Резюме от 14 января 2018 PRO

Кравець Світлана

Заступник керівника, керівник відділу, контролер, 11 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
22 ноября 1976 (41 год)
Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Головний спеціаліст (відділ обробки вхідних платежів)

с 11.2015 по наст. время (2 года 2 месяца)
ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ», Львів (Телекомунікації, зв'язок)

Контроль за отриманням та обробкою інформації про вхідні платежі; контроль за роботою спеціалістів відділу; технологічна та організаційна взаємодія з банками, небанківськими фінансовими установами та платіжними системами щодо приймання платежів, супровід генеральних договорів; складання звітності щодо вхідних платежів за телекомунікаційні послуги; моніторинг та аналіз ризиків в частині неповернення коштів, прийнятих посередниками на підставі укладених договорів; взаємодія з посередниками в частині виконання умов договорів та типізації інформаційного обміну; вирішення проблемних питань, які виникають при обробці вхідних платежів; коригування платежів в автоматизованих системах; звірка правильності проведення щоденної обробки вхідних платежів; розробка інструкцій та введення їх в дію (доведення до спеціалістів та контроль за їх виконанням); забезпечення збереження інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, службової) згідно із законодавством України; робота з оплатами по договорах факторингу та колекторських компаній.

Головний фахівець

с 08.2015 по 11.2015 (3 месяца)
ПАТ «Банк Михайлівський», Львів (Банки)

Відкриття поточних та депозитних рахунків корпоративним та фізичним клієнтам, розрахунково-касове обслуговування клієнтів (прийом і видача коштів з поточних рахунків, набір платіжних доручень, видача готівки по чеку, контроль за операціями по системі «Клієнт-банк», оформлення та видача корпоративних карт. Проведення усіх видів платежів клієнтів - фізичні та юридичні особи. Робота з усіма видами грошових переказів. Інкасація банкоматів. Контроль за здійсненням операційної діяльності і перевірка відповідності касових операцій інструкціям та положенням НБУ. Підготовка, перевірка і здача документів відділення в архів.

Головний менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

с 09.2013 по 08.2015 (1 год 11 месяцев)
ПАТ "УКРІНБАНК", Львів (Банківська діяльність)

Відкриття та обслуговування поточних валютних та гривневих рахунків юридичних осіб, оформлення депозитів, відкриття та обслуговування корпоративних карток і зарплатних проектів.

Начальник відділення

с 04.2002 по 09.2013 (11 лет 5 месяцев)
ПАТ КБ "Надра", Львів (банківська справа)

Організація роботи працівників відділення щодо залучення клієнтів для продажу банківських продуктів, контроль за відкриттям поточних і вкладних рахунків, підписання відповідних документів з метою підтвердження факту їх перевірки, здійснення контролю за правильністю оформлення та достовірністю документів первинного обліку, здійснення контролю за проведенням валютних операцій, здійснення відкриття та закриття операційної (післяопераційної) каси відділення, здійснення звірки залишків з даними бухгалтерського обліку, надання консультаційної допомоги працівникам відділення, забезпечення процесу виявлення фінансових операцій, що відповідно до законодавства підлягають фінансовому моніторингу

Провідний та головний економіст відділу касових операцій, грошового обігу та пластикових карток Львівського міського відділення № 6319

с 07.1995 по 04.2002 (6 лет 9 месяцев)
ВАТ "Державний Ощадний банк України", (Банк)

Відкриття карткових рахунків фізичним особам, ведення бухгалтерського обліку по карткових операціях, контроль за дотриманням касової дисципліни на підприємствах і організаціях, які обслуговувалися в Ощадному банку, відкриття рахунків і обслуговування юридичних осіб.


Образование

Львівський державний університет ім. Ів. Франка

Фінансово-економічний факультет, спеціальність "Фінанси та кредит", м. Львів

Высшее, с 09.1995 по 05.1998 (2 года 8 месяцев)

З 1992 року по 1995 рік навчання в Львівському технікумі банківської справи, спеціальність - банківська справа


Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Швидкий комп'ютерний набір, маю досвід роботи з програмним комплексом Б2. Навички роботи з програмним забезпеченням (MS Office (Word, Excel, Outlook) Internet
  • Вмію керувати робочим процесом (9 лет опыта)
    Эксперт, использую в настоящее время.

Знание языков

  • Русский — эксперт
  • Украинский — эксперт
  • Английский — средний

Дополнительная информация

Характер спокійний, урівноважений, доброзичлива, комунікабельна, вмію аналізувати та логічно мислити. Працьовита, вчуся дуже швидко, якісно та своєчасно виконаную покладені на мене обов'язки. Постійно працюю над підвищенням професійної та ділової кваліфікації, удосконаленням стилю, форм і методів своєї роботи.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: