Зберегти підхожі вакансії стало простіше та зручніше

Резюме від 4 грудня 2018 PRO

Кордиш Юрій

Юрист

Повна зайнятість.

Вік:
31 рік
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Юрист

з 12.2017 по нині (1 рік 1 місяць)
Анонімна компанія, Львов (Юридична)

Започаткував тендерну діяльність на підприємстві, здійснюю керівництво юристами, що входять до тендерного відділу. Є значний досвід перемог, у тендерах, підписаних договорів, оскарження та перемог в АМКУ. З новачка створив конкурентноспроможного гравця за дуже короткий термін, напрацював клієнтську базу, створив команду професіоналів. Продовжую розвиватися у цьому напрямку. Також працюю дистанційно з клієнтами, що жодним чином не впливає на якість виконаної роботи. В роботі мене цікавить постійний розвиток та хороше матеріальне забезпечення, проста фізична присутність з 9 до 18 год. НЕ ЦІКАВИТЬ !

Юрист по тендерам/ менеджер

з 04.2017 по 12.2017 (8 місяців)
Анонімна компанія (Будівельна галузь - товари), Львов (Будівельна галузь - товари)

Підготовка документів для участі в тендерах з використанням системи ProZorro (започаткував тендерну діяльність на даному підприємстві, організувавши новий канал збуту продукції), договірна робота за результатами процедур закупівель, співпраця з постачальниками, участь у процесі продажів за допомогою платформи Tendex, інших комерційних майданчиків, співпраця з відділом логістики.
Будівельна галузь компанії (продукція: поверхневе водовідведення, мостове водовідведення, системи водовідводу плоских покрівель, внутрішнє водовідведення з нержавіючої сталі, системи очищення стічних вод, насосне обладнання, труби, дренажні системи і колодязі, люки, геоматеріали, матеріали для благоустрою, решіткові настили і сходи, системи захисту приміщень від вуличного бруду та підлогове покриття).

Юрист

з 11.2015 по 04.2017 (1 рік 5 місяців)
Анонімна компанія, Львов (Харчова продукція, агросектор)

Договірна робота, підготовка документів для участі в тендерах, участь у процесі продажів, співпраця з відділом логістики, постачання, збуту. Пошук нових партнерів в Україні та за кордоном і налагодження договірних відносин.

Юрист

з 03.2011 по 11.2015 (4 роки 8 місяців)
ПП Юридична фірма "Світ права", Львів (Юридичний супровід у сфері державних закупівель (тендерів))

З березня 2014 до листопада 2015 року працював у ПП юридичній фірмі «Світ права» на посаді юриста у сфері державних закупівель (тендерів), займався підготовкою документів, брав участь в юридичному аналізі документів на відповідність їх документації конкурсних торгів та чинному законодавству. Отримав досвід складання цивільно-правових договорів, юридичного супроводу проведення державних закупівель в різних сферах (закупівля вугілля, будівництво, оздоровлення, медицина, автотранспорт, паливно-мастильні матеріали, продукти харчування ітд), особисто супроводжував юридичну діяльність у сфері тендерів багатьох замовників Львова, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької, Київської областей. Навчився на високому рівні працювати з сайтом «Вісник державних закупівель» (https://tender.me.gov.ua/). Удосконалив вміння використання Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (https://usr.minjust.gov.ua/), Єдиного державного реєстру судових рішень (http://www.reyestr.court.gov.ua/). У зв'язку з роботою в різних сферах закупівель поглибив знання в галузях цивільного, господарського, адміністративного матеріального та процесуального права, а саме мав можливість ознайомитися з різними державними стандартами, нормами та вивчити порядок застосування їх в практичній діяльності.

Помічник адвоката

з 09.2008 по 03.2011 (2 роки 6 місяців)
Адвокат Охмак М.В., Львів (юриспруденція)

Здійснював представництво інтересів довірителів та захист підозрюваних, обвинувачених, засуджених в судах різних інстанцій та державних органах, підприємствах, установах та організаціях , складав процесуальні документи.


Освіта

Львівський національний університет імені Івана Франка

Юридичний факультет, Львів
Вища, з 09.2004 по 06.2009 (4 роки 9 місяців)

Львівський національний університет імені Івана Франка, юридичний факультет; здобув освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст - спеціалізація «Митна справа».


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Досвідчений користувач ПК та Інтернету, можу знайти будь-яку необхідну інформацію, маю навички роботи з пошуковими системами, вільно користуюся засобами зв'язку в Інтернеті.


Знання мов

  • Російська — вільно
  • Українська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

У зв’язку зі значним обсягом завантаженості по роботі, можете додатково звертатися на мою особисту електронну пошту. Дякую

Вміння досконало працювати з офісними програмами, навики роботи з офісною технікою.
Відповідальний, комунікабельний, пунктуальний, організований, наполегливий, працьовитий, сумлінний, з бажанням працювати, і професійно розвиватись та удосконалюватись.

19.11.2009 - 17.08.2010р. - служба в армії


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: