Резюме от 15 ноября 2017

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/2551309/

Главный бухгалтер

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Город:
Львов

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Користування ПК – вільно: 1С 8.2, 7.7, Excel, Access, Word, Клієнт-банк,
    ЛІГА: Закон, БЕСТ ЗВІТ + , M.E.DOC та інші.

Дополнительная информация

Головний бухгалтер

Валентина Тимофіївна

Ціль: отримати роботу, котра дозволила б реалізувати мої професійні здібності, використати накопичений досвід, вдосконалити та отримати нові знання, отримуючи від цього матеріальне і моральне задоволення.

Освіта: вища економічна: 1994 – 1997 р.р. Львівський державний університет. - Спеціальність: “Бухоблік та аудит”. - Кваліфікація: спеціаліст з економіки.

Досвід роботи: більше 15 років головним бухгалтером.
Функціональні обов’язки : забезпечення організації і ведення бухгалтерського, складського та податкового обліків на підприємствах оптової та роздрібної торговлі, послуг та виробництва; податкове планування; оптимізація податкових зобов’язань; точний облік результатів господарсько-фінансової діяльності згідно з встановленими правилами; складання бухгалтерських звітів і балансів, іншої бухгалтерської звітності; нарахування і своєчасне перерахування податків і платежів до бюджету, участь у роботі юридичної служби; контроль за дотриманням встановлених правил оформлення, приймання і видачі товарів і ТМЦ. Проведення економічного аналізу госп.-фін. діяльності підприємства за даними бухгалтерського обліку і звітності з метою виявлення внутрішньогосподарських резервів, здійснення режиму економії і заходів щодо вдосконалення документообороту, проведення інвентаризації коштів, товарно-матеріальних цінностей, розрахунків і платіжних зобов’язань, забезпечення керівників, інвесторів, аудиторів, та інших користувачів бух. звітності достовірною бухгалтерською інформацією з відповідного напрямку обліку, підготовка даних за відповідними ділянками бухгалтерського обліку для складання звітності.
Облік результатів діяльності у приватних підприємців.

Є досвід організації роботи на новостворених підприємствах, практичний досвід керівництва колективом бухгалтерії та проходження податкових перевірок, досвід впровадження автоматизації бухгалтерського обліку.

Знання іноземних мов: англійська мова – Pre-Intermediate, польська мова - вільно.
Вільно володію українською та російською мовами.

Користування ПК – вільно: 1С 8.2, 7.7, Excel, Access, Word, Клієнт-банк, ЛІГА: Закон, БЕСТ ЗВІТ + , M.E.DOC та інші.

Додаткові відомості: вивчаю психологію та вдосконалюю рівень свого володіння іноземними мовами.
Особисті якості: відповідальна, вмію швидко приймати рішення, уважно вислухати та знайти спільне рішення, комунікабельна та коректна в стосунках. Вмію планувати свій робочий день і виконувати завдання з врахуванням їх пріоритетності. Здатна до аналізу і швидкого навчання. Без шкідливих звичок.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: