Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 15 декабря 2017 PRO

Торохтій Ярослава

Юрист, 18 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Дата рождения:
18 февраля 1984 (34 года)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Юрист

с 05.2015 по 07.2017 (2 года 2 месяца)
Український медіа холдинг, м. Київ (медіа)

Договірна робота.
Написання шаблонів договорів в сфері надання рекламних послуг, створення спільних програм, ліцензійних договорів на використання знаків для товарів та послуг, оренди приміщень та обладнання.
Надання правової оцінки внесених контрагентом правок.
Моє відношення до договірної роботи: шаблон має бути розроблений таким чином, щоб одразу викласти свою позицію з урахуванням особливостей діяльності, сторони мають бути представлені в рівних позиціях. Якщо ми зацікавлені в клієнтах, то маємо показати їм і в договорах свою серйозність та готовність бути кращими в наданні послуг.
Лояльність в доповненнях та змінах шаблонів також може свідчити про готовність співпраці. Зроблені клієнтом правки часто також дають можливість зробити висновок про готовність співпраці і дотримання умов зі сторони контрагента. Завдання юриста вберегти компанію від: недобросовісних контрагентів, визнання договорів нереальними, від небажаних додаткових витрат.
Корпоративне право.
Складання документів по організації та проведенні чергових та позачергових зборів акціонерів приватних акціонерних товариств. Підготовка річної регулярної та особливої інформації та її розкриття за Положенням НКЦПФР.
Купівля-продаж корпоративних прав товариств з обмеженою відповідальністю, дочірніх підприємств, приватних підприємств.
Складення протоколів, рішень, наказів з інших господарських питань діяльності юридичних осіб.
Право інтелектуальної власності.
Складання та подання заявки на видачу свідоцтва на знаки для товарів та послуг, аналіз заявленого знаку на відсутність підстав для можливої відмови в надані правової охорони.
Переписка з Укрпатентом, щодо підтвердження. Виправлення чи внесення змін до бібліографічних даних заявки. Передача права на отримання свідоцтва на знаки для товарів та послуг.
Складання мотивувальних відповідей на рішення про можливу відмову в реєстрації знаку для товарів та послуг повністю або в частині зазначених в заявці товарів та послуг.
Оскарження в Апеляційній палаті Державної служби інтелектуальної власності рішення про відмову в реєстрації знаку для товарів та послуг шляхом подання заперечення та захисту знаку перед комісією.
Виконання вимог Укрпатенту щодо отримання свідоцтва, а саме щодо сплати державного мита та за публікацію про видачу свідоцтва.
Визначення плати та переписка з питання продовження строку дії свідоцтва на знаки для товарів та послуг.
Внесення змін до свідоцтва на знаки для товарів та послуг.
Передача свідоцтва на знак для товарів та послуг.
З даної теми прослухала лекцію Наталії Владимирової.
На займаній посаді в роботі постійно використовувала Закон України «Про рекламу» та Закон України «Про телебачення та радіомовлення», стосовно надання правової характеристики виходу в ефір програми, рекламного ролика, спонсорства, новин.
Була обрана членом Наглядової ради ПрАТ "Наше радіо", уповноваженим представником ПрАТ "Студія "Європозитив" як члена Асоціації "НАМ".

Юрисконсульт

с 02.2014 по 08.2014 (6 месяцев)
Товариство з обмеженою відповідальністю"Житло-Сервис", Київ (експлуатація елітного житла)

ТОВ «Житло-Сервіс» було створено будівельною організацією для обслуговування побудованого ними житла.
Пріоритетним завданням було стягнення боргів з власників квартир. Цього разу боржниками були відомі політичні та культурні діячі та просто заможні люди. Судові спори розглядалися на високому рівні з представленням інтересів боржників адвокатами та юристами. При судовому розгляді доводилося доказувати надання підприємством послуг та нарахування плати за них.
За час роботи мною було подано близько 30 заяв про видачу судових наказів та позовних заяв з питання стягнення заборгованості. Всі мали позитивний результат – це або було сплачено під час слухання справи або за відповідною роботою виконавчої служби.
Робота з боржниками займала малу частину мого робочого часу.
Я брала участь в роботі з договорами. На адресу підприємства надходила велика кількість договорів і деякі з них були від реальних шахраїв. Кілька разів мені вдалося попередити вступ підприємства в сумнівні угоди не на його користь, через детальне вивчення умов договору та передбачення наслідків роботи за ними. Розривали договори в двосторонньому порядку через бажання Товариства працювати з іншими особами.
Під час роботи значну частину часу приділяла питанням та проблемам дотримання трудового законодавства на підприємстві. Сприяла приведенню рішень підприємства та працівників до норм законодавства, а також врахуванню двосторонніх інтересів в цих відносинах. За короткий час роботи я залишилася задоволеною своїм внеском в таку її ділянку.
На адресу ТОВ «Житло-Сервіс» надходила велика кількість листів з зауваженнями та вимогами, на які доводилося шукати відповіді колективом спеціалістів. Були також усні звернення, за якими із заявниками також спілкувалися довгий час і колективом.
Представляла інтереси Товариства в двох перевірках прокуратури, в обох випадках вдалося знайти вигідне двом сторонам рішення.
Брала участь у комісіях з представників місцевої влади та виробників житлово-комунальних послуг з питання введення та роботи згідно нового законодавства України з питань надання житлово-комунальних послуг.
Час роботи в цьому підприємстві був цінним для мене з точки зору виконання великого об’єму роботи та участі в судових справах.
Основними своїми досягненнями вважаю: перегляд несправедливих судових рішень та намагання вирішувати трудові спори на підприємтві у відповідності до закону.

Юрисконсульт

с 11.2007 по 02.2014 (6 лет 3 месяца)
Комунальне підприємство "Голосіївжитлосервіс", Київ (обслуговування житлового фонду)

Це було новостворене підприємство з єдиним юристом у штаті. Співпрацювали з районним управлінням житлово-комунального господарства та районною державною адміністрацією.
Головним моїм завданням було визначено роботу з боржниками. Для цього я використовувала телефонні дзвінки, відправляла попередження з вимогою сплати боргу та зверталася з позовами до суду, представляла інтереси Позивача.
Далі з питання стягнення боргу я зверталася до виконавчої служби з примусового його виконання та вела переписку з державними виконавцями з питань вжиття ними додаткових заходів зі стягнення боргу та контроль за проведеними виконавчими діями.
Приймала участь в договірній роботі. Давала правову оцінку вхідним договорам, визначала можливі ризики, вносила в них зміни, давала зауваження, приймала участь в переговорах по узгодженню умов договорів та їх укладанню.
Готовила документи та реєструвала зміни до Статуту.
Вела ділову переписку від імені підприємтсва.
Проводила прийом громадян від підприємства, приймала до виконання підприємством заяви та скарги.
Представляла інтереси підприємства в районній та міській прокуратурах, районній державній та Київській міській державних адміністраціях з питань звітності про роботу.
З питань господарської діяльності підприємства представляла його інтереси перед виробниками та виконавцями житлово-комунальних послуг.
Ініціювала роботу ЖЕКу з питання самостійного надання послуг з вивезення великогабаритного сміття. Вдалося скласти необхідні документи та отримати дозволи на виконання такої роботи.
Також, представляла інтереси підприємства, в якості Відповідача в Господарському суді м. Києва та Окружному адміністративному суді м. Києва, Київському апеляційному адміністративному суді.
Були задоволені всі мої позовні заяви до районного суду, вдалося відстояти інтереси підприємства, як відповідача, по стягненню матеріальної та моральної шкоди завданої залиттям квартири (було повністю відмовлено в задоволені позовних вимог), та інтереси в Господарському суді м. Києва про стягнення штрафних санкцій за договором про надання послуг нашому підприємству з утримання оперативно-диспетчерської служби.
Приймала заяви та формувала комплекти документів на зміну власників особових рахунків неприватизованих квартир та передавала їх на вирішення комісії.
Надавала юридичні консультації співробітникам та громадянам з різних питань: сімейних, спадкових, земельних, житлових.
Отримала практику роботи в судах, навики представлення інтересів, консультування громадян та вміння організовувати роботу і відповідати за прийняті рішення.

Помічник юриста

с 05.2007 по 08.2007 (3 месяца)
Юридична компанія "ЮР-ДИП", Київ (надання юридичних послуг)

Зустрічала клієнтів та представляла їм юридичну фірму, розповідала про послуги, які вони можуть отримати від спеціалістів.
Складала процесуальні документи, брала участь в судових справах в якості слухача. Отримувала рекомендації щодо ведення справ в суді, побудова способів захисту, поведінка в суді та спілкування з клієнтами.
Вільний час витрачала на самоосвіту.

Методист кафедри, викладач

с 05.2006 по 04.2007 (11 месяцев)
Міжнародний гуманітарний університет (м. Одеса), Одеса (освіта)

Виконуючи обов’язки методиста, привела документи кафедри (навчальні програми дисциплін, тексти лекцій, розподіл навантаження між викладачами) у відповідність до вимог. Документи були представленні на акредитацію (IV рівня) ВУЗу та кафедри.
За короткий термін я самотужки справлялася з великим об’ємом роботи.
Допомагала викладачам кафедри готовити виступи українською мову на наукові конференції та перекладала їх російськомовні статті.
Після кількох місяців роботи мені запропонували викладати навчальні дисципліни студентам юридичного училища при університеті.
Робота зі студентами мені була по душі. Я готовила лекції, виступала з ними перед студентською публікою, проводила практичні заняття і докладала всіх зусиль, щоб зацікавити студентів у вивчені не дуже цікавого предмету.
На першому робочому місці моїми перевагами були: вміння розмовляти українською мовою, старанність, відповідальність за отримані завдання та робота на результат.
За час роботи я побачила свої реальні можливості та сили в великому об’ємі роботи, вміння виступати перед публікою, організовувати та планувати роботу.

Основною причиною звільнення стало бажання отримати практичний досвід, так як найкращих викладачів відрізняли їх приклади з власного досвіду.


Образование

Одеська національна юридична академія

Інститут прокуратури та слідства, Одеса

Высшее, с 09.2001 по 07.2006 (4 года 10 месяцев)

За час навчання поглиблено вивчали процесуальне законодавство, кримінально-правові дисципліни, специфіку роботи міліції, прокуратури та суду. Готовили нас до роботи в органах прокуратури.
Проходила практику в райвідділі міліції, Чорноморській транспортній прокуратурі та районній прокуратурі.
Під час навчання відкрила здібності до написання наукових статей, були відмічені мої курсові та дипломна роботи, дипломні роботи іншим студентам.
Мала бажання продовжити працювати в напрямку правової науки.


Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    впевнений користувач..

Знание языков

  • Английский — средний

Дополнительная информация

Отримала свідоцтво про складання кваліфікаційного іспиту


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: