Резюме від 16 листопада 2018 PRO

Зубань Ирина Григорьевна

Оператор ПК, офис-менеджер, 3 500 грн

Повна зайнятість.

Вік:
43 роки
Місто:
Полтава

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Диспетчер

з 12.2015 по 02.2017 (1 рік 2 місяці)
ООО "УКРОЛИЯ", Полтава (производство)

контроль за работой автопарка, исполнение указаний руководителя

Офис - менеджер

з 11.2010 по 07.2013 (2 роки 8 місяців)
ООТ " Форум", (финансовая)

регистрация входящей - исходящей корреспонденции, получение и отправка писем клиентам, занесения договоров в 1С, прием телефонных звонков, работа с офисной техникой и т. д.


Освіта

Полтавский институт "Экономики и права"

Экономический, менеджер организации, Полтава
Вища, з 09.2000 по 06.2004 (3 роки 9 місяців)

высшее - в 2004 году окончила Харьковский государственный экономический университет и получила полное высшее образование по специальности «Менеджер организации» и получила квалификацию менеджера - экономиста.
Базовое высшее - в 2003 году окончила Высшее учебное заведение "Открытый международный университет развития человека« Украина »и получила базовое высшее образование по направлению подготовки« Менеджмент »и получила квалификацию бакалавра по менеджменту.
Среднее специальное - в 1995 году окончила Полтавский нефтяной геологоразведочный техникум и получила средне - специальное образование по специальности «Экономика предприятия» и получила квалификацию техника - экономиста.


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Уверенный пользователь компьютера, работаю с такой OS как Windows. Список программного обеспечения, который усвоила: Microsft Office, Internet Explorer, Google Chrome, 1C, Skype и другие.


Знання мов

Російська — вільно


Додаткова інформація

ПІБ: Зубань Ірина Григорівна

Контактна інформація: м. Полтава, пров. Шевченко, б. 4, кв. 80
моб. тел. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»), електронна адреса: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Особові дані: не заміжня, дітей не маю, 08.11.1975 р.н.

Бажана вакансія: Оператор ПК, офіс – менеджер.

Заробітна плата: 3000-3500 грн.

Освіта: вища – у 2004 році закінчила Харківський державний економічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю « Менеджер організації» та здобула кваліфікацію менеджера – економіста.
Базова вища – у 2003 році закінчила Вищий навчальний заклад «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» і отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Менеджмент» та здобула кваліфікацію бакалавра з менеджменту.
Середня спеціальна – у 1995 році закінчила Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум і отримала середньо – спеціальну освіту за спеціальністю « Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію техніка – економіста.

Досвід роботи: 01.12.2015р. - 28.02.2017р. ТОВ "УКРОЛІЯ"
Обов"язки: контроль за роботою автопарку, виконання доручень керівника.

22.11.2010р. – 16.07.2013р. ТОВ ВНТ «Форум»
Обов”язки: реєстрація вхідної – вихідної кореспонденції, отримання та відправка листів клієнтам, занесення договорів в 1С , прийом телефонних дзвінків, робота з офісною технікою і т. д.

03.04.2007р. – 05.11.2008р. ТОВ КБ «Дельта»
Обов”язи: робота в базі даних (ДБ) «кокон» - складання договорів про співпрацю з контрагентами; занесення нових контрагентів в ДБ «кокон», відкриття та закриття торгових точок, складання звітів про видачі з торгових точок кредитів та кредитних карток, складання поточних звітів, прив’язка до торгових точок кредитних продуктів та контрагентів, прийом телефонних дзвінків і т. д.

20.11.2001р. – 26.09.2006р. ВАТ « Демітекс»
Обов”язки: обчислення коефіцієнтів для заробітної плати та обчислення продуктивності праці.

Знання комп’ютера: впевнений користувач комп’ютера, працюю з такою OS як Windows. Список програмного забезпечення, який засвоїла: Microsft Office, Internet Explorer, Google Chrome, 1C, Skype та інші.
Знання мов: українська та російська вільно.
Особисті якості: після закінчення ПНГрТ отримала диплом з відзнакою. Володію офісною технікою: принтер, сканер, ксерокс, факс. Шкідливих звичок не маю, відповідальна, комунікабельна, орієнтована на результат, аналітичний склад розуму, здатна до швидкого навчання, висока працездатність та організаторські здібності . Інвалід 2 групи.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: