Резюме от 23 сентября 2018 PRO

Присяжнюк Софія Юріївна

Домашній вихователь, аніматор, дитячий репетитор, 5 000 грн

Неполная занятость, удаленная работа.

Возраст:
35 лет
Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Вихователь

с 08.2008 по 06.2013 (4 года 10 месяцев)
ДНЗ № 33, Львів (дошкільна освіта)

Виконувала обов'язки вихователя у ясельній групі розробляла, та проводила заняття, складала плани занять, конспекти занять, приймала участь у дитячих ранках, святах, виставах, допомагала ставити сценки. Працювала аніматором при церкві організовувала різні рухливі ігри для школярів молодших класів на літніх канікулах.


Образование

ЛНУ ім. І Франка

Іноземних мов, французька філологія, Львів
Высшее, с 09.2001 по 06.2007 (5 лет 9 месяцев)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Впевнений користувач ПК. Можу набирати тексти, та конспекти у програмі Word.


Знание языков

Французский — эксперт


Дополнительная информация

Жінка 35-х років шукає роботу домашнього вихователя, особи яка супроводжує дитину на різні гуртки, секції, гувернантки, дитячого аніматора так як проводила ранки та свята у дитячому дошкільному закладі. 5 років працювала у дитячому садочку вихователем. Вища філологічна освіта. Маю достатній досвід роботи у декількох сім'ях. Доглядала дітей віком від 10 місяців до 5 років. На період канікул влітку працювала і у французькій сім'ї, доглядала та навчала 2 діток віком 11 місяців та 4 років. Працювала і у приватному закладі вихователем на заміні в період декретної відпустки. Дуже люблю дітей. Акуратна, порядна, відповідальна, пунктуальна та неконфліктна. Маю хороший підхід до дітей, уважна. Використовую ігрове навчання, навчаю дітей англійської, польської а також при бажанні і французької мови, також використовую різні ігрові методики у вигляді пісень, віршів, та дитячих потішок, використовую методику Монтессорі. При навчанні використовую і творчі заняття такі як: аплікація та ліплення, поєдную і природній матеріал у заняттях з аплікації, займаюся різними пальчиковими гімнастиками, розвиваю дрібну моторику у дітей, залучаючи різні вправи . Старших дітей навчаю рахувати, писати, та читати. Допомагаю виконувати домашні завдання якщо дитина шкільного віку. Залучаю рухливі та сюжетно - рольові ігри на повітрі та удома.На даний момент знаходжусь в декреті шукаю роботу дитячого репетитора на 1,5, 2 години 2 рази на тиждень ввечері після 19:00. так як маю синочка 1,8 на грудному вигодовуванні. Часткова зайнятість. Бажано район Франківський або недалеко від мене по можливості.
Якщо з дитиною просто побавитись, погодувати, почитати казки, навчати різним потішкам, віршикам, рухливим іграм та вправам на моторику рук, пальчиків, тоді година роботи коштує 40-45 грн. Година роботи коштує 50 грн. так як використовую свій матеріал: кольоровий принтер, папір, клей, пластилін, фарби, кольоровий папір, різні заготовки логічних завдань та ін. Якщо займатися суто вивченням англійської, чи французької мови, тоді година роботи коштує 80 грн. Заняття з іноземної мови проводжу також у формі гри, а також за допомогою вивчення пісень та віршів, діалогів. Використовую свої друковані матеріали та книжечки. Якщо це просто прогулянка тоді година роботи коштує 35 грн. Час від часу купую своїм вихованцям різні книжечки на розвиток, та творчість, або для вивчення мови. Звертайтеся, телефонуйте з радістю допоможу.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: