21 мая 2012

Перша всеукраїнська нагорода Ukrainian IT Awards - доведемо світу, що ми найкращі

ІТ-галузь України активно розвивається. Ми поправу можемо пишатися висококласними професіоналами і стрімким розвитком ІТ-ринків, це й доводить, що ІТ сфера одна з найперспективніших у нашій країні.

Саме тому з ініціативи компанії SoftServe за підтримки ІТ Асоціації України та Львівського Кластеру Інформаційних Технологій у березні стартував проект Ukrainian ІТ Awards, який покликаний відзначати найталановитіших ІТ-професіоналів.

Нагорода вручатиметься у 6 номінаціях: Project Management, Software Architecture, Software Engineering, Business Analysis, Quality Assurance та IT Education та оцінюватиметься визнаними міжнародними та українськими експертами.

Претендувати на нагороду може кожен охочий професіонал ІТ-сфери, для цього потрібно лише заповнити форму обраної номінації. Експертна Комісія вивчатиме отримані анкети та виставлятиме свої оцінки. Для забезпечення максимальної об’єктивності імена претендентів та їхні посади будуть приховані від журі. Заявки приймаються до 20 серпня цього року.

Нагородження переможців відбудеться 15 вересня у Києві в «Президент Готелі» під час Всеукраїнської конференції IT Weekend Ukraine.

Нагорода Ukrainian ІТ Awards гарантує визнання ІТ-спільноти, відповідний статус та подарунки від організаторів.

Чтобы оставить комментарий, нужно войти.