Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 12 июля 2018 PRO

Співак Вероніка Вікторівна

Юрист, юрисконсульт, 7 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Дата рождения:
7 апреля 1991 (27 лет)
Город:
Жмеринка

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Викладач

с 09.2014 по 06.2018 (3 года 9 месяцев)
Університет сучасних знань, Жмеринка (освітні послуги)

Працюю викладачем у Університеті Сучасних Знань (Жмеринська філія) викладаю на заочному відділені наступні предмети :(Господарський процес ,Цивільне й сімейне право ,основи римського приватного права,житлове право.)

Викладач

с 09.2014 по 06.2017 (2 года 9 месяцев)
Вінницький коледж менеджменту, м.Жмеринка (освітні послуги)

Працювала викладачем у Вінницькому коледжі менеджменту ( Жмеринська філія) викладала на денному відділені наступні предмети( Аграрне право України, Конституційне право України, Цивільний процес)

Юрисконсульт

с 08.2013 по 12.2016 (3 года 4 месяца)
Жмеринський відокремлений підрозділ Державної установи "Лабораторний центр на залізничному транспорті Держсанепідслужби України", м.Жмеринка (Надання послуг залізничним підприємствам та населенню)

Позовна та претензійна робота, переоформлення нерухомого майна та земельних ділянок, юридична експертиза договорів, роз'яснення чинного законодавства, оформлення оренди державного майна, листування з підприємствами установами та організаціями, складання запитів про доступ до публічної інформації, гарантійних листів, заяв, довідок. Реєстрація та зняття машин у ВРЕР Ведення електронних реєстрів оферт, укладених договорів, претензій. Підготовка відповідей на контрольну інформацію вище стоячих органів та установ. Консультування керівництва установи по чинному законодавству України. Проведення навчань колективу з юридичних питань.

Практикант

с 04.2013 по 05.2013 (1 месяц)
Укрморрічіннспекція департамент Міністерства інфраструктури України, Київ (Розробка нормативно правових документів)

Приймала участь у роботі у відділі нормативно- правового забезпечення та розробки нормативно - правових актів під час проходження переддипломної практики.

Юрисконсульт

с 09.2011 по 05.2012 (8 месяцев)
Юридична кліника КДАВТ ім. Петра Конашевича-Сагайдачного, Київ (консультація громадян з юридичних питань)

Консультація та роз'яснення прав та обов'язків громадян, які звернулись у юридичну клінику, складання позoвних заяв.


Образование

КДАВТ ім.Петра Конашевича - Сагайдачного

Юридичний,правознавство, Київ

Высшее, с 09.2008 по 06.2013 (4 года 9 месяцев)

Здобула в 2013р. вищу освіту за спеціальністю "Правознавство"у Київській державній академії водного транспорту ім. Петра Конашевича - Сагайдачного. Отримала диплом бакалавра та спеціаліста з відзнакою спеціалізація транспортне право.Викладацький склад нашої академії - це представники різних вузів, які викладають за сумісництвом. Основним місцем роботи більшості їх є: КНУ ім. Шевченка, Києво-Могилянська академія, НАУ, Академія Адвокатури , оскільки навчання на юридичному факультеті нашої академії відбувається у другу зміну, а також місце розташування нашої академії на Подолі , саме серце Києва, тому і викладачі із відомих навчальних закладів у нас спільні. Серед них є автори підручників для юридичних вузів України ,а саме Шульженко , Буркацький, Молдаван , Мусієнко , Задорожній.


Дополнительное образование

  • Жмеринська музична школа ,клас домри та аккордиона (2000-2005)

Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Закінчила комп’ютерні курси у 2008р , і маю відповідне свідоцтво.
    Володію Майкрософт Офіс 2003(2007) , Ліга , Інфодиск законодавство.

Дополнительная информация

Додаткові відомості:
•Фіналіст VІІІ Всеукраїнських змагань з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови» 2-3 березня 2012року Донецьк ( 4 місце)
• Учасник ІІ Міжнародної науково – практичної конференції « Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації української держави» Київ 14-15 березня 2012р( Тема виступу : «Проблеми кримінально правової боротьби з незаконним втручанням в роботу електронно - обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж, український та міжнародний досвід»)
• Учасник XVІ Науково – методичної конференції викладачів ,аспірантів та студентів 28 березня 2012р Київ( Тема виступу: «Слідова доріжка ніг»)
• Учасник ІV Міжнародної науково – практичної конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання » Ужгород 9-10 квітня 2012р.(Тема виступу : «Процесуальний порядок і строки апеляційного оскарження , форма та зміст апеляції, процесуальні наслідки її подання»)
• Учасник Міжнародної науково – практичної конференції «Вплив юридичної науки на розвиток міжнародного та національного законодавства» Харків 12-13 квітня 2012р (Тема виступу: «Медіація ,відновні практики в кримінальних конфліктах»)


Сохранить в отклики Уже в откликах
Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: