Резюме от 11 октября 2018 PRO

Дуплійчук Олексій Миколайович

Заступник директора, 25 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
35 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Головний експерт продажів малого бізнесу

с 05.2014 по наст. время (4 года 5 месяцев)
АТ Райффайзен Банк Аваль, (банк)

Залучення клієнтів на обслуговування (РКО, валюта). Продаж банківських продуктів клієнтам малого бізнесу (кредити, депозити, зарплатні проекти, еквайринг, документарні операції, факторинг). Проведення комплексного фінансового аналізу. Телефонні продажі, зустрічі з клієнтами та презентація банківських продуктів.

Заступник директора

с 10.2013 по 06.2014 (8 месяцев)
ТОВ Північрудпром, Житомир (Оптова торгівля)

Виконання доручень керівника, організація документообігу, складання договорів, налагодження контактів з партнерами та державними організаціями, відрядження. Пошук з клієнтів та постачальників. Впровадження інформаційних технологій, забезпечення безперебійної роботи комп'ютерної та оргтехніки, роботи комунікаційного обладнання. Введення інформації до інформаційних систем та баз даних.

Менеджер по обслуговуванню корпоративних клієнтів

с 10.2011 по 11.2013 (2 года 1 месяц)
ПАТ "Енергобанк", (банк)

Залучення та обслуговування юридичних осіб та приватних підприємців. Фінансовий аналіз та підготовка кредитних заявок. Оформлення документарних операцій. Додаткові напрямки роботи супроводження та кредитування фізичних осіб, претензійно-позовна робота.

Персональний фінансовий консультант

с 08.2011 по 09.2011 (1 месяц)
АТ Укрсиббанк, (банк)

Продаж всього комплексу банківських продуктів. Залучення та обслуговування фізичних та юридичних осіб, в тому числі VIP-клієнтів. Продаж страхових продуктів. Фінансовий аналіз юридичних осіб та підприємців написання кредитних заявок.

Начальник відділу по роботі з банківськими установами

с 12.2008 по 08.2011 (2 года 8 месяцев)
АТ "Українська Пожежно-Страхова Компанія", (страхова компанія)

Робота з комерційними банками в сфері страхування заставного майна за договорами співпраці. Активний продаж страхових продуктів, залучення нових клієнтів. Відповідальний за банківське страхування по договорам співпраці з АТ "Райффайзен Банк Аваль".

Головний експерт відділу продаж малого та середнього бізнесу

с 06.2005 по 12.2008 (3 года 6 месяцев)
АТ "Райффайзен Банк Аваль", (банк)

2005-2006 рр. Головний економіст відділу мікрокредитування: Робота в кредитному відділі: кредитування за напрямками співпраці з Німецько-Українським Фондом та Європейським Банком Реконструкцій та Розвитку.
2006-2007 рр. Головний економіст відділу підтримки продаж банківських продуктів. Укладання договорів, документарні операції, інформаційна підтримка з продажу банківських продуктів для малого та середнього бізнесу.
2007-2008 рр. Головний експерт відділу продаж банківських продуктів: Продаж банківських продуктів. Зустрічі з клієнтами. Фінансово-економічний аналіз. Діяльність по просуванню банківських продуктів (реклама та маркетинг). Маю сертифікат "Райффайзен банк Аваль" - обслуговування найвищої якості, сертифікат на право написання кредитних заявок понад 100 тис. євро.


Образование

Київський Національний Економічний Університет ім. В. Гетьмана

Банківський менеджмент, Київ
Высшее, с 09.2007 по 11.2009 (2 года 2 месяца)

Київський Національний Університет ім. В.Гетьмана, Центр магістерської підготовки, факультет: Банківська справа, спеціальність: Банківський менеджмент. Диплом магістра з відзнакою.

Житомирський державний технологічний університет

Економіка підприємств, Житомир
Высшее, с 09.2000 по 06.2005 (4 года 9 месяцев)

Спеціальність: менеджмент організацій. Диплом магістра з відзнакою.


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Володіння ПК на рівні просунутого користувача


Знание языков

Английский — средний


Дополнительная информация

Закінчив військову кафедру, маю звання лейтенанта запасу ЗСУ. Знання англійської – базовий рівень. Базові знання законодавства України. Володіння комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням на рівні просунутого користувача. Маю посвідчення водія – категорія «В». Пройшов додаткові курси та семінари підвищення кваліфікації. Постійно підвищую кваліфікаційний рівень.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: