Резюме от 27 апреля 2018 PRO

Полякова Елена Вячиславовна

Менеджер по персоналу, администратор, 8 500 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
15 февраля 1983 (35 лет)
Город:
Кропивницкий (Кировоград)

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Специалист по персоналу

с 05.2017 по наст. время (1 год)
Фирма, Кропивницкий (Кировоград) (Работаю официально)

Введение кадрового делопроизводства, планирование, подбор, адаптация, оценка и развитие персонала.Ведение табеля учета рабочего времени.Оформление и хранение трудовых книжек. Оформление больничных листов. Внутренний кадровый аудит
Организация кадровой отчетности (анализ текучести персонала, отчетность по найму и увольнению сотрудников)

Економист

с 02.2007 по 04.2014 (7 лет 2 месяца)
АТ "Родовид Банк", Кировоград (работа с клиентами)


Образование

КИМВД

Юрист, Киев

Высшее, с 09.2000 по 06.2004 (3 года 9 месяца)


Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Опытный пользователь

Знание языков

  • Русский — эксперт
  • Украинский — эксперт

Дополнительная информация

ПОЛЯКОВА ОЛЕНА ВЯЧЕСЛАВІВНА

На посаду : начальника відділу кадрів.
Контактний телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Дата народження: 15.02.1983
Сімейний стан: не заміжня
Рівень освіти: вища
Основна освіта:
2000-2004р. Київський юридичний інститут МВС України спеціаліст – юрист,
денна форма навчання.
Додаткова освіта:
Кіровоградський кооперативний технікум економіки та права імені М.П. Сая
молодший спеціаліст юрист денна форма навчання.

Свідчення про трудову діяльність :

З 04.05.2017р. по теперішній час працюю фахівцем по підбору персоналу,в обов’язки входить, пошук та відбір персоналу, організація проведення тренінгів і семінарів, адаптація нових співробітників, розробка системи мотивації співробітників, кадрова переписка,(введення наказів по особистому складу, основної діяльності,складання графіку відпусток, введення табелю, та графіків роботи співробітників компанії введення особистих справ,заповнення трудових книжок та інше. Штат співробітників даної компанії становить 150 чоловік.
З14.09.2009р. до 22.09.2014р. працювала в Кіровоградському відділенні №2
АТ „Родовід Банк” на посаді економіста по роботі з фізичними та юридичними особами (в обов’язки входить відкриття та закриття карткових, депозитних, поточних рахунків; супроводження та обслуговування юридичних осіб, фізичних осіб підприємців; підготовка розпорядження на відкриття рахунків видачу кредитів, оприбуткування застави, позабалансових зобов’язань, зарахування та списання коштів по рахунку; здійснення ідентифікації клієнтів та аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення таких що підлягаютьфінансовому моніторингу відповідно до вимог чинного законодавства України з дотриманням процедур, передбачення внутрішньобанківськими нормативними документами з питань фінансового моніторингу; підготовка пропозицій начальнику відділення що до розвитку та підвищення якості та оперативності обслуговування клієнтів у відділенні; збереження банківської та комерційної таємниць.

01.02.2008р . по 13.09.2010р. Відділення «Кіровоградське РУ» АТ «Родовід-Банк» на посаді старшого фахівця адміністративного відділу ( у відділенні відсутня посада кадровика тому в обов’язки входило діловедення, кадрова переписка, контроль співробітників, згідно виконання доручень керівництва.)

01.10.2007р. по 31.01.2008р. Кіровоградська продовольча компанія №1, де перебувала на посаді юриста с діловедення, ( заключення дистриб’юторських договорів, з відстрочкою платежу та договорів купівлі - продажу, а також кадрова робота прийом і звільнення співробітників ведення трудових книжок та інше.)

20.08.2004р. по 05.09.2007р. секретар-референт Кіровоградської обласної дирекції АКБ «Правекс-Банк» ( у відділенні відсутня посада кадровика та юриста, тому в обов’язки входило ведення діловедення, кадрова переписка, консультація по юридичним питанням, надання інформації про рух грошових коштів по рахункам клієнтів, накладення арешту на рахунки клієнтів, перевірка планів робіт відділів та відділень, перевірка та контроль за положенням відділів, контроль співробітників згідно виконання доручень керівництва.
10.11.2003р. по 30.07.2004р. помічник заступника голови Ленінського суду м. Кіровограда ( складання проектів постанов, рішень, та ухвал, ведення діла до судового засідання, а також фіксація судового засідання, викликання сторін по справі для участі у судових засіданнях.)

01.11.2002р. по 10.11.2003р. консультант Ленінського районного суду м. Кіровограда ( консультація громадян по юридичним питанням, а також допомога по складанню позовних заяв.)

07.06.2002р. по 01.11.2002р. Ленінський районний суд м. Кіровограда де була секретарем судового засідання ( ведення протоколу судового засідання.)
Власні здібності :
- комунікабельність;
- велике почуття відповідальності;
- інтелект ;
- вміння працювати з великими об’ємами інформації ;
- вміння працювати в команді;
- великий рівень здібностей до навчання;
- наполегливість;
- доброзичливість;
- старанність;
- знання етики делового спілкування.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: