- 1 хв читання
- 4413
З Днем HR-менеджера!
Work.ua щиро вітає вас із професійним святом. Сьогодні хочемо зупинитися й сказати: ми цінуємо ваші зусилля, бо знаємо, що стоїть за лаштунками кожного вашого вдалого найму. І це набагато більше, ніж просто закриті вакансії.
Як пілоти впевнено ведуть літаки, аби доставити пасажирів до кінцевої точки подорожі, так і HR-менеджери тримають курс, щоб будувати сильні команди, допомагати людям злітати й діставатися до країни мрій.
За кожною закритою вакансією стоять тижні роботи, десятки співбесід і ваша інтуїція. За кожною людиною, яка залишається в компанії та зростає, — турбота, підтримка й хист сказати влучні слова у потрібний момент.
Ви неймовірні! Дякуємо за довіру, партнерство та вміння тримати курс навіть тоді, коли маршрут несподівано змінюється.
Ви щодня допомагаєте людям знаходити своє місце на ринку праці й рухатися вперед. Нехай і у вас буде достатньо сил, підтримки й натхнення, щоб будувати власний шлях — у роботі, житті, мріях.
Бережіть себе. Зі святом!
127 коментарів
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.
Бажаю вам вдячних клієнтів та успішних проектів!
Щоб ваша команда була натхненною та задоволеною!
Всім везіння, здоров'я, Миру!
Бережіть себе!
Від щирого серця бажаю вам вдячних клієнтів, успішних проєктів, розвитку та нових перемог! Нехай ваша команда завжди буде згуртованою, натхненною та щасливою, а робота приносить не лише результати, а й задоволення та гордість за те, що ви робите ✨
Бути HR — це справді більше, ніж просто закривати вакансії. Це про людей, підтримку, розвиток і щоденну віру в те, що правильна команда здатна змінювати компанії та життя.
Дякуємо за партнерство, довіру та натхнення рухатися вперед навіть у найскладніші моменти. Бажаємо вашій команді нових професійних злетів, сильних проєктів і ще більше історій успішного найму!
З повагою та вдячністю, Ірина менеджер по персоналу VST
Разом ми сила!
Мирного неба!
Сподіваюсь на плідну подальшу співпрацю!!!
Вітає компанію WORK зі Святом менеджерів!!!
Всім везіння, здоров'я, Миру!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Найкращий Work.ua♥️
Щиро вдячна за співпрацю)
Дякую за багаторічну комфортну співпрацю!
Бути HR — це справді про людей, довіру і щоденну роботу «за лаштунками», яку не завжди видно, але яка має велике значення.
Дуже цінно бути частиною цього процесу — допомагати знаходити «своїх» людей і будувати сильні команди 🙌
Зі святом усіх причетних ✨
Ви робите наше життя кращим! Дякую.
Наша робота це вже давно не про вакансії, співбесіди й офери. Це про витримку, людяність, підтримку, інтуїцію і неймовірне терпіння. Ми щодня працюємо там, де інші вже давно б опустили руки, бо за цим стоїть величезна невидима робота, яку часто недооцінюють.
Завдяки Вашому простору ми знаходимо людей, які потім стають частиною нашої команди. Ви дуже полегшуєте нашу роботу і допомагаєте нам. І ми за це щиро вдячні!
Олена Брагар, ТОВ "КБА"
Ви неймовірно крута компанія, яка постійно надихає hr-менеджерів, рекрутерів на великі звершення, навіть у такі непрості для всіх нас часи
Творіть, надихайтесь, процвітайте, побільше класних та цікавих клієнтів🫶
Дякуємо вам за цю неймовірну співпрацю та за ваш вклад у пошуку неймовірних талантів⭐️
Далі - більше
забула. Мирного часу!!!
Окремих сил надає УШУ та "Друга навігація".
забула. Мирного часу!!!
Здоров'я, Миру та Добробуту!
За такими словами справді з’являється ще більше мотивації рухатись далі, підтримувати людей і знаходити “своїх” кандидатів та команди.
Нехай у всіх нас буде достатньо сил, легких закриттів вакансій і людей, які надихають 🙂
Югфуд
Мій професійний партнер Анна❤️ Вдячна безмежно за довготривалу підтримку та надзвичайно якісний супровід протягом багатьох років на різних проектах🙏 Зі святом 🎈
Дякуємо за співпрацю!
Дуже приємно.
Нам дуже цінна ваша увага, підтримка та щирі слова.
Дякуємо за співпрацю, довіру та гарні емоції, які ви подарували цього дня.
Бажаємо й вам успіхів, натхнення та лише приємних приводів для святкувань!
З повагою, Валентина. Група компаній "А-ТриМикс Груп"