовчати, то здається, що всім просто байдуже і ніхто нічого не робить. Дякуємо Вам!
Сергей Спивак 21.01.2023, 14:11
Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Андрій Булик 21.01.2023, 19:11
Такі справи не дають занепасти духом. Я пишаюся тим, що живу у один час з такими людьми як Ви! Слава Україні!
Сергій Колодій, Колодій С. А., ФОП 23.01.2023, 08:35
Ви-круті, премога буде за нами!
Слава Україні!
Анатолій Вікторович Апестін, Роллотекс, ТОВ 23.01.2023, 09:54
Які ж ви молодці !
Разом - до Перемоги !
N.B. От тільки не чути про допомогу
від "слуг народу" різних рангів... :(
Manoj Maurya 25.01.2023, 06:16
Yes I am interested
Тетяна Зубар 25.01.2023, 15:34
А я вже більше 6 місяців не можу знайти роботи. За що купити хліба і чим заплатити за світло...
Олена Коваль 25.01.2023, 16:08
Ви найкращі ❤️, дякую вам, разом до Перемоги. Все буде Україна 💙💛Слава ЗСУ 🇺🇦💪
Сергій Білошицький 25.01.2023, 16:24
Я готовий!
Вадим Даниленко 25.01.2023, 20:14
Я готов
Ника, Ника (Терещенко, ФЛП) 26.01.2023, 04:42
Дякуємо! Ви найкращі! Слава Україні ! Україна переможе!
Наталья Наталья 30.01.2023, 14:12
Молодці, що в такий тяжкий час для України робите добрі справи. Разом ми сила. Перемога за Україно.
Коба Наталія 02.02.2023, 20:47
Ви неймовірні 💛💙
Дякуємо Вам💐
Павел Гетьман 05.04.2023, 19:28
Доброго дня, Work.ua дуже вдячний за вашу інформацію,але зараз я захищаю нашу країну. Дайте відповідь чи можливо до Вас звернутися за допомогою нашому підрозділу! Дуже вдячний за увагу!
Вадим Даниленко 07.04.2023, 21:56
Один вопрос вы когда перестанете воровать?
Дмитро (модератор Work.ua) 11.04.2023, 09:58
Павле, ми допомагаємо через фонди, з якими давно співпрацюємо, але також напряму військовим, які на 0, за запитом від частини. Тому ви можете направити нам офіційний лист-прохання від військової частини, ми його опрацюємо. Обов'язково укажіть прямі контакти людини, яка буде отримувати допомогу. Лист можна надіслати на ел. пошту [email protected] на ім'я «ТОВ «ВОРК УКРАЇНА»» Міхно Артуру Володимировичу 😊
Павел Гетьман 15.05.2023, 12:44
Я можу відправити фото війни, дякую що звернути увагу на наше прохання!