Резюме від 27 червня 2018

Запорожченко Юлія Вікторівна

Головний економіст, 15 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
43 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний економіст

з 04.2015 по нині (3 роки 9 місяців)
ПАТ "БАНК СІЧ", м. Київ (банк)

Обслуговування фізичних та юридичних осіб, оформлення депозитних договорів,відкриття і ведення поточних рахунків клієнтів, в т ч. перекази грошових коштів з цих рахунків за домопогою платіжних інструментів та зарахування коштів на них; відкриття та обслуг. карткових рахунків; депозитні сейфи, видача кредитiв фiз. особам, інкасація, завантаження - розвантаження банкомату; Формування щоденних документів дня; відображення в обліку операцій із видачі готівки по платіжних картках фізичних осіб згідно чеків POS-терміналів, через банкомат, операцій по завантаженню/розвантаженню банкомату.

Провідний економіст

з 12.2010 по 01.2015 (4 роки 1 місяць)
ПАТ «Сitycommercebank», м. Київ (Банк)

Виконую обов’язки Начальника відділення за відсутністю начальника, (виконання та здійснення контролю: за розрахунково-касовим обслуговуванням клієнтів, забезпеченням бух. обліку операцій з юридичними та фізичими особами за їх дорученнями в нац. та ін. валюті; відкриття, закриття, ведення поточних, карткових та депозитних рахунків юр. та фіз. осіб; видача кредитів фіз. особам; здійснення вихідних/вхідних платежів у нац. та ін. валюті, перерахування коштів для купівлі/продажу валюти; завантаження/розвантаження банкомату, відшкодування TAX FREE, та інше); активно залучаю фізичних та юридичних осіб на всі банківські продукти.

Економіст операційного сектору

з 10.2007 по 06.2009 (1 рік 8 місяців)
АТ «ОТП Банк», (банк)

Здійснення вихідних/вхідних платежів у національній та іноземній валюті, перерахування коштів для купівлі/продажу валюти; транзакції, пов’язані з відкриттям кредитних угод, видачі траншів, погашення кредитів та відсотків, формування кредитного файлу; транзакції, пов’язані з зарахуванням кошів на депозит та повернення коштів та відсотків після закінчення строку дії депозиту, формування депозитного файлу; формування щоденних документів дня; відображення в обліку операцій із видачі готівки по платіжних картках фізичних осіб згідно чеків POS-терміналів, через банкомат, операцій по завантаженню/розвантаженню банкомату; розрахунки резервів за кредитними операціями.

Провідний спеціаліст бек-офісу

з 12.2005 по 10.2007 (1 рік 10 місяців)
СОФ АКБ «Укрсоцбанк», (Банк)

Обслуговування юридичних, фізичних осіб, ведення карткових рахунків, внутрішня бухгалтерія, відкриття рахунків, оформлення кредитів, депозитів і т.д.

Економіст комерційного відділу

з 07.1997 по 11.2005 (8 років 4 місяці)
АКБ «Надра», (Банк)

Супровід баз даних, програм операційного дня банку, генерація звітності, статистичної звітності для НБУ, генерація ключів, підготовка й проведення платежів по електронній пошті, супровід електронної пошти, відправка платежів, обслуговування валютних, бюджетних рахунків, прийом податків, штрафів, пені, комунальних платежів, інкасація, тощо.


Освіта

Київський Міжнародний інститут ринкових відносин та підприємництва

«Фінанси та кредит», Київ
Вища, з 09.1997 по 06.2000 (2 роки 9 місяців)

Конотопський індустріально-педагогічний технікум

«Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд», Конотоп Сумської області
Середня спеціальна, з 09.1994 по 06.1997 (2 роки 9 місяців)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Маю досвід роботи з ПК, досвідчений користувач Windows (Word, Excel, MS Office), Internet, Lotus, В2, BAZ-cart, Microsoft Outlook. Досвід користування оргтехнікою (факс, модем, сканер, ксерокс).


Знання мов

  • Російська — вільно
  • Українська — вільно
  • Французька — початковий

Додаткова інформація

Особисті якості: відповідальна, ініціативна, цілеспрямована, легко знаходжу спільну мову з людьми, великий досвід роботи з грошима та клієнтами, розвинені математичні здібності, швидко навчаюсь.
Захоплення: туризм (особливо водний), психологія, музика.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: