Резюме від 31 жовтня 2018 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/2419638/

Генеральний директор, CEO

Повна зайнятість.

Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Виконавчий директор

з 11.2017 по 05.2018 (6 місяців)
Приховано, Київ (промисловість та виробництво)

Основні досягнення:
• Побудовано систему бізнес-процесів планування та контролю організації виробництва, що дозволило забеспечити виробництво за принципом “Just-in-time” (JIT).

Виконавчий директор

з 03.2016 по 07.2017 (1 рік 4 місяці)
Приховано, Київ (промисловість та виробництво)

Досягнення:
•Створенне на 100% українське виробництво трансмісійних агрегатів для спеціальної автомобільної техніки (всюдихід).
•Збільшення обсягів виробництва всюдиходів з 1 до 17 на місяць.
Обов'язки:
•Керівництво проектом організації українського виробництва трансміссійнних агрегатів для спеціальної автомобільної техніки (всюдихід).
•Загальне керівництво операційною діяльністю підприємства.

Службовець, керівник проекту

з 08.2014 по 02.2016 (1 рік 6 місяців)
Міністерство Оборони України, Київ (Охрона та безпека)

Генеральний директор

з 02.2009 по 11.2013 (4 роки 9 місяців)
Приховано, Донецьк (Агропромисловий комплекс)

Досягнення:

Реструктуризація з метою оптимізації діяльності групи компаній в агропромисловому секторі;
Доведення завантаження виробничих потужностей до 100% (переробка сировини в обсязі понад [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») тон на рік);
Забезпечення входження виробничого підприємства групи в число 30-ти найбільших виробників в країні;
Збільшення обсягів закупівлі сировини, виробництва та реалізації готової продукції в об'ємі понад 80 млн. дол. США на рік.

Обов'язки:

Забеспечення та контроль за виконанням стратегічних планів діяльності групи підконтрольних підприємств.
Контроль та організація операційної діяльності суміжних виробництв, координація роботи виробничих та комерційних підприємств.
Контроль за формуванням та виконанням річних і місячних планів з продажу та з виробництва.
Організація збуту і планування діяльності, маркетингові дослідження, формування клієнтської бази підприємства.
Оптимізація товарно-сировинних потоків, цін, структури сировини і матеріалів, джерел поставки, логістичних схем, платежів, оцінка впливу зазначених факторів на ефективність виробництва і просування продукції.
Організація планування, розробки та реалізації проектів модернізації виробництва, впровадження нових технологій і освоєння нових видів продукції.

Генеральний директор

з 07.2002 по 11.2008 (6 років 4 місяці)
Приховано, Донецьк (Промисловість та виробництво)

Досягнення:

Виведення підприємства зі стану збитковості та технічної відсталості;
Організація повного бізнес-циклу промислового виробництва;
Доведення підприємства до рівня 3-го підприємства в країні за загальними обсягами виробництва (понад 50 млн. дол. США на рік) і прибутковості;
Доведення підприємства до рівня 1-го підприємства в країні за обсягами виробництва промислової продукції з використанням гумово-технічних технологій.

Обов'язки:

Організація розробки стратегічного плану розвитку підприємства. Забеспечення та контроль за виконанням стратегічного плану розвитку підприємства.
Організація операційної діяльності виробництва, координація виробничих підрозділів. Формування річних і місячних планів виробництва, контроль над технологічними процесами, організація роботи цехів основного і допоміжного виробництв. Організація та координація роботи підрозділів в рамках технічних нарад для вирішення поточних і перспективних виробничих, технологічних і технічних питань.
Розробка фінансової стратегії і фінансової структури, організація взаємодії фінансових служб з комерційними та виробничими. Аналіз фінансово-господарської діяльності, консолідація управлінської та фінансової звітності, оптимізація витрат і податків, оптимізація собівартості. Постановка процесу бюджетування, формування бюджетів, консолідований бюджет, контроль виконання бюджетів.
Розробка та впровадження системи критеріїв оцінки економічної ефективності підрозділів підприємства. Впровадження цієї системи, подальший контроль показників.
Організація збуту і планування діяльності комерційних підрозділів, маркетингових досліджень, формування клієнтської бази підприємства, збільшення обсягів продажів. Оптимізація товарно-сировинних потоків, цін, структури сировини і матеріалів, джерел постачання, логістичних схем, платежів, оцінка впливу зазначених факторів на ефективність виробництва і просування продукції.
Організація планування, розробки та реалізації проектів модернізації виробництва, впровадження нових технологій і освоєння нових видів продукції. Розробка та впровадження нормативно-технологічних карт.


Освіта

Swiss Business School

Executive Business Administration, Executive MBA, Цюріх
Вища, з 09.2001 по 09.2003 (2 роки)

Донецькій Державний Університет

Економіко-правовий, правознавство, Донецк
Вища, з 09.1991 по 07.1996 (4 роки 10 місяців)


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — вище середнього

Додаткова інформація

РЕЗУЛЬТАТИ ТА ДОСЯГНЕННЯ

Організація повного бізнес-циклу промислового виробництва, виведення підприємства зі стану збитковості та технічної відсталості, доведення підприємства до рівня третього підприємства в країні за загальними обсягами виробництва і прибутковості і першого місця по виробництву промислової продукції з використанням гумово-технічних технологій.
Реструктуризація з метою оптимізації діяльності групи компаній в агропромисловому секторі виробництва соняшникової олії. Доведення завантаження виробничих потужностей до 100%. Забезпечення входження виробничого підприємства групи в число 30-ти найбільших виробників в країні.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: