Резюме от 27 февраля 2018

Рябовол Тетяна Анатольевна

Психолог, психотерапевт, тренер, лектор, 7 000 грн

Полная занятость, неполная занятость.

Дата рождения:
1 августа 1969 (48 лет)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Рябовол Тетяна Анатоліївна, 46 років. Маю вищу психологічну та педагогічну освіту зі спеціальностей: «Практичний психолог у закладах освіти» а також «Педагогіка та методика початкового навчання».
На посаді психолога працюю з 1995 року. Маю досвід роботи психолога дитячого психоневрологічного відділення Київської міської лікарні ім. І. П. Павлова, практичного психолога загальноосвітнього навчального закладу, методиста-психолога РМК, психолога ПМПК та наукового співробітника Інституту психології ім. Г. С. Костюка. Працюючи на вказаних посадах та паралельно з основною діяльністю, консультую, веду групові та індивідуальні заняття, тренінги для дорослих та дітей.
Як практичний психолог використовую різноманітні методи психологічної діагностики, володію навичками індивідуального, групового та сімейного консультування і немедичної психотерапії. В роботі найчастіше використовую методи гештальт-терапії, НЛП, когнтітивно-поведінкової терапії, транзактного аналізу, кататимно-імагітивної та трансперсональної психотерапії, а також окремі авторські методики. Добре знаю особливості роботи психолога-практика.
Вдосконалюючи професійні уміння та навички, відвідую психологічні семінари та тренінги. Маю сертифікати Інституту Кататимно-імагітивної психотерапії (Німеччина), Міжнародної Ради «Self-Esteem» (від України), Дунайського Міжнародного Університету Сімейної терапії та соціальних контактів (Берлін), Міжнародного Інституту Розвитку (Москва).
Як науковець розробила власні психодіагностичні, психокорекційні та розвиваючі методики.
Підвищую фаховий рівень, підготувала до захисту дисертацію «Емпатія – умова соціальної адаптації». Маю більше 40-ка наукових та науково-популярних публікацій у вітчизняних та закордонних виданнях. Вільно володію українською і російською мовами, вдосконалюю знання англійської мови.
Мої професійні якості: старанність, наполегливість, відповідальність, вміння працювати в команді, творчий підхід до роботи, бажання подальшого професійного розвитку.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: