Резюме від 13 листопада 2018 PRO

Соболевський Андрій Анатолійович

Маркетолог, менеджер з реклами, 12 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
34 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Маркетолог

з 06.2016 по 08.2018 (2 роки 2 місяці)
пп "Наша Аптека", Київ (Аптечна мережа)

Обов’язки:
- брендування та ребрендінг аптек під бренд «А+» та «Наша аптека» ( розробка, та обрахунок макетів, робота з підрядниками, забезпечення нових об’єктів всіма необхідними рекламними матеріалами, та навігацією, контроль термінів здачі об’єктів- всього 54 аптеки з них самостійно 18),
- супровід аптек до відкриття (повітряні кульки, флаєра, промоутери, газети, радіо, місцеве ТБ, афішування, організація святкових заходів з подарунками, імейл та смс- розсилка).
- проведення контролю справності та за потреби ремонту/заміни зовнішньої та внутрішньої реклами.
- робота в команді по системі лояльності для клієнтів та співробітників.
- поточне забеспечення рекламними матеріалами аптек (безкоштовні пакети, шелфтокери, різноманітні витратні ПОС матеріали і т.д.). Робота з підрядниками по всіх рекламних напрямках (поліграфія, масмедіа, промо, і т.д.). Налагодження логістики рекламних матеріалів, та ведення їх складського обліку.
- виконання роботи дизайнера (редагування наявних макетів, створення нових макетів в корпоративному стилі, прев'ю, банери, креатив і т.д.).
- ведення щомісячної рекламної газетки(робота з дизайнером на фрілансі, виготовлення газетки з сирого списку під ключ). За погодженням з керівництвом розробка нових активностей, та впровадження в роботу акцій, їх супровід (анонсування, тощо).
- заливка акцій в АНР, та співпраця по даних питаннях з програмістами.
- розробка і втілення нестандартних інженерних рішень та підходів(розроблено три нових типи підставок під продукцію, вдосконалено значну кількість наявних рекламних носіїв). Вся робота виконувалась згідно закону України про Рекламу, розпоряджень органів місцевого самоврядування та контролюючих органів.

Фрілансер

з 04.2012 по 05.2016 (4 роки 1 місяць)
Фріланс, Київ (Фріланс, підприємництво)

По Фрілансу: копірайтинг, рерайтинг, переклад та вичитка текстів з англійської та польської мови, розміщення оголошень, дослідження ринку. Рекламна підтримка при відкритті магазину; консультування в сфері реклами, допомога в підборі підрядників, розрахунок необхідної кількості ПОС-матеріалів та оптимальних каналів комунікації, підбір рекламних площ з розрахунком максимального контакту, та розміщення на них реклами замовника, організація мерчандайзингу, робота в Photoshop реставрація, редактування та опис фото; створення макетів буклетів, флаєрів, плакатів; банери для соцмереж, та сайтів; організація відправки посилок перевізниками, організація роботи кур’єрів, промоутерів, аніматорів; вирішення проблемних питань з клієнтами, тощо. Приватне підприємництво(в співпраці - сфера торгівлі, сфера послуг)

Трейд маркетолог

з 06.2011 по 04.2012 (10 місяців)
Орімі Трейд, Київ (Ринок Чаю та Кави)

- робота в компанії «Орімі Трейд ЛТД» була пов’язана з ринками збуту чаю та кави. Торгові марки чаю: «Greenfield» , «Теss», «Принцеса Нурі», «принцеса Ява», та інші. Торгові марки кави: «Жокей», «Jardin».
- зона відповідальності – 14 регіонів України. Розробка і впровадження трейд маркетингових заходів. BТL, АТL. Ґрунтовне дослідження ринку збуту. Торговий маркетинг. Аналіз конкурентного середовища, оцінка конкурентних переваг. Використання при аналізі даних: «Nielsen», «Саtа», «Spот», «Д3», «1C», зовнішніх даних досліджень та даних збору полів. Розробка механік акцій:
на кінцевого споживача (подарунок за покупку); клієнтів роздрібних та гуртових; торгового персоналу.
- спрямування мотивації на збільшення нумеричної дистрибуції, збільшення обсягів закупівель, покращення представленості. Іміджові акції – підвищення лояльності.
- планування Маркетингового бюджету по регіонам, планування і проведення маркетингових заходів по регіональним мережам (Барвінок, Брусниця…); (газети, буклети, борди, тв. – на автостанціях, вокзалах, радіо в мережах ). Пошук і підбір підрядників по регіонам, заключення договорів, ведення документації.
- брендування тт. (Банери, вітрини, лайтбокси, нестандартні форми реклами), вуличних засобів комунікації (сітілайти), транспорту, і комплексів (Буковель). Ексклюзивне представлення в закладах харчування. Складання маркетингових і рекламних договорів.
- спільна реклама. Нестандартні засоби просування торгових марок – мотосемплінг, планування та участь в фестивалях, святах . Розробка нестандартних проектів реклами (партизанський маркетинг, нові засоби комунікації QR-коди).

Фахівець з дослідження ринків збуту, Супервайзер

з 05.2006 по 03.2011 (4 роки 10 місяців)
Кемпінг, Київ (Ринок Побутової техніки)

- робота в компанії «Кемпінг» була зв’язана з ринком побутової техніки (кухонні витяжки, плити, духовки, холодильники, обігрівачі).
Торгові марки: «САТА», «Pyramida», «Falmec», «Nodor», «Кемпінг».
- збір систематизація і аналіз інформації про склад регіональних ринків збуту, конкурентів, мереж. Тривала робота в відрядженнях по всій території України; Проведення, та первинний аналіз зрізу цін.
- керування підрозділом регіональних мерчендайзерів і промоутерів (близько 50 чоловік). Пошук та підбір персоналу на місцях.
- навчання персоналу. Розробка коротко і середньострокових планів роботи підпорядкованого підрозділу, коригування маршрутів; оформлення документів. Перевірка персоналу. Перевірка звітності (в т. ч. фінансової).
- участь у виставках побутової техніки. Проведення акцій місцевого рівня. Проведення семінарів і тренінгів для клієнтів як на робочих місцях так і в спеціально відведених приміщеннях (кафе, зали). Налагодження контактів з представниками контрагентів.


Освіта

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій

Соціально економічного управління, Тернопіль
Вища, з 09.2007 по 06.2011 (3 роки 9 місяців)

В 2011 році отримав диплом з відзнакою по спеціальності: "Економіка підприємства".


Додаткова освіта

Інтернет маркетинг (2018 р. 3 місяці)


Професійні та інші навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Microsoft Office(Word, Excel, PowerPoint), Photoshop(середній рівень, та продовжую вивчати), Corel Drаw (середній рівень, вдосконалюю), також: браузери, рідери, конвертери, і багато іншого корисного і не дуже, ну і + оргтехніка.
 • Проведення тренінгів, презентацій, семінарів (6 років досвіду)
  Середній, більше 4-х років тому.
 • Робота в графічних редакторах(Фотошоп, Корел) (3 роки досвіду)
  Середній, використовую в даний час.
 • Брендування тт (4 роки досвіду)
  Середній, використовую в даний час.
 • POS-матеріали (10 років досвіду)
  Середній, використовую в даний час.
 • Розробка, проведення та контроль активностей. (8 років досвіду)
  Середній, використовую в даний час.

Знання мов

 • Польська — середній
 • Англійська — середній

Додаткова інформація

Особисті дані:
Неодружений, комунікабельний, швидко навчаюсь, можу тривалий час перебувати в відрядженнях. Родом з Житомирської області. Не палю. Дисциплінований, відповідальний, пунктуальний, креативний (винахідливий) Ділове спілкування, робота з людьми. Служба в армії.
Досягнення:
В 2011 році нагороджений грамотою на всеукраїнському конкурсі по економіці підприємства: «За найвищий економічний ефект від проектних пропозицій». Написав збірку повістей та оповідань.
Створив безкоштовний клуб з вивчення англійської мови.
Інтереси:
Туризм, походи в гори, експедиції, участь в фестивалях, музика , література , спорт , історія. Розробка і впровадження цікавих ідей по рекламі. Літераторство. Допомога волонтерським організаціям безкоштовними послугами в сфері реклами.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: