Резюме от 17 марта 2018 PRO

Бондаренко Олексій Дмитрович

Економіст, фінансист

Полная занятость.

Дата рождения:
21 октября 1989 (28 лет)
Город:
Черкассы

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Економіст

с 02.2016 по наст. время (2 года 1 месяц)
ПАТ "АЗОТ", Черкаси (Хімічна промисловість)

Cкладання планових кошторисів загальноцехових витрат та звітів їх використання. Аналіз використання загальноцехових витрат (перевитрат, економії). Складання річного та місячного планів ремонтних робіт та звіт виконання місячного плану. Розподіл послуг у вартісних показниках на виконання ремонтних робіт, для структурних підрозділів товариства. Розрахунок та обґрунтування окремих розділів плану діяльності товариства на майбутній період. Розрахунок економічної ефективності заходів щодо впровадження нової техніки і технології, контроль показників окупності капітальних витрат.

Економіст з фінансової роботи

с 12.2012 по 06.2015 (2 года 6 месяцев)
ТОВ Епіцентр К, Черкаси (Торгівля будівельними матеріалами та господарськими товарами)

Поточний аналіз показників роботи торгового відділу (надходження коштів, маржинальність, обсяг складу, товарні залишки, ходовий товар, неходовий товар, перевірка наявності та виставки товару). Створення та корегування замовлень товару у постачальників на основі аналізу продаж, приналежності товару до певної групи (АВС-аналіз), залишків товару та непогашених замовлень. Створення звіту по результатах діяльності відділу за місяць (надходження коштів, виконання плану, обсяг складу та товарний запас, продажі товару по постачальниках та групах) порівняння цих показників з показниками минулого місяця і року, аналіз спадів. Проведення інвентаризації відділу (створення документу для зведення результатів, створення інвентаризаційних відомостей, зведення результатів перерахунків товару, знаходення та відмічання пересортів). Прогноз показників роботи відділу на наступний місяць.

Економіст

с 09.2011 по 09.2012 (1 год)
ТОВ Черкаський завод автохімії, (Виробництво та торгівля рідинами технічного призначення для автомобільної промисловості.)

Створення виробничих завдань для структурного підрозділу (цеху) на основі затверджених норм завантаження робочих центрів, а також аналізів планів продаж, залишків сировини на складі та плану поставок. Подальший контроль за виконанням поставленого завдання з аналізом (при необхідності) причин невиконання чи неповного виконання завдання. Поточне та тижневе планування виробництва продукції, контроль за списанням сировини і матеріалів на виробництво. Контроль за поставкою сировини і матеріалів на довгостроковий (тижневий) план.


Образование

Черкаський державний технологічний університет

Економіки та управління, економіка і підприємництво, Черкаси

Высшее, с 09.2008 по 06.2011 (2 года 9 месяцев)

Тальнівський державний будівельно-економічний коледж

Економічний, фінанси, Тальне

Среднее специальное, с 07.2005 по 06.2008 (2 года 11 месяцев)


Дополнительное образование

  • Тальнівський державний будівельно-економічний коледж (оператор ЕОМ) (2007, 5 місяців)
  • Тальнівський державний будівельно-економічний коледж (користувач 1С Бухгалтерія) (2008 5 місяців)

Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Впевнений користувач ПК. Маю навики та досвід роботи з пакетами програм MS Office та Libre/Open Office, 1С(7, 8), ІТ-підприємство.

Знание языков

  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт
  • Немецкий — начинающий
  • Английский — начинающий

Дополнительная информация

Особисті якості: відповідальність, порядність, цілеспрямованість, аналітичне мислення; швидке сприйняття та засвоєння нової інформації; уміння знаходити спільну мову, швидко орієнтуватися в ситуації, що склалася.
Характер спокійний, урівноважений.
Інтереси та хобі: комп’ютерна техніка і програмування, читання, музика.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: