Резюме від 16 червня 2024 PRO

Олег

Заступник начальника відділу, 20 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
55 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Юрисконсульт

з 04.2011 по 11.2012 (1 рік 7 місяців)
ТОВ "Генерал-Сервіс", Рівне (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Реєстрація компанії "з нуля", створення всього пакету первинної документації. Супроводження кадрової, господарської діяльності (накази, інструкції, контракт та інші договори про приймання на роботу, колективний договір, господарські договори, супроводження планових перевірок контролюючими органами, інше). Юридичні висновки з приводу заключення договорів про співпрацю з партнерами.
Приватна юридична практика: позовні заяви, представництво в судах, апеляційні заяви, інші консультації.

Заступник начальника відділу.

з 08.2007 по 03.2011 (3 роки 7 місяців)
ТОВ "Метро Кеш енд Керрі Україна", Рівне (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Безпосереднє керівництво працівниками відділу в торговому залі та товарними залишками. Контроль якості товарів. Контроль за дотриманням маркетингової та цінової політики компанії. Організація виконання планів з продажу. Консультації клієнтів компанії. Замовлення, приймання та прихід товарів. Списання. Повернення постачальникам. Графіки та табелі. Проведення інвентаризацій. Створив хорошу команду з числа працівників відділу.
Групи товарів: побутова хімія та косметика; алкоголь та тютюн; овочі та фрукти.

Освіта

Рівненський державний технічний університет

"Менеджмент організацій", менеджер-економіст, Рівне
Вища, з 1999 по 2000 (1 рік)

Українска академія внутрішніх справ

"Правознавство", юрист, Київ
Вища, з 1993 по 1996 (3 роки)

Кременецький лісотехнічний технікум

Лісопильно - деревообробне виробництво, технік-технолог, Кременець
Незакінчена вища, з 1984 по 1988 (4 роки)

Додаткова освіта та сертифікати

Бізнес -тренінг "Інструментальний менеджмент" для директорів філіалів "ДЦ".

25 -28.10.2005 р., в м. Ялта

Знання і навички

MS Excel MS Word MS Office Користувач Internet MS Outlook 1С:Підприємство ЛІГА:ЗАКОН Законодавство України Посвідчення водія, категорії "А"; "В", електонавантажувач

Знання мов

Українська — вільно

Додаткова інформація

Інші відомості про досвід роботи:

* 25.10.2013 р. - 31.12.2014 р. :
ПП "О.Сервіс"(гуртова торгівля).
Торговий представник.
Гуртова торгівля товарами побутової хімії та косметики, контроль дебеторської заборгованості. Регіон: м. Рівне.

* 01.06.2006 р. – 01.08.2007р.: ВКФ «Фрост» (гуртова торгівля), Cупервайзер. По сумісництву - юрисконсульт. Регіон: м.Рівне та Рівненська область.
Керівництво фокусною командою торгових представників з продажу Т М "Белла", робота з VIP-клієнтами. Складення маршрутів, контроль дебеторської заборгованості, проведення локальних акцій.
Супроводження господарської діяльності торгової компанії, організація збереження товарних цінностей та безпечного руху матеріальних цінностей.

* 05.08.2005 р. – 05.12.2005р.: ДП «ДЦ-Рівне», завідуючий магазином
( фактично: керівник філії)

Загальне керівництво магазинами філії "ДЦ - Рівне". Контроль за виконанням планових показників з продажу, контроль товарообігу та матеріальних цінностей. Оптимізація товарних запасів. Складення загальних бюджетів філії, планової та фінансової звітності діяльності філії. Контроль замовлень, списань та повернень. Організація проведення локальних акцій, звіт результативності. Підбір персоналу, навчання працівників та проведення атестацій. Контроль за дотриманням трудової дисципліни, розпорядку дня, дотримання стандартів компанії. Організація проведення інвентаризацій. Пошук об'єктів нерухомості під нові магазини філії.
Групи товарів: побутова хімія та косметика, парфуми, інше.

* 01.06.2003 р. – 01.08.2005 р.: ПП «Морозюк І.В.», керівник Ковельської філії
(за сумісництвом - викладач заочного відділу Ковельського філіалу МАУП)

Організація роботи складу-магазину та торговельної філії "з нуля". Загальне керівництво комерційною, фінансовою та господарською діяльністю. Складення бюджетів та звітності. Маркетингові дослідження ринку збуту, оптимізація товарних запасів. Організація продажів брендів компанії на території Волинської, частково Львівської областей. Контроль замовлень, матеріальних витрат та дебіторської заборгованості. Підбір та навчання працівників. Складення маршрутів роботи торгових представників та доставки товарів. Організація та контроль роботи складу-магазину, проведення інвентаризацій.
Групи товарів: побутова хімія та косметика, господарча група та посуд.

* 01.12.2002 р. – 01.06. 2003 р.: ПП «Морозюк І.В.», торговий представник.

Продаж товарів побутової хімії та косметики на території Рівненської, частково Хмельницької, Житомирської областей. Напрацювання клієнтської бази та розвиток співпраці. Контроль дебеторської заборгованості.

*08.08.2001 р.. – 19.02.2002 р.: Рівненська філія ТОВ «Волинська фондова компанія», спеціаліст з продажу.

Продаж товарів побутової хімії та косметики на території Рівненської, частково Хмельницької, Львівської та Житомирської областей. Контроль дебеторської заборгованості. Напрацювання клієнтської бази та розвиток співпраці. Організація та проведення маркетингових акцій з продажу Т М «HENKEL» із залученням власної команди промоутерів.

*01.12.1997 р. – 01.08.1999 р.: приватна юридична практика (юридичні консультації, складення позовних заяв , представництво в судах, інше).

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: