Резюме від 22 січня 2019 PRO

Кук Світлана Олександрівна

Головний бухгалтер, фін. директор, 30 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
47 років
Місто:
Обухів
Готовий до переїзду в:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний бухгалтер

з 01.2010 по 01.2016 (6 років)
ТОВ "Фірма Капітал ЛТД", Київ (Виробництво. Ікра риб, морепродукти.)

Здача звітності в контролюючі органи , надання даних контролюючим органам стосовно бухобліку та податкового обліку ( при перевірках підприємства ), введення всієї первинної документації до регістрів 1 С, розрахунок зароботної плати (в тому числі лікарняних та відпускних), робота в Клієнт-банках (платежі), консультації керівництва відносно змін законодавства з питань податків , бухобліку, трудового законодавства. Надання звітів , а також оперативних даних про бухоблік, податковий та управлінський облік керівництву підприємства. В 2014 році , в зв’язку з скороченням штату відділу логистики, займалась логистикой. Клиєнти: мережі супермаркетів "Ашан", "Кишеня ","Сільпо", "Океан вкуса" та інші ( в Києві, Одесі, Дніпропетровску,Симферополі,Львові. На цей час всі працівники ТОВ «Фірма «Капітал ЛТД» звільнені , підприємство не працює. Причина - не заключено жодного договору на продажі вз’язку з відсутністю сировини для виробництва (основний постачальник Росія).

Держ.реєстрація №2342000 0000 004833 від 18.05.2009 р. Київ Аудит, бух.послуги

з 05.2009 по нині (9 років 8 місяців)
ФОП Кук Світлана Олександрівна, Киев (аудит, бухгалтерські послуги)

Основний напрямок виробництво, експорт, підготовлення документів до перевірок ДФС , отримааня ПДВ на рахунок підприємства. Здійснювала аналіз, обробку та проведення первинної документації ,нараховувала зарплату , вела регістри бухобліку,нарахувувала податки в електронній базі 1С. Вела касову книгу, проводила аналіз касових операцій стосовно дотримання касової дисципліни. Вела облік основних засобів, проводила аналіз операций с основними фондами стосовно дотримання законодавства та доцільності обліку. Вела облік товарно-матеріальних цінностей, проводила аналіз доцільності обліку ТМЦ. Основний напрямок – виробництво. Складала та подавла усі форми звітності до Фіскальної служби , та Держстатисту України. Здійснювала контроль відповідності документації підприємства чинному законодавству. Проводила аналіз щодо фінансово – економічного стану підприємства : оцінка фінансових ризиків щодо втілення нових проектів підприємством , фінансово-податкове плануваня (мінімізація втрат по конкретним операціям та оптиміцація податкового навантаження ). Самостійно розробляла нові форми бланків обліку та звіти управлінського обліку. Займалась розробкой облікової політики підприємства.
Підписувала документи які пов’язані з фінансово-економічною діяльністю підприємства тобто несла відповідальність за надані в них показники.
Надавала керівництву оперативні дані щодо виконання договорних обов’язків з аналізом дебіторсько - кредиторської заборгованості.

Головний бухгалтер

з 03.2009 по 02.2018 (8 років 11 місяців)
ФОП Кук Світлана Олександрівна, Киев (Аудит, бухобслуговування, розробка бухобліку та управлінського обліку для нових підприємств, розрахунок будівництва основних засобів...)

Ведення бухгалтерського та податкового обліку (до 24 підприємств одночасно) в повному обсязі - від обробки первинних документів до складання та подання податкової та фінансової звітності. Перевірка бухобліку, податкового обліку в повному обсязі. Написання аудиторських висновків.


Освіта

Донецький торгово-экономічний інститут

«бухоблік та аудит» Економіст з бухобліку та аудиту, Донецьк
Вища, з 09.1992 по 06.1997 (4 роки 9 місяців)


Додаткова інформація

Лютий 2007 р.- листопад 2009 р.
ДП «Агробіотех «НАНУ та МОНУ» (інститут високомолекулярної біохімії).
Діяльність організації наукові дослідження, виробництво, оптова торгівля (експорт), рознічна торговля (хімічні засоби для агропромисловій залузі).
ПП « Українське Правниче Товариство», ПП «Український брокерський Центр», ПП «Блекмор» за сувмісництвом. Посада головний бухгалтер.
Причина звільнення догляд за дитиною (донька 2004 р.народження). Місце роботи – район Ленінградської площі , місце проживання Українка (25 хвилин за Видубичами).

Липень 2002 р. - листопад 2003 р.
ЗАО « Штеровский завод кріпильних виробів» (м. Луганськ)
Діяльність организації виробництво кріпильних виробів (15 цехів, виробницво різних видів метизів)
Посада головний бухгалтер.
Звільнилася в зв’язку з вагітністю (тривалий час перебувала на лікарняному, що спричиняло проблеми підприємству, підписувати документи приїзджали до лікарні). Переїзд до міста Київа ( місце проживання чоловіка).

Квітень 2001 - жовтень 2001 ТОВ «Донбас- Агро» м. Красний Луч, Луганська обл.Діяльність организації сільське господарство (тваринництво).
Посада головний бухгалтер.
Звільнилася в з’вязку з низькою заробітною платою, також погані умови для праці, далеко від місця прживання (від’їзджала до Києва у пошуках роботи).

Липень 2000 р.Квітень 2001 р
ПП «Стандарт» м. Красний Луч, Луганська обл.
Діяльність організації вугілля на експорт
Посада головний бухгалтер
Звільнилася вз’язку з низькою заробітною платою.

Квітень 1998 р.Липень 2000 р.
ПП «ФЕЛД» м. Красний Луч, Луганська обл.
Діяльність організації будівництво.
Посада головний бухгалтер ( виконувала обо’язки в період від’їзду головного бухгалтера)

З 16. 11.1992 по 03.11.1997 - Краснолуцький міський відділ статистики
Звільнена за скороченням штату ( 25% робітників статистики )


Зазначені підприємста- це підприємства з якими були відносини в межах трудових договорів, крім ТОВ « Фірма « Капітал ЛТД» (договір про бух.послуги). За період з травня 2009 по 2016 рік були ще договора на послуги аудиту та бух.послуги.

Мої навики:
Компьютер
1) Працюю в 1 С ( усі конфігурації )
2) Працюю з Microsoft Excel, Microsoft Word
Рівень володіння компьютером Професіонал
Швидкість набора інформації Висока
Орг. Техника: Факс, ксерокс, Модем (WWW)
Згідна на відрядження до 3-х тижднів на місяцьПосада Головний бухгалтер
Мінімальний рівень зарплати 30000 грн
Форма оплати оклад або оплата бухгалтерських послуг (договір про надання бухгалтерських послуг ідентичний трудовому).

Додаткова інформація
Маю усі необхідні та додаткові навики для виконання обов’язків на зазначеной посаді, знання законодавства вдосконалюю щодня.
Шкідливих звичок не маю.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: