Резюме от 30 октября 2017 PRO

Адаменко Олександр Леонідович

Директор, заступник директора з персоналу, начальник відділу кадрів, 6 000 грн/мес.

Полная занятость, неполная занятость.

Дата рождения:
10 мая 1963 (54 года)
Город:
Львов


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник відділу кадрів

с 09.2011 по 08.2016 (4 года 11 месяцев)
ТОВ «ЗЕТ-УКРАЇНА» (м. Київ), Львів (фінансове посередництво, благодійна діяльність, реалізація нової економічної програми «Програми -Зет» в сфері торгівлі та будівництва житла, штат-80 чол.)

Організував роботу відділу кадрів та діловодство фірми з нуля ,розробив необхідні положення та інструкції з організації управління персоналом компанії,регламентація HR діяльності за основними напрямками: підбір кандидатів, призначення, адаптація, оцінка результативності персоналу, звільнення, розробка системи мотивації та інші аспекти кадрової роботи , автоматизація обліку персоналу (програма 1С:Підприємство 8.2); планування чисельності персоналу, аналіз руху і плинності кадрів; формування корпоративної культури компанії.

Менеджер (управитель) з персоналу

с 11.2010 по 08.2011 (9 месяцев)
Концерн "Автошляхбуд" (м.Львів), (будівництво шляхів)

Організував роботу із забезпечення персоналом та укомплектуванням Концерна і його підлеглих структур працівниками потрібних професій; розробив та реалізовував комплекс програм, щодо роботи з персоналом із питань найму, звільнення, переводу робітників, організовував роботу з проведення оцінки результатів трудової діяльності працюючих, конкурсів на заміщення вакантних посад, проведення табельного обліку, складання графіків відпусток, контроль за станом трудової дисципліни і дотримання працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку; складання встановленої звітності з обліку персоналу , формуванням кадрового резерва та інші питання кадрового менеджменту (штат- понад 100 чол.)

Заступник генерального директора по загальним питанням

с 02.2008 по 07.2008 (5 месяцев)
ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Гетьман» (м.Львів), (виробництво горілчаних напоїв)

Здійснював стимулювання персоналу на досягнення цілей компанії; проводив аналіз корпоративної культури компанії ; займався формуванням штатної структури підприємства, підбором та оцінкою персоналу, його адаптацією в компанії , кадровим діловодством та виконував інші функціональні обов’язки згідно з посадовою інструкцією; ( штат-100 чол.).

Начальник відділення кадрів

с 09.1993 по 06.2006 (12 лет 9 месяцев)
Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, (освіта, підготовка майбутніх офіцерів для ЗСУ)

Найм,підбір,переміщення,звільнення,облік кадрів; атестування педагогічних працівників; планування кадрової роботи; автоматизація управління кадрами; мобілізаційна та спецробота; участь в формуванні штатної структури закладу; ведення діловодства ,трудових книжок, особових справ та ін.(штат-250 чол. постійного складу,500 чол.-змінного);


Образование

Київське вище військове інженерне училище зв’язку

Інженер електрозв’язку, Київ

Высшее, с 08.1980 по 08.1985 (5 лет)

За фахом, після закінчення навчального закладу працював лише 2 роки, решту 20 років
своєї військової служби виконував посади, пов’язані з кадровою роботою.


Дополнительное образование

 • Курси перекваліфікації за фахом «Менеджер з управління персоналом" при ЛІ Міжрегіональної академії управління персоналом (3 місяці в 2008 році)

Профессиональные навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Володію комп'ютерною та офісною технікою на рівні користувача; програмне забезпечення МS office (Word, Excel) ,Internet, 1С:Підприємство 8.2
 • Організація роботи служби персоналу ( відділу кадрів) з нуля (22 года опыта)
  Эксперт, 2 года назад.
 • Розроблення положень та інструкцій по роботі з персоналом (1 год опыта)
  Эксперт, 1 год назад.
 • Розробка системи базових окладів на основі грейдів (1 год опыта)
  Средний, 1 год назад.
 • Методики оцінки персонала за системою корп-них моделей комп-цій (1 год опыта)
  Средний, 2 года назад.

Знание языков

 • Русский — эксперт
 • Украинский — эксперт
 • Английский — средний

Рекомендации

 • Ганюк Світлана Анатоліївна
  Заступник генерального директора, ТОВ "ЗЕТ-УКРАЇНА", 063-300-17-14, s.hanuk@prozet.com.ua

Дополнительная информация

Проживаю в м.Львові ( Рясне-2), з червня 2006 року-пенсіонер Міністерства оборони, ветеран Збройних Сил України, капітан 3 рангу в запасі ,був звільнений з військової служби у зв’язку з реформуванням ЗС, Маю посвідчення водія категорії В,С, та власне авто. Одружений, двоє дітей. За характером спокійний, комунікабельний, врівноважений, поміркований, дисциплінований і відповідальний,вимогливий до себе і до підлеглих, стресостійкий. Розвинуте відчуття обов’язку та комунікативні якості. Шкідливі звички відсутні. Готовий до самоудосконалення і навчання. Володію необхідними для кадрової роботи юридичними знаннями.. Бажаю працювати в хорошому і дружньому колективі та максимально принести користь організації (компанії).


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: