Резюме від 16 травня 2022 PRO

Тарас

Директор з маркетингу та розвитку

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
42 роки
Місто проживання:
Львів
Готовий працювати:
Львів, Стрий

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Начальник відділу продаж через онлайн платформу

з 10.2021 по 12.2021 (2 місяці)
ТзОВ «Родинна Ковбаска», Львів (власні агро- та фермерські підприємства, виробництво продуктів громадського харчування, рітейл)

побудова процесів продажу, доставки, роботи з клієнтом, фінмоделювання, бюджетування, робота з підрядниками та внутрішніми виконавцями

Заступник директора з розвитку

з 06.2019 по 09.2019 (3 місяці)
Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування i протезування, Львів (обслуговування людей з інвалідністю (протезування, засоби пересування), соціальне забезпечення, реабілітація, виробництво засобів реабілітації)

організація роботи відділів збуту і маркетингу

Директор з маркетингу

з 05.2016 по 03.2019 (2 роки 10 місяців)
ТзОВ «ФЕКО», Львів (системи опалення, водопостачання, каналізації, продажі та представництво європейських брендів, мережа магазинів)

— управління проектами (запуск рекламних компаній, будівництво торгових точок, розвиток нових брендів);
— організація і контроль роботи підрядних організацій (поліграфія, будівельні роботи, забезпечення проведення подій);
— контент, веб-маркетинг, візуалізація (супровід від концепції до реалізації);
— економія коштів компанії без втрати якості продуктів (пошук оптимальних рішень з виготовлення рекламної продукції, ремонтних робіт, організацій заходів);
— збільшення цінності бренду, ріст корпоративної культури, впізнаваність клієнтами, постійна присутність в інформаційному полі;
— упорядкування роботи маркетингового відділу, чіткий розподіл обов’язків, запровадження чіткості реалізації робочих процесів, відповідальність виконавців;
— пошук і підбір персоналу, створення відділу маркетингу (відділ займається підтримкою сайту компанії і веб-магазину, створенням поліграфічної продукції, контенту, веб-рекламою, організацією заходів компанії тощо);
— ведення переговорів;
— операційна діяльність.

Marketing Expert & Coordinator (Найманий директор з маркетингу, розвитку, супроводу операційних процесів)

з 04.2004 по нині (18 років 5 місяців)
AMBROZ.me, Львів (Консалтинг, Адміністрування, Керівництво (маркетинг, розвиток, продажі))

Мої маркетингові напрями діяльності це:
— Організація, супровід і контроль відділів, що відповідають за:
— — створення, наповнення, супровід інтернет-ресурсів, веб-магазинів (весь спектр від контенту до seo, smm, всі види реклами, контроль роботи дизайнера, копірайтера тощо);
— — підготовка та проведення конференцій і розважальних заходів (технічна, логістична, програмна частини);
— — розробка концепцій розвитку продуктів чи/та компанії загалом і їхнє впровадження та нагляд за виконанням (часто називають це підтримкою бренду);
— — стратегія, аудит, реалізація маркетингових завдань.

IDENTITY — все, що стосується бренду, стилю, впізнаваності, асоціацій. Це всі творчі процеси. Це всі технічні моменти. Це супровід від зародження ідеї, до реалізації та експлуатації.

ADVERTISING — реклама на всіх носіях, у всіх просторах, системах, майданчиках, одним словом — всюди. Знайду найкращих творців, знайду найкращі місця, знайду найоптимальніший варіант.

PR — дуже близько до реклами, але це про життя, про контент, про інформацію.

EVENT — без подій нема маркетингу, нема руху, пусто, нічого не відбувається, вакуум, анабіоз. Робіть семінари, вечірки, корпоративи, конференції, фестивалі. Йдемо вперед, запрошуємо усіх з собою, даруємо задоволення.

DIGITAL — консолідуємо все і переходимо у віртуальний простір. Там вже багато людей, вони вже звикли, що в мережі доступно все. А ви стали digital? Я готовий бути провідником у цих лабіринтах на шляху до перемоги.

Співпрацював з рядом компаній, котрі працюють в різних галузях, ІТ (Кречет), Електрика (Світовир, приватні підприємці), Опалення (приватні підприємці), Вентиляції (GradeVent), Туристично-Відпочинковий бізнес (Медовий Блюз), Архітектура (приватні підприємці), Вантажоперевезення (приватні підприємці), Енергоаудит (Адамсон), рекрутинг (AboutHR), Конвеєрні системи (Intramotion), системи відеонагляду й охорони (Розумне Рішення), вікна, двері, ворота, огорожі (Perfect, Wisniowski), соціальне забезпечення інвалідів засобами пересування та реабілітації (Мовадо), ремонт та обслуговування доріг та магістралей (Екранбуд), сільське господарство та аграрний бізнес (Вест Агро Груп ТМ), виробництво меблів (Embawood) тощо. Спектр послуг від популяризації, до пошуку клієнтів, від контенту, до консультацій з розвитку, від організації заходів, до пошуку персоналу.


Освіта

НУ "Львівська політехніка"

Електроенергетичний, електричні системи і мережі, Львів
Вища, з 1997 по 2003 (5 років 6 місяців)

магістр електротехніки


Додаткова освіта

 • Урбаністика: сучасне місто. Курс викладача CEDOS та Центру урбаністичних студій НаУКМА І. Тищенка, І. Вербицького, С. Шліпченко (2016)
 • Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності. Курс викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Юлії Плієвої через Prometheus (2016)
 • Business English" (Ivanna Tabachuk). Курс наданий викладачем Іванною Табачук через Prometheus (2016)
 • Підприємництво. Власна справа в Україні. Курс викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексієм Геращенком через Prometheus (2016)
 • Інтернет-медіа. Курс наданий викладачем КНУ ім. Тараса Шевченка Артемом Захарченко через Prometheus (2016)
 • Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні. Надано засновником юридичної компанії "Spektor Law Firm" Ольгою Спектор (2016)
 • How to Start a Startup (Stanford University) з допомогою Prometheus (2016)
 • Комунікаційні інструменти для побудови репутації. Курс викладача Києво-Могилянської академії Анастасії Нуржинської (Троцької) (2017)
 • Digital Photography. From Harvard OpenCourseWare through the following Creative Commons licence (2017)
 • Цифрові комунікації в глобальному просторі. Курс наданий викладачем ITArts через Prometheus (2017)
 • Візуалізація даних. Курс наданий керівником напрямку візуалізації та журналістики даних, Texty.org.ua Анатолієм Бондаренком (2017)
 • Менеджмент. Наданий викладачем НТУ «Дніпровська політехніка» Бардасем Артемом Володимировичем через платформу Prometheus (2018)
 • СМС – Система Менеджменту Ситуацій, курс наданий засновницею Apple Consulting Юлією Плієвою з допомогою prometheus.org.ua (2018)

Професійні та інші навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  https://osvita.diia.gov.ua/digigram-share/YAnrPfhnA2_0CawFB_rJKiCYCaaIBOPS
 • Створення, організація і управління відділом маркетингу (5 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.
 • Marketing expert & coordinator (15 років досвіду)
  Вільно, використовую в даний час.
 • PR&Advert (online, offline (поліграфія, ТБ, радіо, зовнішня)) (5 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.
 • Event marketing (корпоративи, розважальні заходи, семінари) (10 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.
 • Контент маркетинг (social media, blogging, smm) (15 років досвіду)
  Просунутий, використовую в даний час.

Знання мов

 • Українська — вільно
 • Російська — вільно
 • Англійська — початковий
 • Польська — початковий

Рекомендації

На Ваш запит надам контакти людей, котрі нададуть рекомендації та відгуки про нашу співпрацю з ними.
+38 067 4393529


Додаткова інформація

Відповідаю за маркетинг та розвиток компаній, управління проєктами, результати та рух.

Знання:
— проєктний менеджмент та управління процесами, операційна діяльність;
— аудит маркетингової діяльності, аналітика;
— стратегія розвитку, фінансова модель, бюджетування;
— розробка концепцій розвитку для компаній та їхніх продуктів, що покликані забезпечувати лідогенерацію та ріст збуту, іміджу, впізнаваності; впровадження й нагляд за виконанням узгоджених стратегій та тактик;
— підбір та управління колективом, підрядниками (hr-marketing);
— контроль робіт за напрямом web(digital)-marketing (seo, контекстна реклама в пошуковій видачі, smm, таргетинг, веб-магазин, монобрендові лендінги, сайти компаній);
— організація, підготовка, проведення конференцій і розважальних заходів;
— підтримка і супровід брендів, які представляє компанія, популяризація і просвітницька діяльність для клієнтів, робота з партнерами;
— створення, наповнення, супровід web-ресурсів компанії (соціальні мережі, акції, email-marketing);
— моя перевага, це поєднання технічного складу розуму з творчим підходом до виконання робіт, чіткість, продуктивність, порядок, пунктуальність, відповідальність, власна система комплексного підходу до маркетингової діяльності та розвитку загалом.
----------
Окремий напрям роботи — HR Marketing (робота над брендом роботодавця, збільшення лояльності працівників, робота з кар'єрним сайтом компанії, з майданчиками з пошуку персоналу, з рекрутерами-підрядниками, робота з персональними брендами керівництва, реклама, pr, організація подій і заходів, тренінгів і навчань (корпоративні школи й бази знань), відпочинки для працівників, корпоративи, мотиваційні програми (страхування, системи бонусів і знижок).
_______
Усе перелічене вище, це практичні досягнення, реалізовані за час роботи в компаніях де працював чи з якими співпрацював в час приватної діяльності. Перелік компаній та досягнення в них надаю окремо. Також на ваш запит дам контакти людей, котрі дадуть рекомендації щодо мене.
========
Я в Linkedin [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Відповім на всі питання в мессенджері https://m.me/t.ambroz

Цікавлять вакансії в Львівському, Стрийському, Дрогобицькому районах.


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: