Резюме від 13 листопада 2018 PRO

Кузь Андрій Васильович

Менеджер з постачання, 12 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
30 років
Місто:
Тернопіль
Готовий до переїзду в:
Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Чернівці

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Керівник відділу логістики та постачання.

з 05.2018 по 07.2018 (2 місяці)
"Разом Трейд", Тернополь (Виробництво та продаж вхідних дверей.)

Аналіз цінової політики ринку , закупка сировини та комплектуючих . Пошук оптимально прийнятних постачальників з точки зору логістично-транспортних процесів , доставки , територіального та цінових , та показників надійності та кожного постачальника зокрема, контроль за дотриманням обіцяних термінів поставки кожного з постачальників. Розробка та донесення до постачальників окремих штрафних санкцій. Контроль та доведення до відому про збитки які зв'язані з невиконанням раніше гарантованих термінів , об'ємів , резервів сировини , браків та не здійсненням поставки в обіцяний термін . Оптимізація виробничих процесів та зменьшення собівартості кожної одиниці продукції. Ведення переговорів , організація процесу підбору оптимального постачальника комплектуючих для всіх сегментів продукції (дешевий та дорогий сегмент ринку).Закупка запчастин та супутніх матеріалів технічного забезпечення для ремонту устаткування , як на внутрішньому ринку , так і за кордоном .Договірна робота . Ведення переговорів із закордонними постачальниками , торги та погодження вигідних умов для співпраці у даній галузі. Контроль продуктивності , оптимізація роботи та показників продуктивності , відділів логістики , постачання та рекламацій . Оптимізація та розробка алгоритмів роботи та процесів обліку а також їх реалізація в обліковій програмі 1С.

Менеджер з постачання(+ технічне постачання)

з 09.2017 по 05.2018 (8 місяців)
Фабрика вікон "Галактика комфорту", Тернополь (Виробництво вікон та діврей)

Аналіз цінової політики ринку , закупка сировини та комплектуючих . Пошук оптимально прийнятних постачальників з точки зору логістично-транспортних процесів , доставки , територіального та цінових , та показників надійності та кожного постачальника зокрема, контроль за дотриманням обіцяних термінів поставки кожного з постачальників. Розробка та донесення до постачальників окремих штрафних санкцій. Контроль та доведення до відому про збитки які зв'язані з невиконанням раніше гарантованих термінів , об'ємів , резервів сировини , браків та не здійсненням поставки в обіцяний термін . Оптимізація виробничих процесів та зменьшення собівартості кожної одиниці продукції. Ведення переговорів , організація процесу підбору оптимального постачальника комплектуючих для всіх сегментів продукції (дешевий та дорогий сегмент ринку).Ведення облікової діяльності (взаєморозрахунки, договірна робота, звірки , аналіз оборотних показників для обговорення кращих умов закупки).Закупка запчастин та супутніх матеріалів технічного забезпечення для ремонту устаткування , як на внутрішньому ринку , так і за кордоном .Договірна робота . Ведення переговорів із закордонними постачальниками , торги та погодження вигідних умов для співпраці у даній галузі.

Керівник відділу постачання

з 05.2016 по 08.2017 (1 рік 3 місяці)
Фабрика меблів "Елегант", Гусятин (виробництво меблів)

Аналіз цінової політики ринку , закупка сировини та комплектуючих . Пошук оптимально прийнятних постачальників з точки зору логістично-транспортних процесів , доставки , територіального та цінових , та показників надійності та кожного постачальника зокрема, контроль за дотриманням обіцяних термінів поставки кожного з постачальників. Розробка та донесення до постачальників окремих штрафних санкцій. Контроль та доведення до відому про збитки які зв'язані з невиконанням раніше гарантованих термінів , об'ємів , резервів сировини , браків та не здійсненням поставки в обіцяний термін . Оптимізація виробничих процесів та зменьшення собівартості кожної одиниці продукції. Ведення переговорів , організація процесу підбору оптимального постачальника комплектуючих для всіх сегментів продукції (дешевий та дорогий сегмент ринку).

Менеджер

з 03.2013 по 03.2016 (3 роки)
ПП "Нерей АВТ", Ивано-Франковск (Електромонтаж, проектування , торгівля)

Закупка матеріалів, логістика , аналіз цінової політики ринку. аналіз ринку електроенергетики , електропостачання ,пошук клієнтів , консультація клієнтів , реалізація товарів , звітність , ведення документації , підготовка тендерної документіції . комплектація обєктів згідно кошторисної документації.

Експедитор

з 04.2012 по 11.2012 (7 місяців)
Домінік, (Торгівля)

Контроль комплектування матеріальних цінностей , доставка , видача , отримання коштів від клієнтів .

Продавець

з 01.2011 по 09.2011 (8 місяців)
ТЦ"Арсен",, (торгівля)

Продаж та викладка товару

Головний інженер ПЦО , Старший охоронець ГШР

з 01.2008 по 01.2011 (3 роки)
ПП "Захист-С", (Охорона)

Контроль роботи операторів ПЦО , профілактика охоронних сигналізацій , монтаж та проектування систем.


Освіта

ПВНЗ "Галицька Академія"

Інженер радіоелектроніки та телекомунікацій, Івано-Франківськ
Вища, з 09.2005 по 05.2010 (4 роки 8 місяців)


Професійні та інші навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Більшість потрібних программ , за потреби освою потрібне вам програмне забезпечення. 1С бухгалтерія , офіс .
  • Спілкування , відповідальне та якістне виконання завданнь (2 роки досвіду)
    Середній, використовую в даний час.

Знання мов

  • Російська — початковий
  • Німецька — початковий

Додаткова інформація

При хорошій мотивації - прикладу максимум зусиль для процвітання саме вашої компанії.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: