Резюме от 20 августа 2018

Хохлов Володимир Володимирович

Садовник-озеленитель

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Возраст:
36 лет
Город:
Коростень
Готов переехать в:
Житомир, Киев, Новоград-Волынский

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Хохлов Володимир Володимирович
Вік: 36 років.
Кандидат сільськогосподарських наук.
Сімейний стан – одружений.
Тел.: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Досвід роботи:
З липня 2009 року - працівник Інститут сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук України, відділу землеробства та меліорації. За цей період роботи піднявся по кар’єрній сходинці від старшого лаборанта до старшого наукового співробітника.
Основним завданням та функціями моєї роботи є виконання державного замовлення по проведенню науково-дослідної роботи, пряма участь в розробці, закладанні, організації, безпосередньому виконанні науково-дослідних польових робіт та проекту на дослідних ділянках; аналітичний та математичний аналіз отриманих даних; участь в наукових конференціях, написання наукових публікацій, статей, рекомендацій виробництву; написання звітів та їх захист на вченій раді.
Під час роботи в Інституті був курси підвищення кваліфікації в Національного наукового центру “Інституту землеробства НААН”, “Інституті захисту рослин НААН”, “Інституті агроекології і природокористування НААН”.
З серпня 2007 р. по січень 2009 р. проходив виробничу практику в Данії, на рослинницькій фермі. Мною виконувався весь комплекс робіт від посадки до збирання та реалізації плодово-овочевої продукції. Посадка, догляд, створення тепличних умов, зрошення, збирання, транспортування, контроль товарності продукції, пакування, в плоть до реалізації полуниці, малини, гороху, кукурудзи солодкої, картоплі ранньої, черешень, яблук та груш. А також городини (гарбузів, кабачків, буряку червоного, петрушки, і ін., в тому числі квітів). Підготовка ґрунту до посіву зернових культур, буряку цукрового та догляд в період вегетації. Обрізка малини, яблунь, та груш. Робота по господарству: косіння газонів, формування зелених огорож, тощо.
По поверненню в Україну 12 липня 2012 р. мною була успішно захищена дисертаційна робота на засіданні Спеціалізованої вченої ради при Національному науковому центрі „Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України” (смт. Чабани) на тему «Продуктивність короткоротаційних сівозмін та родючість дерново-підзолистого ґрунту за різних систем удобрення» за спеціальністю 06.01.01 – загальне землеробство. Основні положення якої опубліковано в 12 наукових працях, з них 3 статті у фахових виданнях, у тому числі після захисту дисертації опубліковано ще 5 наукових публікацій.
З вересень 1999 р. по липень 2004 р. навчався в Державному агроекологічному університеті (м. Житомир) на денній формі та отримав повну вищу освіту за спеціальністю агрономія, кваліфікацією – вчений агроном.
Додаткова інформація:
Впевнений користувач ПК (MS Office, Internet, встановлення ОС Windows, програмного забезпечення та ін.), посвідчення тракториста-машиніста категорії А, вільне володіння українською та російською мовами.
Особисті якості:
Працелюбність, ціленаправленість, відповідальність, добросовісність та старанність, пунктуальність, порядність, повага до людей та вміння працювати в колективі, бажання працювати на результат та продуктивне і раціональне використання часу.
P.S. Шановні роботодавці, я проживаю в селі та маю свою присадибну ділянку і невеличке господарство тому це завжди було для мене цікавим та не є новим. Тим більше будучі за кордоном я бачив на якому високому рівні знаходиться дана сфера господарювання і вона є надзвичайно актуальною. Повага, любов до природи та краси, розуміння та знання основ агрономії, бажання працювати, навчатися та вдосконалюватись, думаю допоможуть мені реалізуватись в даній, не чужій для мене, сфері.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: