Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 4 июля 2018 PRO

Бурдай Микола Миколайович

Керівник служби безпеки, 26 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
7 мая 1964 (54 года)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник відділу

с 05.1982 по 03.2003 (20 лет 10 месяцев)
ГУ МВС України в м.Києві, Киев (карний розшук; полковник міліції.)

- період з 23.12.2013 по 12.04.2017р.:
Заступник генерального директора з питань охорони ТОВ А/Ф "Обрій" LTD.
- період з 2004 по 2013р.р.
Менеджер з безпеки А / Т Тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки» фабрика.
- з 2003 по 2004 р.р.
Заступник директора з безпеки охоронної компанії ТОВ «ВЕНБЕСТ» м. Київ
- з 1982 по 2003 МВС України


Образование

1997р. Українська Академія МВС України

Юрист правознавець, Киев

Высшее, с 08.1992 по 08.1997 (5 лет)


Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Робота з компьютером- базовий рівень
  • PK-Word, Office, Excel, E-mail, сист. відео.та контроль доступу. (12 лет опыта)
    Средний, использую в настоящее время.

Знание языков

  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт

Дополнительная информация

Резюме

Бурдай Микола Миколайович
Керівник служби безпеки,
повна зайнятість.
Мешкаю: м.Київ
Контактна інформація [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Мета
Планую отримати перспективну, цікаву і стабільну роботу з метою застосування своїх знань (можливостей) і отримання гідної заробітної плати.

Досвід роботи:

період з 23.12. 2013 по 12.04.2017р.:
Заступник генерального директора з питань охорони ТОВ А/Ф "Обрій"LTD.
Створення безпеки з "0". Створив безпеку виходячи із завдань і функцій, покладених на службу. Розробив документи, які регламентують діяльність компанії. Забезпечив економічну, кадрову та інформаційну безпеку на підприємстві.Вивчення та перевірка кандидатів для прийому на роботу. Виявляв і запобігав факти розкрадання матеріальних цінностей як всередині компанії так і зовні. Проводив внутрішні службові розслідування. Супровід перевірок контролюючих органів. Захист внутрішньої інформації компанії. Пошук та збір оперативної інформації за запитом, обробка та надання даних. Досвід ведення переговорів з організаціями та держструктурами для вирішення поставленого завдання, спілкування з клієнтами, вирішення конфліктних ситуацій. Взаємодія з державними та контролюючими органами.Рішення важливих поточних питань для підтримки нормальної роботи компанії.
Рекомендатель: Генеральний директор ТОВ А/Ф "Обрій"LTD. Сердюк Валерій Іванович тел: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

період з 2004 по 2013р.р.
Менеджер з безпеки А / Т Тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки» фабрика.
Створення безпеки з "0". Створив безпеку виходячи із завдань і функцій, покладених на службу. Розробив документи, які регламентують діяльність компанії і філій в Україні. Забезпечив економічну, кадрову та інформаційну безпеку на підприємстві А/Т тютюнова компанія "В.А.Т. "Прилуки" та його відділеннях по Україні. Вивчення та перевірка кандидатів для прийому на роботу. Виявляв і запобігав факти розкрадання матеріальних цінностей як всередині компанії так і зовні. Проводив внутрішні службові розслідування. Досвід ведення переговорів з організаціями та держструктурами для вирішення поставленого завдання, спілкування з клієнтами, вирішення конфліктних ситуацій. Пошук і оренда приміщень з подальшим вирішенням питань про їх спостереження за допомогою пунктів централізованого спостереження ДСО за ручними системами тривожної сигналізації, що встановлені на об”єктах без фізичної охорони, з реагуванням груп затримання ДСО при надходженні сигналу „ТРИВОГА”, та їх технічне обслуговування. Взаємодія з державними та контролюючими органами. Плідно працював з охоронними компаніями ТОВ "Венбест", ТОВ "Груп-4" ТОВ "Альфа-Трейд", СПМО „Титан” УДСО. Тісна співпраця з компаніями перевізниками ДП "Кюне-Нагель»", ДП "ІСТ Захід",ООО "Орлан Транс Груп",ТОВ «Компанія «ТРАНСПЕЛЕ». ООО"Алерс Логистик Украина", "Веста Украина", ПП "Суворов",ТЗоВ Торговий Дім "Софі", ПП "Сервіс Автотранс" де було надано аудит доріг та створено чіткий моніторинг (Система GPS мониторинг автотранспорта) за водіями перевізниками готової продукції. Тісна співпраця з компаніями "Ромсат" та "Оберіг" по встановленню систем відеоспостереження, охоронної та пожежної безпеки, а також систем контролю і управління доступом з подальшим їх використанням...
Рішення важливих поточних питань для підтримки нормальної роботи компанії. Постійний аналіз та звіт про поточну діяльність підприємства за запитом Засновників ...Створений стан безпеки на фабриці оцінюється як найкращий в Україні.
Рекомендатель: Менеджер з безпеки, А/Т тютюнова компанія "ВАТ-Прилуки", Ручкін Анатолій Іванович, тел: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

з 2003 по 2004 р.р.
Заступник директора з безпеки охоронної компанії ТОВ «ВЕНБЕСТ» м. Київ

Забезпечив економічну, кадрову та інформаційну безпеку в компанії. Проводив службові розслідування. Захист внутрішньої інформації компанії. Досвід ведення переговорів з організаціями та держструктурами для вирішення поставленого завдання, спілкування з клієнтами, вирішення конфліктних ситуацій. Взаємодія з державними та контролюючими органами. Плідно працював з охоронними компаніями.
Рекомендатель: Директор з безпеки ТОВ "Венбест", Панченко Володимир Анатолійович, тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)


З 1982 по 2003 р.р.
Пройшов шлях від міліціонера до начальника відділу, включаючи 20 років оперативної роботи, Полковник міліції. Інвалід війни 2 групи-робоча.

Освіта
Вища
1997р. Українська Академія МВС України - юрист.

Професійні навички
Навики роботи з комп'ютером, системи відеоспостереження, контроль доступ, охоронної та пожежної сигналізації, системи GPS мониторинг автотранспорта, водійське посвідчення категорії "В".

Додаткова інформація
Відповідальний, чесний та відкритий у спілкуванні, комунікабельний,цілеспрямований, досвід управління персоналом, вмію працювати в команді.Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: