• 23 січня 2020
  • 4091
  • 21

Оце робота: інтернет-магазин шукає співробітника, що витрачатиме гроші

Головний обов'язок — купити товарів в інтернеті на 50 тисяч фунтів стерлінгів від компанії. Зарплата — ще 35 тисяч.

Вакантна посада інтернет-шопоголіка з’явилася в інтернет-магазині OnBuy.com. Робота полягає в тому, щоб отримати від компанії кругленьку суму в 50 тисяч фунтів стерлінгів (65,5 тисячі доларів) і витратити її всю на покупки в інтернеті. Придбані речі можна залишити собі та ще й зарплата додається.

«Ви будете зобов’язані повністю витратити бюджет», — зазначає роботодавець. Купувати можна техніку, косметику, іграшки, їжу, одяг тощо.

Таку вакансію сайт OnBuy.com розмістив з метою зробити сервіс кращим. Представник магазину Кас Патон розповів: «Ми вирішили створити цю позицію, щоб виявити будь-які недоліки в наших процесах».

Прийом резюме триватиме до 31 січня. Ще одна хороша новина в тому, що роботу можуть отримати відразу дві людини.

Налаштовані відгукнутися чи вже зробили це? Розкажіть в коментарях.


Читайте також

21 коментар

Олександр Банкетов 28.01.2020, 16:58
а, якщо не вистачить?
де можливо лишити CV на цю вакансiю?
Владимир Шульга 28.01.2020, 21:46
Мы находимся в Пуле, недалеко от основных транспортных связей. Чтобы подать заявку, отправьте свое резюме по адресу
careers@onbuy.com
Обратите внимание, что мы не сможем ответить всем заявителям.

Зарплата: 35 000 фунтов стерлингов + бюджет расходов 50 000 фунтов стерлингов

Просмотреть все вакансии
Ганна Спаська 30.01.2020, 10:06
А без резюме?.. Так
я же ж не научена в
Даний момент того
Резюме-то писать?!
Владимир Шульга 30.01.2020, 20:43
Учитесь!!
Неученых тьма, ученых мало...
Маемся во тьме.
Ганна Спаська 30.01.2020, 21:49
Научуся з вами там
Ирина Козырева 28.01.2020, 20:43
так куда резюме отсылать?
Владимир Шульга 28.01.2020, 21:45
Мы находимся в Пуле, недалеко от основных транспортных связей. Чтобы подать заявку, отправьте свое резюме по адресу
careers@onbuy.com .
Обратите внимание, что мы не сможем ответить всем заявителям.

Зарплата: 35 000 фунтов стерлингов + бюджет расходов 50 000 фунтов стерлингов

:)
Руслан Бровко 28.01.2020, 22:44
Смешно)))
Владимир Шульга 30.01.2020, 20:44
Смех смехом... а баксы баксами остаются :)
Олексій Повх 30.01.2020, 22:49
Шутка. Соловей песнями богат а дурень думками
Ганна Спаська 31.01.2020, 16:31
Хай хоч мріється-то
Родика Робу 29.01.2020, 09:39
Наверно это шутка, да?
Владимир Шульга 30.01.2020, 20:42
Проверка на здравый смысл!!
Олексій Повх 30.01.2020, 08:23
Как песионер я не против такой работы.
Владимир Шульга 30.01.2020, 20:41
Завтра последний день!!
Спешите!!

Мы находимся в Пуле, недалеко от основных транспортных связей. Чтобы подать заявку, отправьте свое резюме по адресу
careers@onbuy.com .
Обратите внимание, что мы не сможем ответить всем заявителям.

Зарплата: 35 000 фунтов стерлингов + бюджет расходов 50 000 фунтов стерлингов
Galyna Zaruba 04.02.2020, 23:30
о, ще одна роботка....клас.
Олександр Банкетов 05.02.2020, 11:15
а перша яка?
Galyna Zaruba 05.02.2020, 15:10
там, де подорожувати і знімати дизайни
Олександр Банкетов 05.02.2020, 15:39
навіщо тоді ще щось.
Galyna Zaruba 05.02.2020, 16:21
а за які гроші це робити? ну смішні ви
Галина Иванченко 27.02.2020, 00:02
С этой работой я бы точно справилась.Есть навыки и не абы какие нароботки.