Анастасія
Помічник юриста
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/16126645/
Досвід роботи
Вчитель історії та правознавства
з 01.2022 по нині
(4 роки 2 місяці)
Енергодарська гімназія №3, Енергодар (Освіта, наука)
- Вихователь ГПД
- Соціальний педагог, шкільний психолог
- Вчитель історії України, правознавства, всесвітньої історії, громадянської освіти, мистецтва
Вчитель історії
з 12.2017 по 08.2021
(3 роки 9 місяців)
Енергодарська гімназія №5, Енергодар (Освіта, наука)
Вихователь ГПД
з 08.2017 по 12.2017
(5 місяців)
Енергодарська гімназія №4, Енергодар (Освіта, наука)
Освіта
НУ "Запорізька політехніка"
Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка; Якість, стандартизація та сертифікація, Запоріжжя
Вища, з 2021 по 2023 (2 роки)
ДНУ імені Олеся Гончара
Історія та археологія, Дніпро
Вища, з 2012 по 2017 (5 років)
Додаткова освіта та сертифікати
Базові знання з кібергігєни. Дія Освіта
2025, є сертифікат
Психологічний тренінг "Агресивна поведінка в людини: як діяти?"
2025, є сертифікат
Мрія для освітян: Практичний гід по роботі з системою
2025, є сертифікат
Впровадження наукових здобутків у сучасну освіту
2025, є сертифікат
Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційн
2025, є сертифікат
Курси "Учителі історії та правознавства"
2025, є сертифікат
Нова українська школа в базовій середній освіті: базове предметне навчання. 7 клас. Громадянська та історична галузь
2024, є сертифікат
Історія України у 7 класах НУШ: вивчай, відкривай, досліджуй
2024, є сертифікат
Реалізація діяльнісного підходу на уроках громадянської та історичної освітьної галузі в НУШ
2024, є сертифікат
Технології активізації навчання права та громадянської освіти
2025, є сертифікат
Правознавство. Підвищення кваліфікації
2025, є сертифікат
Кіберграм. Дія Освіта
2025, є сертифікат
Персональні дані. Дія Освіта
2025, є сертифікат
Цифрограм. Дія Освіта
2025, є сертифікат
Як захиститися від фейків. Дія Освіта
2025, є сертифікат
ДезінFAKEкція. Дія Освіта
2025, є сертифікат
Персональна кібергігієна. Дія Освіта
2025, є сертифікат
Знання і навички
- Комунікабельність
- Здатність до навчання
- Відповідальність
- Неконфліктність
- Доброзичливість
- Ведення документації
- Організованість
- Чесність
- Адаптивність
- MS Word
- MS Excel
- Привітність
- MS Office
- Грамотна усна та письмова мова
- Робота в команді
- Дисциплінованість
Знання мов
- Українська — вільно
- Англійська — початковий
- Турецька — середній
Додаткова інформація
- Працювала соціальним педагогом, шкільним психологом, вихователем ГПД, вчителем історії України, всесвітньої історії, правознавства, громадянської освіти та мистецтва. Вмію адаптувати навчальні матеріали під різні вікові та інтелектуальні рівні учнів. Викладала основи правознавства та громадянської освіти, добре орієнтуюсь у законодавстві України, маю навички пояснення складних юридичних понять доступною мовою.
- Маю дві вищі освіти – історик-археолог та інженер якості (метролог), що сформувало уважність до деталей, логічне мислення та навички роботи з технічною документацією.
- Легко знаходжу спільну мову з людьми, дотримуюсь конфіденційності, етичних норм та професійної відповідальності. Вмію створювати атмосферу довіри, підтримки та мотивації.
- Впевнено працюю з Canva, Google Workspace, Microsoft Office, електронними щоденниками та освітніми платформами. Пройшла численні курси з ІКТ та цифрової педагогіки.
- Володію навичками грамотного письма, редагування текстів, створення навчального контенту та презентацій. Вмію складати, редагувати та систематизувати тексти, працювати з нормативними документами, вести внутрішню документацію, створювати презентації та аналітичні довідки.- Швидко навчаюсь, вмію працювати з великим обсягом інформації, знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, адаптуватись до нових вимог.
- Постійно вдосконалюю свої навички через самоосвіту, читання фахової літератури та проходження курсів. Відкрита до нових сфер діяльності, прагну реалізувати себе в новому фаху, який дозволить поєднати аналітичне мислення, творчість і гідну оплату праці. Прагну професійного розвитку в сфері документообігу або юриспруденції, де можу застосувати свій досвід, аналітичні здібності та бажання працювати з правовими текстами.
Зверніть увагу! "Офісам" не турбувати! Шукаю роботу тільки на лівому березі Києва, в перевазі Дарницький район. КАТЕГОРИЧНО не турбувати з приводу вакансії рекрутера, вона мене не цікавить.