Резюме от 13 апреля 2017

Дмитрів Ростислав Васильович

Інженер-будівельник

Полная занятость.

Дата рождения:
31 мая 1961 (56 лет)
Город:
Львов

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Провідний інженер

с 05.2014 по 02.2016 (1 год 9 месяцев)
Служба автомобільних доріг у Львівській області, Львов (-)

Кошторисний відділ.


Дополнительная информация

Р е з ю м е
Дмитрів Ростислав Васильович
(ім’я по батькові, прізвище)

79053, м. Львів, вул. Кн. Ольги 59, моб. тел.[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).
(поштовий індекс, домашня адреса,номер контактного телефону)
Мета написання резюме: знайти постійне місце роботи, професійний ріст.
Дата народження: 1961 р. н.
Освіта: Вища
1980-1985рр.Львівський політехнічний інститут
Інженерно-будівельний факультет,
Спеціальність: автомобільні дороги.
Досвід роботи:
Пройшов шлях від майстра до головного інженера по утриманню автомобільних шляхів (Радехівське рай ШРБУ). Від майстра до інженера будівництва доріг (ШБУ-34). Маю досвід роботи інженера групи технагляду за будівництвом (Управління автомобільних доріг №3 та іноземної фірми в Україні High-Point Rendel в асоціації з фірмою Контактмагістраль на автодорозі М06 Київ-Чоп). Працював провідним інженером Львівського регіонального науково-технічного центру (контроль якості матеріалів), провідним інженером Служби автомобільних доріг у Львівській області (інвестиційно-кошторисний відділ).
Досягнення:
Проводив обстеження магістральних доріг (Формування банку даних для Системи за результатами натурних обстежень автомобільних доріг) про поточний стан покриття доріг для прийняття рішень про проведення необхідних дорожніх ремонтно-відновлювальних заходів, як на поточний (1 рік), так і на перспективні періоди (5 – 20 років), СУСП (система управління станом покриттів автомобільних доріг). Перевірялися конструктивно – геометричні показники (середня ширина, довжина, радіуси, значення похилів) та транспортно – експлуатаційні показники (рівність проїзної частини, міцність дорожнього одягу, коефіцієнт зчеплення коліс автомобіля з проїзною частиною). Роботи проводились в межах Рівенської області на дорозі Р-102, Р-105, А-255, А-257, М-14, М-17. На основі отриманих даних зроблено звіт, дані використано для Реабілітації автодороги Київ-Чоп.
Маю досвід лабораторних досліджень: асфальтобетонів (кернів), підбір складової частини гарячих асфальтобетонних сумішей, визначення зернового складу мінеральної частини та вмісту бітуму а/б суміші, середньої густини, водо насичення, набухання, границі міцності при 20оС та 50оС, визначення марки бітумів та проведення фізико-механічних випробувань щебеневих матеріалів (визначення зернового складу, вмісту пиловидних та глинистих частинок, вмісту глини в грудках, вмісту зерен пластинчастої (лещадної) та голчастої форми, визначення насипної щільності та пустотності).
Працював у відповідності до вимог FIDIC (Міжнародної федерації інженерів - консультантів), з дотриманням вимог Специфікації на будівництво, проектної документації та CESMM3 (стандартна методика вимірювань).
Маю досвід обстеження покриття асфальтобетонних доріг у відповідності до Державних будівельних норм.
Вивчав та працював з визначення вартості об"єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві.
Займався благоустроєм та озелененням територій. Вів житлове будівництво.
Знання мов: Українська, російська – вільно.
Додаткова інформація:
Ділові якості: Фахівець в сфері будівництва доріг. Працьовитий наполегливий, енергійний, вимогливий, відповідальний, само дисциплінований, притаманні лідерські якості, постійно працюю над собою.
Інше:
•Свідоцтво СПК №503661 «Засоби комп’ютерної графіки»
•Свідоцтво СПК А Е № 000781 «Підприємець-початківець», Львівський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом.
•Свідоцтво СПК № 500797 «Оператор ЕОМ», Центр професійної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка».
•Свідоцтво №499 «Оператор комп’ютерного набору», Український лісотехнічний університет.
•Свідоцтво №57/9 «Інженер по озелененню і благоустрою доріг», Одеський автодорожній технікум.
•Маю посвідчення водія,категорії: А,В,С.
Сімейний стан: одружений, виховую дві донечки.
Хобі та інтереси: вивчаю законодавство України, цікавлюся практичною психологією, граю в шахи.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: